Zwolennicy Pis'u

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Podpisuje się pod tym, co napisal jenndor.
A od siebie jeszcze spytam - a co takiego znowu było w tym 1992 roku? Bo mi się wydaje, że to właśnie wtedy w sklepach zaczęły pojawiać się towary, a Polska zaczeła otwierać się na świat.

Pozatym zaobserwowałam pewną osobliwą ciekawostkę dotyczącą zwolenników PiS-u - bezkrytycznie powtarzają to, co wydobędzie z głębin swojego jestelstwa master Kaczyński. Kaczor najeżdza na rząd Olszewskiego, to oni też (słowo w słowo to samo(!)), Kaczor lubi Leppera, to oni też, Kaczor p.i.e.r.doli Leppera, to oni też.
Mam kolegę - kaczorowca i głupia sprawa, on twierdzi dokłanie to samo, co (żeby nie szukać daleko) Taboretix, ale to niemal dokładnie słowo w słowo(!), zupełnie jakby recytował, wyuczył się pewnych opini na pamięć. Widać mają jedno zródło, którego się trzymają i ani myslą posłuchać i rozważyć tego, co ma do powiedzenia opozycja.

Moim zdaniem, zwolennicy PiS-u zachowują się tak, jakby bawili się w 'Szymon mówi'. To w pewnym sensie nie jest ani śmieszne, ani irytujące, tylko przerażające.
 

Mivten

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Młodzi widzą i sie brzydzą. Podawano kto głosował za pis'em. Chyba nie musze przytaczac..
Jaka świadomość społeczna, gdzie był polski duch podczas wyborów?
Polski Duch podczas wybór ? W 50% społeczności która nie poszła na Wybory :p
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Podpisuje się pod tym, co napisal jenndor.
A od siebie jeszcze spytam - a co takiego znowu było w tym 1992 roku? Bo mi się wydaje, że to właśnie wtedy w sklepach zaczęły pojawiać się towary, a Polska zaczeła otwierać się na świat.

Pozatym zaobserwowałam pewną osobliwą ciekawostkę dotyczącą zwolenników PiS-u - bezkrytycznie powtarzają to, co wydobędzie z głębin swojego jestelstwa master Kaczyński. Kaczor najeżdza na rząd Olszewskiego, to oni też (słowo w słowo to samo(!)), Kaczor lubi Leppera, to oni też, Kaczor p.i.e.r.doli Leppera, to oni też.
Mam kolegę - kaczorowca i głupia sprawa, on twierdzi dokłanie to samo, co Taboretix, ale to niemal dokładnie słowo w słowo(!), zupełnie jakby recytował, wyuczył się pewnych opini na pamięć. Widać mają jedno zródło, którego się trzymają i ani myslą posłuchać i rozważyć tego, co ma do powiedzenia opozycja.

Moim zdaniem, zwolennicy PiS-u zachowują się tak, jakby bawili się w 'Szymon mówi'. To w pewnym sensie nie jest ani śmieszne, ani irytujące, tylko przerażające.

dzięki, Merope
choc tu nie ma za co dziekowac, to fakt tak oczywisty, ze tylko slepy by nie zauwazyl
kolega Taboretix (z grzecznosci nie napisalam inaczej) ciagle tylko pisze: Wy nie wiecie! Wy jestescie sterowani! PiS naprawi swiat! Precz z komuna! bla, bla, bla..
tylko tak sie sklada, ze idelaow nie ma, idealy padly..
moze Taboretixowi wlasnie o to chodzilo, ze teraz mamy otworzyc sie na swiat.. szkoda tylko, ze to marzenia scietej glowy, bo rzadza nami blizniaki, mimo, ze z tytulem profa nawet, ale to zawsze jednak kwakajace glowy, ktorych fanatyczni zwolennicy probuja nam wcisnac kit. moze ktos was jakos zaprogramowal? rozumiem konstruktywne poparcie, ja tez nie jestem calkowicie przeciw programowi tej partii (w maluuuutkiej czesci z niektorymi sie zgadzam), tyle, ze niestety niektore punkty teoretyczne nie zgadzaja sie z praktyka...
słowa, słowa, słowa.. nic poza tym, drogi Taboretixie.. ale wierze, ze kiedys przejrzysz na oczy Ty i Twoi poplecznicy...
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Podpisuje się pod tym, co napisal jenndor.
A od siebie jeszcze spytam - a co takiego znowu było w tym 1992 roku? Bo mi się wydaje, że to właśnie wtedy w sklepach zaczęły pojawiać się towary, a Polska zaczeła otwierać się na świat.
A wiec, w 1992 rzad sprawowal Pan premier Olszewski. I wtedy wlasnie chciano oczyscic polskie spoleczenstwo, wtedy chciano usunac wszystkich SBkow i UBkow a takze innych zbrodniarzy komunistycznych z zycia publicznego i wysokich stanowisk. I wdedy nastapil zamach stanu na rzad, wszystkie sily komunistow sie zwarly, laczenie z prezydentem Walesa na czele, i w dwa dni rzad Pana Olszewskiego zostal obalony.

