Emo

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Ale tutaj nie chodzi tylko o bycie, o styl ubioru makijażu. Przede wszystkim w emo chodzi o muzykę, oraz pewien sposó odbierania świata.
To wiem i to miałam już od dawna :) No moze nie w takim stopniu nasilone jak teraz :)
I właśnie zastanawiałam się nad to drugą mniej ważną częścią... owy imidż :D Ale po głębszym zastanowieniu to chyba nie dla mnie xD

imidż EMO to głównie łączenie czarnego i różu.

Nienawidze różowego xD
 

Chymeria

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
kolor jak kolor.
podejrzewam że gdyby nagle dresy szlag trafił i zaczęły się ubierać wyłącznie na czarno,to podejrzewam że metale[szczególnie te młodsze] w ramach buntu by się zaczęły ubierać na różowo albo biało...;](w sumie gdyby ktoś mi dał fotkę BIAŁEGO metala...mrrr...moja kol.powinna być.jasne włosy,jasna cera i wygląd porcelanowej laleczki...]
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
i nie zapomnijmy o supermodnych rękawkach, albo pasiastych podkolanówkach.
 

NiewiernyAngel

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Heaven
Achhh... czemu wszyscy kierują sie tylko i wylacznie stereotypami... Moze gdybyscie poznali prawdziwego EMO i porozmawiali z nim, tak szczerze... to przekonalibyscie sie te to faktycznie ciekawa osobowosc... a nie jedynie człowiek który non stop sie tnie, płacze, czy jest gejem, lesbijką...

Darujcie sobie te komentarzu w stylu "każdy emo sie tnie... emo ubira sie tylko tak i tak..." ... to jest żałosne... <_<
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Achhh... czemu wszyscy kierują sie tylko i wylacznie stereotypami... Moze gdybyscie poznali prawdziwego EMO i porozmawiali z nim, tak szczerze... to przekonalibyscie sie te to faktycznie ciekawa osobowosc... a nie jedynie człowiek który non stop sie tnie, płacze, czy jest gejem, lesbijką...

Darujcie sobie te komentarzu w stylu "każdy emo sie tnie... emo ubira sie tylko tak i tak..." ... to jest żałosne... <_<

Gdyby... ale niestety trudno znalezc prawdziwego emo :)
Co do kolegi Maverick91 mysle, ze to taki wiek:) za rok znowu zmienisz zdanie i będziesz pewno kim innym :) tzn moze inaczej:)bedziesz się uwazal za kogo innego..bo czy ty jestes emo? eeee nie mnie to oceniać ale... troche to dziwne :niepewny:
 

emo ana

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Mój własny świat..
Achhh... czemu wszyscy kierują sie tylko i wylacznie stereotypami... Moze gdybyscie poznali prawdziwego EMO i porozmawiali z nim, tak szczerze... to przekonalibyscie sie te to faktycznie ciekawa osobowosc... a nie jedynie człowiek który non stop sie tnie, płacze, czy jest gejem, lesbijką...

Darujcie sobie te komentarzu w stylu "każdy emo sie tnie... emo ubira sie tylko tak i tak..." ... to jest żałosne... <_<


Tak dokładnie!! Ja np.sie nie tne a całą duszą i sercem jestem emo!!!!!!!!!!!!
Jest też inna sprawa. Są różni "emo" Ja nie wyglądam na totalnie emo girl(planuje jednak to troche zmienić :D )
ale kocham muze emo i w ogóle emo to poprostu ,że nie wtydzisz sie wyrazić emocji. Inni kochaja tylko muzyke emo, a jeszcze inni są emo i tak wyglądaja.
Nie wspominając już o pozerach:/ Brak słów.
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
Ja znam osobiście pare imoł ludzi. Lecz to i tak nie zmienia stereotypu. Ludzie imoł, to nie tylko ubiór, lecz i gust muzyczny, jak już wspominałam.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
po przeczytaniu 2 stron.. brak słow normalnie niew eim co powiedziec... za rok albo juz polowa nastolatkow bedzie emo bo to jest cool albo juz to minie i zosatna tylko ci prawdziwi jak ja 3 lata temu wygladalam jak emo i sluchalam tej muzyki to wszystkim sie to nie podoobał a nagle co widze...? wszystkich szał normalnie jedna dziewczyna jak dzis ja w szkole zobaczylam to nawet taki sam paek jak ja miala (ozywiscie spodnie bluzka tez:/) kopie tylko fryzury jej brakowalo a o muzyce nie miala pewnie zielonego pojecia :/
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Ze niby ja jestem parapetem?XD
Moda na emo w sensie takim że już paru ludzi po przeczytaniu tego tematu piszą posty które odbieram jako: odkryłem/odkryłam w sobie emo. Od dzisiaj jestem emo.

ŻAŁOSNE.
To trzeba chyba poczuć.
Tak samo moja kumpela wyczytała regułki jak być emo i się do nich stosuje żeby tylko emo być.
Na co jej to, skoro tego nie CZUJE?
NONSENS!

