Emo

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
No więc tak... dzisiaj przychodze do szkoły normalnie... na czarno, włosy oczywiście na tważ... dobra siedze przed klasa jak nigdy nic z innymi... gadam troche z resztą... potem sobie słucham muzyki... jest dzwonek... stoje pod klasą... facetki niema... idziemy na czytelnie... siedze z 4 kolehgami przy jednym kompie i mówie tym 4 kolegom..."od dzisiaj juz nie jestem sattaannn" [tak zartobliwie to powiedziałem] noi i sie jeden pyta kim jetsem a ja mówie że EMO i juz oczywiście po kilku sekundach szukali w necie i potem jak znaleźli to zaczeli się brechtac i mówili na całą klase, że powiedziałem że jestem EMO od dzisiaj i zaraz wszyscy lukali te fotki tych co sie całowali i mówili, że EMO to pedały a ja nim jestem :(




Coś nie jaśnie powiedziałem??
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Cóż, są ludzie i taborety. Bądź zaprzeczeniem i cierpliwie im tłumacz że są w błędzie i niech się nie wypowiadają na temat o którym nie mają bladego pojęcia. Jak nie masz siły - bądź znowu 'satan'... Albo rób co chcesz :p
Pozdrawiam
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
I tak nagle się stałeś emo?
To może ja jutro będe punkiem, pojutrze metalem a w czwartek gothem? -_-'
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
I tak nagle się stałeś emo?
To może ja jutro będe punkiem, pojutrze metalem a w czwartek gothem? -_-'

W środku zawsze byłem taki bardziej EMO a mówiłem ze jestem Metalem bo słuchałem tej muzyki [nadal słucham]

w ubioże bardzo sie nie zmieniło, prawie nic tylko fryz i to kim zaczołem być :p zresztą nie ważne jak ktos sie ubiera tylko tym kim jest i tu już się na muj temat opinia wyrobiła... powiedziałem że jestem EMO i już :cenzura: sie zaczeło :(

Podobnie było jak rok temu powiedziałem że jestem Metalem, i była lekcia religi i siostra gadała jakies głupoty na temat tej muzyki... po pewnym czasie byłem uznawany za sataniste tylko ze względu na to kim jestem w środku a nie za to jak się ubieram
 

princeSs^

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
YeeACHH
ehha ja Się ograniczyłam od tego forum pełno ludu tuuuu:F:F:F

nie chce mi Się czytać tych pare stron :p aaH! dzis mi minoł Zje Banie :/ jednak Ży Cie jest Ch ujowe.

posoedze tu chwile i spadam buu :*

pełno emo raptownie:D Się nam ukazało :D ciekawe czy prawdziwe emo czy jacyś narmalni ludzie? :D:D

aaa masz tą fote znalazłeś ją?

wciąż czekam na nią :D jakby co :D

własnie tak myślę czy zmienić Się wyglądem w emo, kocham to duszą. ale na wygląd nie jestem gotowa. jak mam już wyglądać jak emo to niech to bedzie prawdziwe. a nie jakiś pozer. jak narazie mam własny styl ubieram Się inaczej i mi to pasuje.

Jestem kobietą i wybredną na dodatek.:D
 

Nanya_dnb

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódz
Mi tez dzisjaj dzien nie najlepiej minol ,ale nie bede tu o tym pisac bo bylo by nie na temat
mysle ze najlepiej nie robic nic na sile po co robic sie na kogos kim sie nie jest
mi podoba sie styl emo oraz muzyka slucham tylko takiej. nigdy emo nie bylam ani nie bede,zreszta uwazam ze na taki styl jestem juz za stara.
 

emoo_boy

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
ale problemy macie ;(

mój dzień minął naprawde fatalnie... zresztą wczorajszy był taki, a wszystkie następne zapowiadają się podobnie ;( ... miłość - nienawidzę ;(
:cenzura:e takie życie ;(
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
aAa tak sie czepiali ze z bolu brzucha sie pocielam a to był skubaniec ropmy wyrostek robaczkowy, wlasnie ze szpitala mnie przywiezli i mam 2 tygodnie wolne...! ale nawet siusiu zrobic nie mgoe bo mnie wsyztsko boli :( jak to dobrze ze wyrostek mozna miec tylko raz.... ciesze sie ze tylko 2 strony zapisaliscie ugh ja ide spac moze wiecozrem bede albo dopiero jutro bo musze wypoczac brrr
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
To życze Ci Fliegu szybkiego powrotu do zdrowia i żeby brzuszek już nie bolał :*
Maverick żadna opinia się nie wyrobiła. Po prostu wiesz... Nie pojmuję tego zabardzo jak można tak sobie przyjśc do szkoły jednego dnia i powiedzieć "ha! patrzcie, teraz jestem emo!" :/ No soory...
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Hm.. czytalam pojedyncze posty:) nie chce mi sie wszystkiego przegladać:p
A wiec..emo? dziwne to takie... chlopcy zawsze kojarzyli mi sie z homo :niepewny:
Nie ukrywam, że nie mialam zielonego pojecia o tej.. subkulturze?
Duzo mlodych chlopcow i dziewczynek robią się na pokaz bo to "elo" fryzura itd.
Tak samo jest z dredami:) Co mnie strasznie denerwuje!
Szczerze? Myślalam, ze emo słuchają techno/techna czy jak to sie tam mowi na tą smieszna muzyke :D (a to własnie przez tych emo na pokaz)
No ale mniejsza o wiekszość..najważniejsze, że juz wiem o co kaman i myślę... sama niewiem :niepewny:
Dla mnie samookaleczanie jest chore..ale jak juz ktoś wspomnial nie wszyscy to robią...szkoda tylko, ze teraz przypisywane jest to każdemu emo. No ale co zrobić... mi mówią, ze ćpam :D mam to głeboko w... :)
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
To życze Ci Fliegu szybkiego powrotu do zdrowia i żeby brzuszek już nie bolał :*
Maverick żadna opinia się nie wyrobiła. Po prostu wiesz... Nie pojmuję tego zabardzo jak można tak sobie przyjśc do szkoły jednego dnia i powiedzieć "ha! patrzcie, teraz jestem emo!" :/ No soory...

