Zwolennicy Pis'u

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
Ojejku :)
Prowadzilem juz podobne rozmowy okolo pol roku temu :p
No ale ciesze sie ze sa jeszcze osoby ktore myla o polsce :) jak autor tematu.
O ile pamietam byo nas tu kilu takich :) co walczyli ze zdecydowana wiekszoscia, no ale coz.

PiS i jeszcze raz PiS jestem calkiem za PiS-em, a od wrzesnia chce sie tam zapisac :)

Pozdro :)
o!

Ja na zapisanie się do parti jestem jeszcze za młody, a PiS młodzieżówki nie posiada więc pozostaje mi tylko walka z wiatrakami (czyt. forumowiczami :D )
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Prawda wygra zawsze :D
lecz tutuaj jest takie specyficzne miejsce, gdzie ludzie maja jakas tarcze, i nie umieja zauwazyc tego co sie naprawde dzieje. No ale mysle ze kiedys Ich oswieci :)

A mlodziezowka PiS istnieje, od 16 roku zycia mozna sie zapisac, nazywa sie chyba Forum Mlodych PiS . na stronce PiS-u znajdziesz wiecej informacji :)
o!

Pozdro :D
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Obiło mi sie o uszy, nawet w telewizji widziałem ostatnio reklamówke tej partii. Mówili w niej że zmieniają Polskę na lepsze.

Od kiedy Kaczyńscy dorwali się do władzy nasz kraj stoi w miejscu.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
A dlaczego tak sadzisz? W telewizji slyszales ?
Kraj nie stoi w miwjscu, mamy wzrost gospodarczy, spadek bezrobocia ( nie dochodzmy z jakich przyczyn, ale jest) zaostrajace sie prawo, walka z korupcja, proby rozliczenia starych wladz, oczyszczenie sluzb specjalnych.... i jszcze by tego troche bylo.

Natomiast przez ostatnie 17 lat ( za wyjatkiem 1992 roku tj. rzad Pana Olszewskiego) mielismy corazto wieksza korupcje, i spadek doslownie wszytkiego, procz cen.
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
"mamy wzrost gospodarczy" - z tego co wiem był notowany już za kadencji poprzedniego prezydenta.
"spadek bezrobocia" - spowodowany pracami sezonowymi. Mamy wakacje...To jest ta przyczyna. Bezroboce wkrótce znów zajrzy w oczy kilkunastu procent Polaków.
"zaostrajace sie prawo" - co nie oznacza że na lepsze. Podaj konkretny przykład.
"walka z korupcja" - ta walka jest prowadzona od lat, oni tylko kontynuuja tą bitwe na słowa.
"proby rozliczenia starych wladz," - cos tam próbują..

"Natomiast przez ostatnie 17 lat ( za wyjatkiem 1992 roku tj. rzad Pana Olszewskiego) mielismy corazto wieksza korupcje, i spadek doslownie wszytkiego, procz cen." - może i wyszlismy z ery kamienia skrobanego ale to nie oznacza że żyjemy w raju jaki obiecuje pis.
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Haha twoje argumenty są bardzo zabawne :D

"Wzrost gospodarczy" - Nie lubię SLD, ale wszyscy ekonomiści podkreślają, że wysoki wzrost gospodarczy jest zasługą rządu Marka Belki. Myślisz, że partia może mieć wpływ na wzrost nie rządząc jeszcze nawet rok? Widać, że twoje pojęcie o ekonomi jest bardzo wysokie. Poza tym eksperci mówią, że gospodarka zaczyna coraz bardziej oduzależniać się od polityki. Więc tu żadnej zasługi PiS-u nie ma.

"Spadek bezrobocia" - Chyba każdy kto umie myśleć wie, że spadek bezrobocia nastąpił przez wyjazdy polskich pracowników za granicę. Więc gdzie tu zasługa PiS-u? Przyznam, że PiS przeprowadził także w kraju kilka inwestycji, które także w mniejszym stopniu przyczyniło się do spadku bezrobocia, ale czy wiesz, że PiS jako pierwsza partia ma pełny dostęp do funduszów z Unii Europejskiej? Żaden rząd nie miał nawet połowy tego czym teraz dysponują Kaczyńscy, Lepper i Giertych.

"Zaostrające się prawo" - Co? Dodali parę lat odsiadki dla drobnych przestępców i stworzyli 24- godzinne sądy dla chuliganów piłkarskich co zresztą w żaden sposób nie działa. Choć tu akurat powiem, że PiS jest według mnie jedyną partią, która może coś z prawem zrobić, ale jak dotąd nie zrobiła prawie nic.

"Walka z korupcją" - Poza założeniem CBA nic się nie stało. Zresztą CBA jest opanowane przez ludzi PiS więc jak ta instytucja ma walczyć z korupcją? Przecież chyba logiczne jest, że największa korupcja dotyczy rządzących partii, a myślisz że Kamiński będzie łapał swoich kolegów z PiS? :D

i jszcze by tego troche bylo.

Czego było? Chyba śmiechu na sali.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ja dalej obstaje przy swoim :D
To jest pewnie kwestia pogladow, jetm za PiS-em i podoba mi sie program tej partii, i widze ze robia duzo dla kraju ( a ze jeszcze wiele nie zrobili, to zasluga poprzednich rzadow )
A o te skladki to pewnie niedlugo bedziemy komunista dziekowac, bo tak wszyscy zazucaja PiSowi ze ma najwieksze dotacje.

