Emo

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
TRoche to głupio wyglądalo...
Wczoraj byłem metalem, a od dzisiaj jestem emo.
No cóż ale skoro czułeś się emo w środku to dobrze :)
W końcu liczy sie przedewszytskim wnętrze, a zwłaszcza u emo :)
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
i bardzo dopsz

Ja się właście zastanawiałam czy może nie zrobić sie na takie 100% emo :)
Bo w środku to jestem raczej, ale na zwenatrz niezabardzo xP
Stwierdziłam jednak, ze nie jestem chyba gotowa :)
Zresztą pewnie zostałabym uznana za ostatnie dziwadło, albo pozerkę xP
Chociaż w sumie... wisi mi to xP
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Musze zrobić nową bo tamtej nie mogę znaleść... albo poszukam jeszcze na drugim kompie. kutffa... avatarek musze zmienić :p
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
A ja będe nadal słuchać metalu, o.
I żadnym emo na siłe nie będe, o.
Emo przestanie być modne to ucichnie wszystko i ych -_-' durna moda na subkulture emo i teraz każdy chce być emo i uważa, że to czuje sratatata nie mam gnata.
Jestem nietolerancyjna i pewnych rzeczy nie rozumiem i wcale mi przykro nie jest z tego powodu, ot.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
A ja będe nadal słuchać metalu, o.
I żadnym emo na siłe nie będe, o.
Emo przestanie być modne to ucichnie wszystko i ych -_-' durna moda na subkulture emo i teraz każdy chce być emo i uważa, że to czuje sratatata nie mam gnata.
Jestem nietolerancyjna i pewnych rzeczy nie rozumiem i wcale mi przykro nie jest z tego powodu, ot.


A czy ktoś ci każe być emo? xD

Nie wiem czy istnieje moda na tą subkulture, a jeśli tak to napewno nie w mojej mieścinie xD Bo by się juz dawno zaroiło od emo-szalonych-trzynastek xD No a jak jest to kiedyś minie i wtedy się okaże kto jest tró, a kto pozer xD

Wiesz są ludzie i parapety... i ludzie nietolerancyjni. Wszytsko można jakos zrozumieć :)


"sratatata nie mam gnata" kurde ale mi się z tego śmiać chce xD
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
emo się podzieliło. dosłowne znaczenie, to że ludzie są emocjonalni. ciągle nieszczęśliwi i użalają się, jacy to okropni i straszni są.
ale teraz powstało imoł, które jest tylko imagem. ubierają się, wzorując na gwiazdach. czarny i róż, gwiazdeczki, kropeczki, czarne włosy, boys kissing, makijaż u facetów.
tyle, że wg mnie mało w tym indywidualności jest.
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Ze niby ja jestem parapetem?XD
Moda na emo w sensie takim że już paru ludzi po przeczytaniu tego tematu piszą posty które odbieram jako: odkryłem/odkryłam w sobie emo. Od dzisiaj jestem emo.

ŻAŁOSNE.
To trzeba chyba poczuć.
Tak samo moja kumpela wyczytała regułki jak być emo i się do nich stosuje żeby tylko emo być.
Na co jej to, skoro tego nie CZUJE?
NONSENS!
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Dokładnie. Ja się w Wami wszystkimi zgadzam. I moda na emo jest i to widać prawie wszędzie. Dlatego poczekam aż to wszystko (niebawem) ucichnie. I nie wiem jak inni ale ja jakbym juz chciala bym emo (bo nie jestem) to na pewno nie na siłe i nie dla mody :/ Więc nie uogólniajmy
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Ja nie tylko emo na siłe nie jestem :)
Bo ja ogólnie emo nie jestem xD

Myślałam o 'zrobieniu' się na emo, ale stwierdziłam, zę emo staje się popularne w innych miastach (u mnei narazie nie widzą co to xP) no to może i do mnie by przyszło, ale ja nie lubie tego co cool, na topie i trendy :) cóż. zobaczymy co będzie dalej xP

gniyd-fehcram- ja tego nei powiedziałam xD Ale jak ty sądzisz że jesteś parapetem to mogę ci jak chcesz przytaknać xP Ale ja tam zawsze popierałam doniczki xP
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
Ale tutaj nie chodzi tylko o bycie, o styl ubioru makijażu. Przede wszystkim w emo chodzi o muzykę, oraz pewien sposó odbierania świata.
 

emoo_boy

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Moda na EMO?? chyba nie u mnie... jedyny emo jakiego znam to ja... i mój kolega xP emo girls jak narazie brak... Ale hmm... pankówy też są słodkie (moja najpiękniejsza <3) ^^ ... dobrze że my <3 już się nie gniewa ; ]

wg. mnie w emo nie chodzi o to jak się ubierasz i jak wygladasz. Przecież sam wygląd nie zrobi z kogoś emo. to trzeba czuć xP
 

Chymeria

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
podchodzi facet do EMO-przepraszam,która godzina?
EMO[płacząc]-I tak mnie nie zrozumiesz!!!!!!

imidż EMO to głównie łączenie czarnego i różu.
szajs,jestem EMO...
 
Do góry