Najlatwiej siagnac sobie film dokumentalny "Nocna Zmiana" mozna go znalesc na Emulu naprzyklad :) i wtedy mozna obiektywnie samemu ocenic te wydzrzenia.

A co do powtarzanych hasel, widze taka prawidlowosc. A mianowice wszyscy przeciwnicy PiSu uzywaja tych samych tekstow, i zaklamanych opinii rozpowszechnianych przez opozycje. A wlasnie ta opozycja boi sie oczyszczenia. Wiec zastanowcie sie troche zanim wyrazicie "SWOJA" opinie :lol:
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Dobrze... Pod warunkiem, że Ty też się troszeczkę zastanowisz zanim wyrazisz 'SWOJĄ' opinię.

Jestem w równym stopniu przeciwniczką PiS-u, co PO. Tylke tylko, że to PiS rządzi, nie PO, także uwagę skupiam na rządzie. A jeżeli przy tym słyszę, że opozycja wyraża opinie, ktora wydaje mi się trafna, to czemu nie? Wtóruje im. Nie robię jednak tego w taki zaślepiony i fanatyczny sposób, jak większość zwilenników PiS-u.

Ekhem, Wałęsa komuchem? Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam. Na jakiej podstwie tak twierdzisz?
Tylko bez podtekstów, po prostu jestem ciekawa. Rozwiń myśl.
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
taa.. "nocna zmiana" autorstwa pana Kurskiego, tak samo wiarygodny jak to, że jutro kosmici zniszczą Ziemię.. :/
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ekhem, Wałęsa komuchem? Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam. Na jakiej podstwie tak twierdzisz?
Tylko bez podtekstów, po prostu jestem ciekawa. Rozwiń myśl.
A wiec rozwijam...W moim przekonaniu osoba ktora broni interesow komunistow, skutecznie blokujac program oczyszczenia panstwa z AGENTURY, jest jedym z nich. Jezeli ktos nie jest z nami, jest przeciwko nam. I to sprawdza sie w przypadku pana Walesy. Broni starego ukladu.

Zachecam do obejrzenia filmu "NOCNA ZMIANA" .... nie ma tam nic fantastycznego... tylko relacje telewizyjne i nagrane kamera rozmowy... ludzi ktorzy BALI SIE OCZYSZCZENIA... tam nie ma scenariusza. Tam panowie TUSK I ROKITA RAZEM Z PAWLAKIEM I WALESA sami sie pograzyli... Historia ich rozliczy :D

JENNDOR:
Jezeli sugerujesz iz Pan Kurski jest niewiarygodny, poprzyj to czyms... latwo jest rzucic jakies haselko. Tylko poto aby umniejszyc zaslugi Pana Kurskiego w walce o POLSKE.
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
JENNDOR:
Jezeli sugerujesz iz Pan Kurski jest niewiarygodny, poprzyj to czyms... latwo jest rzucic jakies haselko. Tylko poto aby umniejszyc zaslugi Pana Kurskiego w walce o POLSKE.

najlepszym przykładem, zapewne nie jedynym, jest ta jego świetna nagonka na Tuska w trakcie zeszłorocznej kampanii wyborczej, no tak.. pan Kurski tak nie-do-końca prawdę wtedy ujawnił, wywalili go z partii, a potem nagle w cudowny sposób wrócił niczym marnotrawny syn..

a tak na koniec.. ode mnie żądasz dowodów, argumentów, a sam zawsze gdy z Tobą rozmawiam odwracasz kota ogonem, zamiast pisać konkrety.. więc napisz mi, jakie to zasługi dla Polski poczynił pan Kurski? :niepewny: bo jakoś nic sobie nie przypominam, chyba że dla Ciebie zasługą jest bycie członkiem PiS (OMG!)
a za reklamę tego nędznego filmu juz dawno powinni Ci dać order, piszesz o nim w każdym temacie, w którym bijesz pokłony przed Kaczyńskimi..

poczekajcie, jeszcze chwila i Taboretix nam powie/napisze, że to Kaczyński nas od komunizmu wyzwolił, a wszyscy inni politycy (jak Kuroń, Wałęsa) byli SBkami :lol:
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
A wiec rozwijam...W moim przekonaniu osoba ktora broni interesow komunistow, skutecznie blokujac program oczyszczenia panstwa z AGENTURY, jest jedym z nich. Jezeli ktos nie jest z nami, jest przeciwko nam. I to sprawdza sie w przypadku pana Walesy. Broni starego ukladu.