Radze obejzec film "Nocna Zmiana" z 1992 i zobaczycie dlaczego mam takie a nie inne poglady :)
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Dobrze że nie ksztaltuje swoich poglądów oglądając filmy. <nawet dokumentalne są przejaskrawione..>
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Ja podaję argumenty, a ty mi strzelasz takiego posta. Chłopie jeśli wierzysz w slogany i hasła to wyjeżdzaj do Chin albo na Kubę. Tam haseł ci nie braknie.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ja tez podalem argumenty, ktore mnie przekonuja. Ty masz jednak inne zrodla informacji i inne spojzenie na swiat, wiec Cie to nie przekonuje. A efekty zobaczymy sami, bo sytuacja w kraju zmienia sie szybko ijezeli bedzie lepiej to moze przyznacie mi racje. A w przeciwnym wypadku ja Was popre ;) bo poznamy ich po owocach, a nie po wlozonej pracy.

A film nie ksztaltowal moich pogladu na kwestie spoleczne i polityczne, a jeynie pokazal komu mozna ufac. I ja ufam PiS-owi
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Ja tez podalem argumenty, ktore mnie przekonuja.

Jakie argumenty? Spadek bezrobocia i wzrost gospodarczy? Chyba ci napisałem co jest przyczyną tych dwóch rzeczy.

Ty masz jednak inne zrodla informacji i inne spojzenie na swiat, wiec Cie to nie przekonuje.

Jakie inne źródła informacji? Chyba widzę, że wszyscy wyjeżdzają za granicę za pracą (mojej rodziny to też tyczy) i wiem, że żadna partia nie jest wstanie dołożyć ręki do wzrostu gospodarczego przez rok. Więc nie mów mi że mam jakieś inne źródła informacji. Tobie zapewne za źródło informacji służy telewizja trwam :D
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Film nie byl propagandowy, ale nie mnie to jest oceniac. Sam ocen,
Przez emula latwo go znajdziesz, a nawet w innym temacie podalem linkachyba :p

A co do argumentow, wzrost gospodarczy i bezrobocie to tematy nie dla mnie, ja uwazam ze skutki poprzednich rzadow nie beda w nieskonczonosc sie ciagnely, i tu nie ma wyraznej granicy miedzy zaslugami tych a tamtych.
Ale wszytkie sposoby zaostrzenia prawa walki z korupcja, lustracji, usuwania komuchow, wyjawiania tajemni ktore kiedys byly bardzo strzezone itp. itd to zasluga teog rzadu. I daltego wlansnie na nich glosowalem

A sam mam wiekszosc rodziny za granica, oboje rodzcow w innych krajach. I wiem tyle ze to napewno nie przez obecne rzady wyjechali, tyko przez radzy ostatnich 17 lat, a skutki tego rzadzenia trudno bedzie jeszcze dlugo naprawic.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Film nie byl propagandowy, ale nie mnie to jest oceniac. Sam ocen,
Przez emula latwo go znajdziesz, a nawet w innym temacie podalem linkachyba :p

A co do argumentow, wzrost gospodarczy i bezrobocie to tematy nie dla mnie, ja uwazam ze skutki poprzednich rzadow nie beda w nieskonczonosc sie ciagnely, i tu nie ma wyraznej granicy miedzy zaslugami tych a tamtych.
Ale wszytkie sposoby zaostrzenia prawa walki z korupcja, lustracji, usuwania komuchow, wyjawiania tajemni ktore kiedys byly bardzo strzezone itp. itd to zasluga teog rzadu. I daltego wlansnie na nich glosowalem

A sam mam wiekszosc rodziny za granica, oboje rodzcow w innych krajach. I wiem tyle ze to napewno nie przez obecne rzady wyjechali, tyko przez radzy ostatnich 17 lat, a skutki tego rzadzenia trudno bedzie jeszcze dlugo naprawic.

A radia Maryja slucham, bo uwazam je za rzetelne zrodlo informacji. A inni niech mysla jak chca. W tym radiu jedynie przepowiedziano skutki wstapienia do UE , ktore potem mialy miejsce . Mowili o tym Profesorowie i uczeni. Natomiast w innych mediach miala miejsce Europropaganda.
Ja wieretym ktorzy mowia prawde, a co do RM sie juz przekonlem, i nic tego nie zmieni.
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Średnio interesuje mnie ten film. Jeśli jest propagandow napewno to zauważyłeś, wyidealizowany obraz systemu, przywódcy dobrodusznie uśmiechajacy się do tłumu...
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Nie w tym kierunku ten film zmierza.
Jest to szybki obraz, z kilku ostatnich dni rzdu Olszewskiego. I jest bardzo ladnie pokazane kto trzesie portkami, kto ma ostatnie slowo i jak ciezko bylo uczciwym politykom w ubeckim rzadzie.
Jednymi z glownych, negatywnych bochaterow sa pan Tusk, Rokita, Zych, Pawlak i Walesa.
Oni niedopuscili do oczyszzcenia panstwa z bandytow i zlodzieji pokomunistycznych. A teraz ciezko walcza rzadzenie w panstwie i rzucaja wielkie hasla.
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
głupota aż bije z twojego posta!!!!! poczytaj gazety i pooglądaj telewizję(inną niż publiczna), czy posłuchaj radia (tylko nie RM) i dopiero pisz o liberaliźmie!!!! dla ciebie liberalizm to cale największe zło świata wrzucone do jednego wora, ale w rzeczywistości tak nie jest!!! to właśnie libaralizm uczy prawdziwej tolerancji do innych ludzi bez względu na religię czy orientację seksualną!! czytając twojego posta doszłam do wniosku, że masz bardzo ograniczone horyzonty myślowe i będą się one jeszcze bardziej zacieśniać, gdy będziesz słuchał tylko Kaczorów i ich bezsensownej gadki o nietolerancji i walce z homosekasualistami!!!!
 
Do góry