Emo

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
No to ja już nie wiem co jest teraz 'na topie' xD

Ale teraz już widze namnożyło się tych emo (a może raczej 'emo' ale tego nie wiem) więc ja chyba wolę to przeczekać... Skończy się to wszytsko, zamienieszanie z 'emo' i całą resztą, a wtedy zobaczy się co będe robić dalej xP Narazie wystarczy mi to co ja myśle i co ja lubie, nie wszyscy muszą o tym wiedzieć xD

PS Tryb awaryjny windowsa jest choojowy xP
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Taak coś o tym wiem Lady_nikt :p
Moda na emo jest i to widać. Dlatego ja też wolę to przeczekać. Wszędzie groszki, paski, czaszki, gwiazdki, przypinki, opaseczki, leginsy, trampki, balerinki bla bla bla. Żenada jak pół szkoły się tak ubiera. Muzyka najwazniejsza, potem wyczucie tej calej subkultury a dopiero na samym koncu ubiór :/
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
a ja bede soedziec na szkolnym parapecie tak jak to robilam juz od wielu lat taka sama i przed emo moda i po niej to tylko ludzie wokol mnie beda sie zmieniac... byłam emo jestem i nadal bede z tym ze wiadomo jak bede stara babcia to juz sie tak nie ubiore :p

ps. słyszał ktos 30 seconds to masr - a modern myth...? silczna pioseneczka :)
 

Black_Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
29
u mnie w szkole naszczęście jeszcze nie ma mody na EMO, zdarzają się tylko pojedyńcze przypadki...tylko ludzie w arafatkach się ostatnio zaczęli mnożyć... <_<
 

radkosz

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Rzeszów
Emo? To takie wiecznie zagubione, smutne będące w depresji owieczki. Piosenki w stylu "nikt mnie nie rozumie ide sobie podciąć żyły tralalalalalala pamparampa"
Heh, co do wyglądu to śmiesznie wygląda banda emo, gdzie wszyscy faceci mają taką samą grzywkę i taki sam, czarny kolor piór. Nie żebym ich piętnował za wygląd, w końcu bycie klonem jest takie oryginalne.
hahaha:D, jak sie tyle tna, to musza w bandazach chodzic, niedlugo jak sie za bardzo potna - to jak mumie beda wygladac :D
 

radkosz

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Rzeszów
a co Ty do mnie masz? Ja ich postrzegam jak chce, mam prawo postrzegac kazdego jak chce..i dla mnie to akurat bylo smieszne..
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Ty postrzegasz emo jak chcesz, a ona tak postrzega twoja wypowiedź.
Dla ciebie było śmiesznie, a dla niej nie (dla mnie zresztą też) i chyba nic więcej nie trzeba dodawać.

***

No u mnie są narazie modne supeeer exxxtraaaaa opaski z czaszkami xD
A pfie. wszystkie już chyba mają takie o_O
Coż pozostaje przeczekać, aż słit pink znajdą sobie coś innego do naśladowania niż emo. Mniemam iż nastąpi to niedłogo xD
 

Scorp

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Witam wszystkich bardzo ciepło :)
To mój pierwszy post na forum i ciesze sie, że akurat w tym temacie.
Przyznam się , iż od zawsze interesowała mnie subkultura emo . Nie pytajcie mnie - dlaczego .
Nie mam pojęcia :p . Już wyprzedzam wasze pytanie , nie - emo nie jestem i nigdy nie byłem , bardziej
ze mnie hardcore kid ,ale emo to jednak jakaś odmiana hardcora , więc conieco wiem . Z zespołów emo z którymi
miałem styczność ... Hmm ... Głównie screamo/emo violence jak Orchid , Saetia bodajże Envy . Z tych bardziej "emotive"
to Indian Summer ( Orchard - świetny kawałek ) no i Rites of Spring . Tych wannabe emo pop punkowych zespolow nie znosze , wiec
Fallout Boy i inne w moim muzykospisie raczej nie figurują :p .
To tak na przywitanie , bede staral sie na bierząco obserwować temat bo tak jak patrze to prawdziwych emo kidów tutaj niewiele ;) ( no offence ) .


Peace ...


--Edit--
Aha , znalazłem taki typowy pop emo zespoł Hawthorne Heights, dla mnie muzyka nieszczególna , ale może
wam przypadnie do gustu :
http://youtube.com/watch?v=pC_YIjlH5oc
 

Black_Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
29
opaski już od dawna są modne w mojej szkole...ale z czaszkami chyba jeszcze nikt nie ma :p
 

radkosz

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Rzeszów
Ty postrzegasz emo jak chcesz, a ona tak postrzega twoja wypowiedź.
Dla ciebie było śmiesznie, a dla niej nie (dla mnie zresztą też) i chyba nic więcej nie trzeba dodawać.

***

No u mnie są narazie modne supeeer exxxtraaaaa opaski z czaszkami xD
A pfie. wszystkie już chyba mają takie o_O
Coż pozostaje przeczekać, aż słit pink znajdą sobie coś innego do naśladowania niż emo. Mniemam iż nastąpi to niedłogo xD
Spoko, ale to nie znaczy, ze laska musi mnie zaraz tyrac :/
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
No niby tak, ale trzeba ją zrozumiec bo się można 'wkurzyć' deliktanie mówiąc jak wszycy ciagle piszą o tym, że emo tylko się tnie i płacze po kątach, a ona i inni emo ciągle temu muszą temu zaprzeczać :)
 

emoo_boy

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
mam razem z 22 innymi ich piosenkami

jakbys jakas chciala to napisz na gadu to zaladuje na stronke i sobie sciagniesz

heh.. a ja się musiałem nieźle namęczyć żeby sprowadzić sobie ich ostatnią płytkę z UK xD alee.. to bylo dawno, końcówka 2005 o ile dobrze pamiętam. A polska premiera była dopiero przedwczoraj ...lÓl xD
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
heh.. a ja się musiałem nieźle namęczyć żeby sprowadzić sobie ich ostatnią płytkę z UK xD alee.. to bylo dawno, końcówka 2005 o ile dobrze pamiętam. A polska premiera była dopiero przedwczoraj ...lÓl xD
a mi ciocia skas przywiozla obie :) i zgralam je sobie na komputer
radkosz napisał:
Spoko, ale to nie znaczy, ze laska musi mnie zaraz tyrac
kazdy mowi to co mysli ty tyrasz po emo a emo tyra po tobie jest roznowaga...? nie ja zaczelam
 
Do góry