Emo

emo lady

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
w h&m na dziecięcym rozmiary do 36 xD :))

No z tego co czytałam to sama nie wiesz co lubisz :p w jednych postach pisałaś że jesteś emo, w drugich, że nie czujesz się emo w jeszcze innych, że słuchasz takiej muzyki, ale się tak nie ubierasz :) Więc jak to jest, bo może ja się pogubiłam :) Jesli sie tak nie ubierasz- możesz nie lubić trampek xD I nie każde trampy są zwykłe.. xD ostatnio widziałam trampki z komiksem i za kolana ^^ to jest dziwne xD
 

Attachments

  • 28dp8_1_.jpg
    28dp8_1_.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 46
  • obrazek2525pk9nh4_1_.jpg
    obrazek2525pk9nh4_1_.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 58

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Przeczytałem większość postów (nigdy więcej) i doszedłem do wniosku że te emo to jakaś subkultura wymyślona przez redaktorów "Bravo".
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
To że większośc postów dotyczy jak się ubierać i jacy to śliczni są emo chłopcy.
 

princeSs^

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
YeeACHH
bo są :D:D

dla mnie forum oogrmnie się rozwineło eh to chyba dobrze nie?^? można wreszcie kogoś poznac i porozmwiac o emo D::D
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Nie napisałem że to źle. Stwierdziłem jedynie fakt. Na szczęście z tego sie wyrasta.
 

Nanya_dnb

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódz
no wlasnie , to ze piszemy o tym jacy to śliczni są emo chłopcy wcale nie znaczy ze jestesmy niby subkultura wymyślona przez redaktorów "Bravo". zreszta nawet jak tak to komu to przeszkadza :/
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
ehh...ne mnie ostatnio też się jakoś dziwnie patrzyli bo miałam trampki...tylko do tej pory niewiem, czy przez sam fakt, że miałam trampki czy dlatego, że miałam na sobie do kompletu kurtke zimową... :p

Eeej no co ty, ja w mojej mieścince od początku 'zimy' do teraz chodzę w trampkach (no może kilkanaście razy miałam glany :p) i jakoś nikt się na mnie nie gapi xP

Luudzie nie przesadzajmy. Nie wiem co ma brukowiec 'bravo' do emo. Wiesz, w każdej subkulturze znajdą się czarne owce, osoby które będą ośmieszać tą subkulturę lub/i dawać mylne pojęcie o niej. Ekhem...
 

Black_Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
29
ehe...ja mieszkam na takim osiedlu, że nawet jak ktoś założy czarną koszulkę to od razu się na niego gapią jak na przybysza z innej planety...
A co do noszenia trampek w zimę..hmm...chyba nie będe na codzień w nich chodziła bo zimno w nogi jest :p
 

emo lady

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
redakcja bravo?

bravo nie pisze na tak indywidualne tematy.. i chyba musiałeś dużo ominąć. Czytałam wiekszosc postow na forum. Nie sa tylko o emo boyach i ciuchach. Sa o emocjach, stereotypach i prawdziwych odczuciach.


trampki.. może nie jest aż tak zimno ale najgorzej skoczyć z huśtawki na nogi xD tak boli, ze ja pier.. xD


princesS^ zwracam honor.. ;))
 

Nanya_dnb

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódz
Moje ukochane trampki musialy isc do smieci ,bo przechodzilam w nich cala jesien i niestety ze tak powiem sie zuzyly :) ale i tak kupie sobie nowe bo sa bardzo wygodne, nie trzeba byc emo zeby je nosic.
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Ja uzasadnię. Zakładam trampki i mam być z tego powodu inna? Krzywe spojrzenia, wyzwiska, posądzanie o homoseksualizm lub zamilowanie do tokio hotel.. Bzdury. Przykro się robi. każdy robi to co lubi, slucha czego lubi, ubiera sie jak lubi i poki sam jest tolerancyjny nie powinien dostawać takiej dawki nie uprzejmości i tolerancji. Nie mowie tutaj o tym, żeby zmieniać czyjeś poglądy, nie. Nikt nie może wszystkiego lubić, nie zmuszam do lubienia mojej subkultury, ale proszę o zrozumienie i tolerancję..
Peace&Love

Na mnie mówią, że jestem geyem i satanistą ze względu na to jakich rodzai muzyki słucham i jak się ubieram i jaki mam fryz... to jest chore! Dzisiaj pierwszy raz w szkole jako GothicEMO i juz się zaczeło :| Każdy wie co <wnerw> To ja już wole byc inny niż taki sam jak wszyscy! Kiedy byłem Metalem to jeszcze spoko było bo w szkole wiedzieli czym jest Metal a teraz posądzają mnie oto że jestem geyem :/ to już wolałem jak "sattan" do mnie mówili :/
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Olaboga a nazwanie gejem to aż taka obraza? :p Jeeju masz racje, wyrózniaj się póki jesteś młody, a ludzie niech gadają. Jeśli trudno Ci znośic obrazy, śmiechy - bądź przeciętny... -_- A weź opisz jak wyglądałeś będąc tym Gothicemo, że posądzali Cie o homoseksualizm :p
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Olaboga a nazwanie gejem to aż taka obraza? :p Jeeju masz racje, wyrózniaj się póki jesteś młody, a ludzie niech gadają. Jeśli trudno Ci znośic obrazy, śmiechy - bądź przeciętny... -_- A weź opisz jak wyglądałeś będąc tym Gothicemo, że posądzali Cie o homoseksualizm :p


Ja nie mam nic do gejów ale część ludzi ich nie lubi i jak ktoś mówi na mnie że jestem gejem to jakaś osoba która nie lubi gejów pomyśli że nim jestem i KAPA już od razu jest do mnie źle nastawiona bo nie lubi gejów i myśli ze nim jestem! Wiecie o co chodzi... Oto, że moja reputacja na tym cierpi :(


Poprostu powiedziałem że jestem EMO od dzisiaj na zastepstwie w czytelni a ktos wszedł na google, wpisał w wyszukiwaniu obrazów "EMO boys" i wyszykał i znalazł jakichś dwóch EMOboys jak się całowali i na jakiejś stronce było że EMO to geje i już im się opinia na temat EMO wyrobiła :(

wcześniej nic nie wiedzieli na temat EMO...

to sa cioty!!! [ludzie z klasy]
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Eee tak wszedłeś i powiedziałeś "cześć jestem EMO" ? :mruga: :p Czy coś źle zrozumialam ("Poprostu powiedziałem że jestem EMO od dzisiaj") :niepewny:
 
Do góry