A gdybym był teraz HH tak jak daaaaaawnoooooo i teraz zostałbym Metalem to też byś tak mówiła?? Poprostu szukam subkultury dobrej dla mnie...
HH - wszystko byle by nie to... nie będe HH, nie chce być taki jak wszyscy. Techno - [patrz "HH"]. Punk - jakos sie nie czuje w tym... ale lubie PunkRock. Metal - Uwielbiam Metal i uwielbiać będe ale jakoś nie pasuje mi bycie Metalem... chociaż sa "dobrzy" Metale, i to w wiekszości... EMO - to najbardziej do mnie pasuje... Słuchałem zespołów EMO jeszcze wtedy gdy byłem HH ale nie wiedziałem że to EMO... nie znałem wogóle gatunków muzyki nie znałem pojęcia subkultura... nie wiedziałem że wogóle jest coś takiego jak EMO... ale gdybym wiedział że jest to nie był bym wcześniej Punkiem, potem Metalem, tylko od razu EMO bo to lubię, pasuje do mnie... Byłem Punkiem, potem Metalem bo chciałem sie wyróżniać z tłumu... nie być kimś takim samym jak inni... więc szukałem czegoś w czuł bym sie dobrze... I nie to, że chcę zostać EMO na siłę...

po przeczytaniu 2 stron.. brak słow normalnie niew eim co powiedziec... za rok albo juz polowa nastolatkow bedzie emo bo to jest cool albo juz to minie i zosatna tylko ci prawdziwi jak ja 3 lata temu wygladalam jak emo i sluchalam tej muzyki to wszystkim sie to nie podoobał a nagle co widze...? wszystkich szał normalnie jedna dziewczyna jak dzis ja w szkole zobaczylam to nawet taki sam paek jak ja miala (ozywiscie spodnie bluzka tez:/) kopie tylko fryzury jej brakowalo a o muzyce nie miala pewnie zielonego pojecia :/

tamta to pozerka pewnie była :/






A bycie "odmieńcem" nie jest modne...
 

emo ana

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Mój własny świat..
tak, teraz duzo tych pozerow.
Tez uwazam, ze kazdy powinien znalezc cos dla siebie:)
chodzi o to że jeżeli pewnego dnia dowiadujesz się o istnieniu emo, patrzysz na siebie i myślisz : "czuję to co oni, myslę to co oni, pasuję do nich" to powoli stajesz się emo.. utożsamiasz sie z grupą, poznajesz jej filozofię, zasady.. po pewnym czasie, jeśli stwierdzisz że masz z osobami z tej grupy dużo wspólnego zaczynasz sie z nimi identyfikować, stajesz się częścią grupy i zaczynasz stosować sie do jej zasad (jeśli je akceptujesz) czyli np. kupujesz spodnie GAPa :p . Tak jest gdy włączasz się w każdą grupę, nie tylko do Emo...
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Mówie ogólnie... Metali Punków EMO :D Nie uraził bym samego siebie bo też jestem "odmieńcem" :)
A ten przedrostek to tak jak tytuł "wysoki" przed sędzia... niby poco ale brzmi nieźle :pP HEHE gdzieś to czytałem :pP Ale to jest poto aby wiedzieli że jakaś osoba jest EMO :p ja jeszcze miesiąc temu mogłem napisać MetalMaverick91 :p

"Odmieńcem" znaczy, ze być inny niż większość :p
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Mówie ogólnie... Metali Punków EMO :D Nie uraził bym samego siebie bo też jestem "odmieńcem" :)
A ten przedrostek to tak jak tytuł "wysoki" przed sędzia... niby poco ale brzmi nieźle :pP HEHE gdzieś to czytałem :pP Ale to jest poto aby wiedzieli że jakaś osoba jest EMO :p ja jeszcze miesiąc temu mogłem napisać MetalMaverick91 :p

"Odmieńcem" znaczy, ze być inny niż większość :p


a jedank nie dales... prawidziwy emo moim skromnym zdaniem nie czuje potrzeby gloszenia swiatu ze jest emo a szczegolnie kiedy sie robi moda na pozerow (wiem ze teraz moge kogos urazic)
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Powiedz mi.... czy ja ogłaszam całemu światu o tym... raz napisałem, starczy... Nie jestem pozerem :p I nie wiem oco Ci chodziło z "a jedank nie dales..." A czy widzisz gdzies u mnie z nicku przedrostek "EMO"?? Może to sie nie tyczyło mnie :pP

A zesz kutfa :/ źle zrozumiałem to co napsiałaś :pP hehehe dobra spox :p troche dzisiaj roztargniety jestem
 

princeSs^

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
YeeACHH
ahh wróciłam szczęśliwi. ??
Eh co poradzimy styl emo minie....jak wszystkie. dla mnie to tylko okres czasu. być może jutro albo kiedy indziej bedzie cos innego.

Kolega z ławki do mnie wczoraj po co mi emoboy, ja do niego żeby miała kogo rżnąć:p :D i że taki ktoś jest mi potrzebny wrażliwy itp


aa On że jestem głupia i że takie emo mnie zerżnie i póżniej potnie Się lub powiesi..:|

boże? czemu ludzie osadzają tak ludzi...?
Wy :cenzura: takim.
 

Nanya_dnb

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódz
kolor jak kolor.
podejrzewam że gdyby nagle dresy szlag trafił i zaczęły się ubierać wyłącznie na czarno,to podejrzewam że metale[szczególnie te młodsze] w ramach buntu by się zaczęły ubierać na różowo albo biało...;](w sumie gdyby ktoś mi dał fotkę BIAŁEGO metala...mrrr...moja kol.powinna być.jasne włosy,jasna cera i wygląd porcelanowej laleczki...]



HEHHEHEHE
:lol:
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Znam parę takich osób... Nie lubię, mnie to nie kręci. Kiedy w ogóle taka moda wyszła? Jakiś nawrót? Od kiedy w Polsce? W sumie to dalej nic nie wiem :mruga:
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
na serio nie widzisz bluzek w paski grochy trampek tunik?

ja nawet z tele tygodniuwidzalam jakas mloda polska aktoreczke z wlosami zasloniajacymi pol twarzy i bluza w paski :/ u mnie w szkole to az zle sie robi a przeciez emo to nie tylko paski :/ kto wg tak te paski zidentyfikowal z emo...?
 
Do góry