Tak więc... Jeszcze tydzień temu byłem taki Metalem... bo słuchałem tej muzyki ale w środku byłem taki bardziej EMO... więc przyszedłem do szkoły najpierw nic nie mówiłem tylko jak sobie w 5 przed kąpem siedzieliśmy to mówie że juz nie jestem ssssatan... no i sie kjtos spytał kim teraz jestem a ja mówie że zostane EMO :p Wzieli to napoważnie [bo to jest napoważnie] dalej wiecie co było... Jak mówie jednej osobie na korytażu ze EMO to nie geje tylko czasem jacyś niektórzy dla "jaj" się pocaluja to mi wierzy................ ale jak już sa w grupie to szukają czegos o czym można pogadać, posmiać się i oczywiście temat jest że EMO to geje... mówią tak chociaż niektórzy wiedzą że tak niejest...

teraz musze zapoznac się z wiekszą ilością zespołów... i :cenzura: mnie obchodzi co ludzie o mnie myslą teraz... jak ktos jest natyle mądry to będzie wiedział ze niejestem gejem :p bedzie mi wieżył a nie bedzie słuchał tych głupich bzdur!
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
o mnie opinie ze jestem emo zaczela chodzic tak gdzies od pol roku (bo wczesniej nikt niew eidział co to jest i jak powiedzialam ze jestem emo to wielkie oczy robili) wygladam jak emo mniej wiecej od 13 roku zycia (tarz mam prawie 17) i watpie czy z tego wyrosne wiadomo 40 letniej babie juz nie bedzie do twrzy... no ale na wiek sie nic nie poradzi. z charakteru zawsze taka bylam jakas emopodobna... :/ a do moich depresjii to juz sie chyba wszyscy przyzwyczaili czyuje sie jak emo wygladam jak emo i sadze o sobie ze jestem emo i mysle ze sie nie oklamuje :)

uuu moj brzuszek ... jak pomysle ze jak mnie operowali to nie mialam na sobie nawet gatek aaa...!!! :)

To życze Ci Fliegu szybkiego powrotu do zdrowia i żeby brzuszek już nie bolał :*
dziekuje :)
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Ojeju to tak samo jak ze mna... Ja nawet wewnątrz jestem jak taki stereotypowy emo... (podkreślam - stereotypowy, zeby nie bylo) czyli wiecznei niezadowolona, czesto smutna, czesto miewam takie depresyjne nastroje itd. A to, że podoba mi się muzyka i styl ubierania to jeszcze lepiej, wiec jest to subkultura idealna dla mnie :p
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Maverick91 ale mówiłeś to dla żartu, a tu piszesz że czujesz się emo... a może chcesz być emo na siłe?
W końcu gdybym ja się uparła mogłabym słuchać popu ;P. Nie wiem co o tym sądzić... ;>
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Poprostu Punk Rock za słaby był :p Więc słuchałem Metalu ia jakoś tak wyszło :p ale zawsze byłem w środku taki punkowy, emo i taki czuły byłem :p

Kurde to może opowiem jak to było...
A więc najpierw byłem HH tak jak reszta... oczywiście naśladownictwo starszych kolegów ale zawsze lubiłem jak na filmach Rock/Metal leciał lubiłem jak wokal "krzyczy" więc zaczełem słuchać LinkinPark... potem Rise Against, Thousand Foot Krutch... i jakoś przestałem słuchać HH... noto zaczełem być Rockowcem, takim jakby Punkiem. Lubiłem i lubie PunkRock. Ale troche za słabe było... szukałem czegoś bardziej mocniejszego i zaczełem słuchac Metalu... no i tam po kilku miesiącach postanowiłem zostać Metalem i tak jakoś wyszło... ale subkultura Metalowa nie pasuje bardzo do mnie więc postanowiłem zostać EMO... Tak wyszło :p
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Ciekawe kim 'postanowisz' być dalej... Może gothem, po usłyszeniu 1 piosenki ewanesens -_- Nieee dobra ja się nie mieszam, bądź sobie kim chcesz, bylebyś nie był pozerem (ekhem)...
 
Do góry