Zwolennicy Pis'u

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
A za kim są twoi rodzice?

Na pewno nie za Po. Mama jest za PiS i LPR. Tata za PiS. Ja za PiS, LPR i Samoobroną. Dziwne pytanie. Aha jeszcze jedno. Nikt z nich nie słucha Radia Marysia ani nie ogląda TV TRWAM. Są też przeciwnikami uregulowania związków homogenizowanych.
 
Dołączył
7 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
DG
LPR. I wszystko jasne. Szczęśliwym trafem jesteś właśnie (przypadkowo pewnie, przed koalicją) za koalicjantami. Jakby do koalicji wszedł Bubel też byś był za nim pewnie.
 

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
LPR. I wszystko jasne. Szczęśliwym trafem jesteś właśnie (przypadkowo pewnie, przed koalicją) za koalicjantami. Jakby do koalicji wszedł Bubel też byś był za nim pewnie.


Jakbyś dokładnie post "Wojna w Libanie" piszę tam że jestem za Żydami i że ich wspieram. A Bubel słynie z tego że jest rasistą i antysemitą. Te dwie rzeczy się wykluczją. Ale na pewno wspierałbym jego byłą partię PPPP.

Co masz do LPR i Romana Giertycha?
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
"otóż nie. Oni niech se robią co chcą. Oni mi zwisają i powiewają , nie się macają ale niech nie blokują ulic, nie urządzają parad itp. Niech sobie to robią w domu. I jeszcze jedno. Chodzi mi też o to by nie mogli zawrzeć związków małżeńskich. Małżęństwo = Rodzina = Dzieci.
- więc poraz kolejny eksponujesz swoją niekonsekwencje. Z twojej wypowiedzi wynika, iż jesteś obojętny patrząc na homoseksualistów. A tak broniłeś swoje stanowisko...
Puki co nie musisz się martwić o związki homoseksualistów. Nasz prezydent raczej do tego nie dopuści.

Dla twojej świadomości;
<mówiąc oględnie>
małżeństwo - związek dwojga ludzi zatwierdzony przez kościół
rodzina - związek dwojga ludzi ze swoim potemstwem
 

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
"otóż nie. Oni niech se robią co chcą. Oni mi zwisają i powiewają , nie się macają ale niech nie blokują ulic, nie urządzają parad itp. Niech sobie to robią w domu. I jeszcze jedno. Chodzi mi też o to by nie mogli zawrzeć związków małżeńskich. Małżęństwo = Rodzina = Dzieci.
- więc poraz kolejny eksponujesz swoją niekonsekwencje. Z twojej wypowiedzi wynika, iż jesteś obojętny patrząc na homoseksualistów. A tak broniłeś swoje stanowisko...
Puki co nie musisz się martwić o związki homoseksualistów. Nasz prezydent raczej do tego nie dopuści.
Ludzi nie zmienie i o tym. Geje lub lesbijki mają wrodzone zaburzenia i tego nie naprawimy. Kto ma to wrodzone to ma. Jak wyżej napisałem nie chcę by zboczeńcy mogli adobtować dzieci i "rozmnażać swoje chore poglądy".

Ludzie mówią "Organ nieużywany zanika", a Ja wam powiadam poglądy nierozpowszechniane giną"
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Nieprawda. Nie każdy miał tyle samo kasy co inne partie. Czy ktoś widział reklame innej parti niż PiS i PO w najbardziej popularnym/oglądanym bloku filmowym w TVN, tj. między godziną 20 a 21.30? Ja widziałem tylko te partie. Czy ktoś słyszał o jakimś Liwiaszu Iliaszu, czy jak mu tam, o niejakim Słomce? Wątpie. Czy ktoś widział na dworze bilborby parti Bubla? Szanse niebyły równe! Nie każdy miał tyle kasy co PiS i PO. Uważam, że powinny być jakieś przepisy, że na przykład, na kampanię można użyć góra 2 mln, albo inną sumę, ale by była ona określona.
Podobnie można stwierdzić dlaczego ja jeżdżę mercedesem gdy ktoś jeździ maluchem? Dlaczego skoro ja na niego zarobiłem to nie mogę nim jeździć bo ktoś nie potrafi zarobić na nic lepszego niż maluch?
Pis i PO są największymi partiami to fakt, ale nikt nie broni innym partiom prowadzić takiej samej kampani reklamowej czy tworzyć takich samych programów wyborczych jak w/w partie.
Mają kasę to się reklamują. Skoro Bubel czy jakiś Słomka nie potrafi znaelść sponsorów znaczy że albo ma nieodpowiedni program albo jest za słabym kandydatem (uogólniłem).