Zachecam do obejrzenia filmu "NOCNA ZMIANA" .... nie ma tam nic fantastycznego... tylko relacje telewizyjne i nagrane kamera rozmowy... ludzi ktorzy BALI SIE OCZYSZCZENIA... tam nie ma scenariusza. Tam panowie TUSK I ROKITA RAZEM Z PAWLAKIEM I WALESA sami sie pograzyli... Historia ich rozliczy :D

Program oczyszczania państwa według Olszewskiego i Macierewicza to była czystej wody rozgrywka z przeciwnikami politycznymi przy użyciu bezpieki w celu przejęcia całkowitej władzy. Jakoś wtedy Macierewicz nie brzydził sie sbekami i skrzętnie korzystał z materiałów, które, na jego i Olszewskiego polityczne zamówienie, wyprodukowano.
"Jezeli ktos nie jest z nami, jest przeciwko nam" - dla przypomnienia to to jest hasło bolszewików rosyjskich z rewolucji październikowej, wykorzystane później również przez faszystów w III Rzeszy. Ubieranie Wałęsy w mundurek komunisty jest o tyle słuszne, że bronił interesów klasy robotniczej. Na tej samej zasadzie komunistami można dziś określić całe PiS:) To, że jest dla Kaczyńskich wrogiem publicznym wynika z faktu, że kiedyś wywalił tych braciszków z pracy a oni takich zniewag, jako katolicy i prawdziwi Polacy, nie zapominają:)
"Nocna zmiana" w wydaniu Kurskiego to nie jest pełny zapis wydarzeń a jedynie tendencyjnie wybrane fragmenty dla udowodnienia założonej z góry tezy. Typowy filmik propagandowy. Jaki autor taki film:)
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
"A wiec rozwijam...W moim przekonaniu osoba ktora broni interesow komunistow, skutecznie blokujac program oczyszczenia panstwa z AGENTURY, jest jedym z nich. Jezeli ktos nie jest z nami, jest przeciwko nam. I to sprawdza sie w przypadku pana Walesy. Broni starego ukladu. "

Aha, Wałęsa jest przeciwko/krytykuje obecną władzę, więc jest komuchem? (Swoją drogą, to chyba Twoje ulubione słowo,Taboretix? :D )

Pozatym... gdzie tu sens i logika? Najpierw pomagał obalić komuznizm, a teraz miałby go bronić?
Czyżby jakaś diabelnie sprytna intryga? :D
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Świat PiSu to świat intryg i nieustannej wojny. PiS (Kaczyńscy) nie potrafią nic budować. Oni tylko niszczyć chcą a co gorsza to nawet to robią nieudolnie. Nośną choć szaloną retoryką zjednali sobie miliony ludzi, pozbawionych własnego zdania, skrzywdzonych przez los, słuchczy radia M i tv Trwam, bezwolnych biedaków, dla których obietnica czegokolwiek jest ważniejsza od zdrowego rozsądku. Populizm, pseudopatriotyzm, obłuda i fałsz stały sie podstawą funkcjonowania partii nazywającej sie Prawo i Sprawiedliwość. To jest najleprzy żart i wkręt w ostanich latach:) Wcale nie śmieszny bo ci odnowiciele nadal udają, że w to wierzą i mamią naród swoimi chorymi wizjami. Co gorsza ruszają do ofenzywy i kto nie z nimi to wróg. Tak się tworzy reżimy. Tak się tworzył faszyszm.
Miejsce Kaczyńskich jest w szpitalu psychiatrycznym a ich zwolenników na sesjach terapeutycznych u psychiatrów i psychologów.
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
"Nośną choć szaloną retoryką zjednali sobie miliony ludzi, pozbawionych własnego zdania, skrzywdzonych przez los, słuchczy radia M i tv Trwam, bezwolnych biedaków, dla których obietnica czegokolwiek jest ważniejsza od zdrowego rozsądku."

Ja to nazywam po imieniu - motłoch.

"Populizm, pseudopatriotyzm, obłuda i fałsz stały sie podstawą funkcjonowania partii nazywającej sie Prawo i Sprawiedliwość. To jest najleprzy żart i wkręt w ostanich latach:)"

