Emo

DarkGirl

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
32
może niektóre się nie mija się za bardzo , ale są zespoły które grają porządny metal albo rock, może nie koniecznie są polskie ale istnieją takie na świecie na szczęście. zgadzam się z tym że każdy gatunek jest indywidualny...
 

Glossiness

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ja znam sporo osób uważających się za emo, wszystko czarno-pstrokato-różowo-mroczne mhrrrr i pop z vivy w głośnikach :)
Prawdziwych emo niestety nie miałam okazji poznać ^^
 

pebil

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Emo to nie jest zlo :)
Polecam ten serial na 4fun, smieszny jest.
 
N

nianiaSweet

Guest
Też czasami oglądam, a tak poza tym to emo jest sposobem buntu nastolatków, po okresie dojrzewania większości przechodzi ochota na malowanie oczu czarna kredką, są teraz na czasie dlatego wiele osób preferuje taki styl
 

stara baba

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
zza swiatow
ja znam sporo osób uważających się za emo, wszystko czarno-pstrokato-różowo-mroczne mhrrrr i pop z vivy w głośnikach :)
Prawdziwych emo niestety nie miałam okazji poznać ^^

tez niestety nie poznalam "prawdziwych" emo
w galeriach handlowych za to roi sie od malolatow kupujacych kolejne emogadzety.. na jakims forum internetowym przeczytalam kiedys dyskusje, jak dziewczynka pytala "czy bycie emo bez charakterystycznej fryzury ma jakikolwiek sens" bo jej nie jest dobrze z grzywka na oczach..ehh..ta dzisiejsza mlodziez :D
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
znam wielu ludzi pochodzących z subkultury emo i są oni inni niż opisujecie. cóż, stereotypy ...

Znam wielu ludzi niepochodzących z subkultury emo a i tak są z:cenzura:ani, cóż... społeczeństwo. Stereotypy są tutaj słuszne ponieważ większość "emo" (cudzysłów zamierzony, jakby komuś to trudność sprawiło) właśnie nimi się kieruje w kreowaniu swojej twarzy wg. subkultury.
 

surfer58

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
62
Punkty reakcji
0
Człowiek, który przyjmuje jakąś subkulturę chce się czymś wyróżnić z szarego tłumu i nie być samotnym.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Człowiek, który przyjmuje jakąś subkulturę chce się czymś wyróżnić z szarego tłumu i nie być samotnym.

Jaki to ma do ciężkiej cholery związek z aktualnym tokiem rozmowy?

Człowiek, który przyjmuje taką subkulturę chce być fajny i na topie, gwarantuje Ci, że im znajomych (zwłaszcza na portalu którego imienia nie wolno wypowiadać) nie brakuje, samotni raczej też nie są.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Człowiek, który przyjmuje jakąś subkulturę chce się czymś wyróżnić z szarego tłumu i nie być samotnym.
to akurat jakąś to złe słowo. Bo z tego co piszesz to wygląda jak szukanie sobie kumpli w danej subkulturze. A ja np nie szukam kumpli metali, a nawet ich nie potrzebuje, mam jednego takiego i mi wystarczy, większości nawet znieść nie mogę. Cóż, widać Twoje wielkie tezy się nie sprawdzają
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
nie cierpie EMO, nie wiem co w nich takiego jest ale juz tak mam

Nie musisz darzyć ich sympatią, jednych lubi się bardziej drugich mniej.
Ale powinieneś zaakceptować ich styl bycia i podejście do świata.
Oni są tacy sami jak ja, ty...
Tylko mają trochę inne podejście do świata i w inny sposób wyrażają siebie, jest im z tym dobrze.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Nie musisz darzyć ich sympatią, jednych lubi się bardziej drugich mniej.
Ale powinieneś zaakceptować ich styl bycia i podejście do świata.
Oni są tacy sami jak ja, ty...
Tylko mają trochę inne podejście do świata i w inny sposób wyrażają siebie, jest im z tym dobrze.


niechialbym zeby mnie ktos porownal do EMO. Slabej psychicznie jednostki, ktora powinna sie leczyc w szpitalu dla neurologicznie chorych. Kreuja sie na ofiary losu, ale nimi nie sa, poniewaz nawet los jest im laskawy, co ich doluje. :D
 

Talar92

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
31
emo to banda dziwakow ktorzy chodza w ciasnych ubraniach
 

roert1314

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Polska
znam jednego emo i nie widze na jego przykładzie żeby emo byli zdołowanymi świrami którzy wyglądają jak w czarno białym filmie i tylko się cieli ... stereotypy
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
niechialbym zeby mnie ktos porownal do EMO. Slabej psychicznie jednostki, ktora powinna sie leczyc w szpitalu dla neurologicznie chorych. Kreuja sie na ofiary losu, ale nimi nie sa, poniewaz nawet los jest im laskawy, co ich doluje. :D

Nie chcesz to nie twoja sprawa...
Nie wszyscy są tacy sami...
Dzisiejszy świat kieruje się stereotypami. ;/
A Ty jesteś każdego dnia szczęśliwy.?
Każdego dnia wszystko Ci wychodzi.?
Nigdy nie masz doła.?

emo to banda dziwakow ktorzy chodza w ciasnych ubraniach

Hahahah dziwak... teraz to pojechałeś...
Jeżeli im to się podoba to czemu mają tego nie robić.?
Ważne, ze im się podoba Tobie się nie musi podobać, wcale...
I to, że się ubierają trochę inaczej nie znaczy, że są dziwakami...
Starają się być oryginalni... dla nich dziwakiem jest ten, który się wtapia w szary tłum...
Ubiera się jak wszyscy w Nike, Pume...
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
nigdy nie obnosze sie ze swoimi smutkami, nie tne sobie zyl na pokaz, nie dziele sie moimi problemami z calym swiatem i co najwazniejsze nie stawiam swoich problemow jako mega wazne. Mam doly, ale inny maja wieksze problemy i z racji ze nie jestem egoista nie staram sie robic z siebie ogromnej ofiary losu.
 
Do góry