Hm, mój mały-młodszy brat, (nie zbyt zorientowany w obecnej sytuacji :D) jednego razu tak się wsłuchiwał w rozmowę moją i mojej koleżanki i tak słucha, i słucha, jakie to PiS jest niedobre :D i choć w nazwie partii mamy słowo 'prawo' to właśnie głównie oni je łamią, i nadle wylatuje z tekstem 'To może by zostawić samo 'sprawiedliwość'? Oł, je. :D
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Pozatym... gdzie tu sens i logika? Najpierw pomagał obalić komuznizm, a teraz miałby go bronić?
Czyżby jakaś diabelnie sprytna intryga? :D
Heh... gdzie Ty masz oczy?? "Obalenie Komunizmu" i Okragly stol, to nie bylo zamkniecie zbrodniarzy, ich ukaranie, ani rozstrzelanie ( a szkoda ) tylko przejscie do inneo ustroju tych samych ludzi, ktorzy zaczeli krasc na wieksza skale. Nikt ich nie rozliczyl ze zbrodni jakie popelnili. A ludzie wtedy mysleli ze to juz koniec i sa od zlodzieji uwolnieni.
Heh... smieszne to, ale Walesa byl tylko takim "przywodca ludu" poto aby ludzia zalozyc klapki na oczy.
Ot co!
A kiedy juz chciano sie z komuna rozliczyc, wtedy "Wybawca Ludu" Pan Walsesa wlasnymi brudnymi lapami przeszkodzil w tym! A wiec jest po naszej (Polakow) stronie, czy po stronie zlodzieji ??
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Może Kaczyńscy to twoja rodzina Taboret? Powala mnie twój brak krytycyzmu...
Jak zobaczyłam wystąpienie Kaczyńskiego w stoczni to mi się objawił Gomułko-Stalin w nowym wcieleniu.
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
A ja ciągle czekam na te zasługi pana Kurskiego.. i Taboret nie chce mi znów odpowiedzieć ;(

:p
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
A ja ciągle czekam na te zasługi pana Kurskiego.. i Taboret nie chce mi znów odpowiedzieć ;(

:p
Nie mam czasu czesto siedziec na forum...
Zaslugi...podstawowa rzecza za ktora Go szanuje jest realizacja filmu "Nocna Zmiana" wlasnie :) zasluga dla Polski jest pokazanie kulisow obalenia Pana Olszewskiego i zdemaskowania bandytow, ktorzy niszcza Polske. Nastepnie szanuje Go za to iz skutecznie wylawia niechlubne czesci zyciorysow politykow bandytow... ktore oni staraja sie ukrywac przed spoleczenstwem. Walczy wspolnie z PiS-em o normalna Polske. Nigdy nie sklamal publicznie, i zawsze sensownie argumentuje swoja postawe... Jest Patriata...oto argumenty :)
Mysle ze wystarczajace. Poniewaz za to szanuje sie politykow :)
 

Cuhirt

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Zaslugi...podstawowa rzecza za ktora Go szanuje jest realizacja filmu "Nocna Zmiana" wlasnie :)
Chwali mu sie. Nagral manipulujacy film dla prostych umyslow noszacych mocher na glowie i zacny czerep Taboretixa. Zasluzyl na Oskara, ale czy to go robi swietnym poslem?
"Taboretix" napisał:
zasluga dla Polski jest pokazanie kulisow obalenia Pana Olszewskiego i zdemaskowania bandytow,
Moze konkrety... kogo?
"Taboretix" napisał:
Nastepnie szanuje Go za to iz skutecznie wylawia niechlubne czesci zyciorysow politykow bandytow..ktore oni staraja sie ukrywac przed spoleczenstwem..
Masz na mysli dziadka Tuska? Zwaz moze w jakich czasach on zyl i w jakiej lokalizacji. Po za tym to dotyczy Tuska tylko posrednio. Bezposrednio za to dotyczy afera SKOKow i Braci K.
"Taboretix" napisał:
Walczy wspolnie z PiS-em o normalna Polske.
W jaki sposob? Oskarzajac kolejnych przedstawicieli opozycji o przestepstwa, ktore popelnila jego partia?
"Taboretix" napisał:
Nigdy nie sklamal publicznie, i zawsze sensownie argumentuje swoja postawe...
Te slowa az mnie bija po oczach. Rozpetal afere bilbordowa skierowana w opozycje, a ktora naprawde dotyczyla korupcyjnych powiazan PZU z PISem. Oskarzyl Izyte Gilowska na podstawie kilku papierkow.

"Taboretix" napisał:
Patriata...oto argumenty :)
Zapomniales napisac, ze w swojej patriotycznej postawie gotow jest poswiecic sie dla kraju, zlamac przepisy ruchu drogowego i zaparkowac prawie w drzwiach lotniska w Gdansku by moc przeforsowac ustawe o Ordynacji wyborczej. Za co oczywiscie gotow byl zaplacic z wlasnej kieszeni placac cale 100zl, gdy na parkingu zaplacilby 500?^^

Taboretix" napisał:
Mysle ze wystarczajace. Poniewaz za to NIEszanuje sie politykow :)
Mysle, ze ta korekta znacznie poprawila wartosc logiczna zdania.

PS. Wedlug mnie Pseudotolerancja to nie jest tolerowanie homoseksualistow, a mowienie, ze jest sie tolerancyjny, ale nie toleruje sie m.in homoseksualistow.[1]
[1] lub czegokolwiek innego.
 
Do góry