Tak, mówili w TV, ale niestety nie w TV Trwam.
Trwam nie oglądam, a pozostałe kanały od czasu do czasu. Co mówili?
Bo wg mnie wersję oficjalną a tego co było w kuluarach nikt Ci ani nikomu innemu nie powie. Chyba, że wierzysz w teorie spiskowe opozycji.
No i dlaczego nie piszesz nic o wyrzuceniu z PO ludzi niezgadzającymi się z poglądami Tuska?

mam nieco ponad więcej niż 14 lat (w przeciwieństwie do założyciela tematu), więc mogłem zagłosować i to zrobiłem.
Nie głosowałeś na PO, jesteś przeciwko Pisowi więc na kogo oddałeś głos (jeśli można wiedzieć?)
Jak widzisz, reszta parti ma za małe poparcie żeby coś zrobić samemu. Albo źle się "sprzedają" albo mają zły program albo po prostu ogólnie są do :cenzura:. (tak wynika z wyników :p)

No niby taak, ale uważam, że jednak demokracja jest conajmniej niedopracowana, bo kto powiedział, że większość ma rację?
Ja również uważam, że demokracja nie jest dobra, ale wiadomo, że nikt nie wymyślił nic lepszego :)
Wybory właśnie na tym się opierają, żeby wybrać tych, którzy będą najbardziej odpowiedni dla najwiekszej ilości ludzi. Bezpośrednią przekładnią są wyniki wyborów.
A jak ktoś nie idzie głosować to albo jest za młody, albo za głupi i ma to wszystko w :cenzura:e (czyli de facto przyjmuje to co będzie) albo uważa, że i tak się nic nie zmieni czyli też przyjmuje to co wybiorą inni.

Ludzie są manipulowani sondażami,
Podobnie jak przy zakupie różnego rodzaju dóbr, wyborze samochodów, baa nawet partnerów (wszak "modni" ludzie idą nie za głosem serca a za modą, żeby mieć "modnego" partnera, bo taki szary nie jest "modny").
Manipulowanie jesteś praktycznie na każdym kroku, bo media mogą wszystko pokazać w ładnym opakowaniu (choćby mordy dzieci przez żydów).
Poza tym, są pewne przepisy regulujące zarówno reklamy tv jak i te przed wyborami.

Puki co nie musisz się martwić o związki homoseksualistów. Nasz prezydent raczej do tego nie dopuści.
To był jeden z głównych powodów dla których głosowałem na Pis.
 
Dołączył
7 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
DG
Jakbyś dokładnie post "Wojna w Libanie" piszę tam że jestem za Żydami i że ich wspieram
Chyba nie oczekujesz ode mnie, że będę śledził twoje posty z innych tematów i się do nich odwoływał.

Co masz do LPR i Romana Giertycha?
Żeby nie było, że jestem sterowany przez partie antygiertychowskie, jak to miało miejsce na pochodzie w Katowicach niedawno. Kiedy to młodziez wysyłała sobie łańcuszki na gadu, coby przyjść do Kato na pochód przeciwko Giertychowi i Lepperowi. Wszystko byłoby ok, gdyby nie pewna grupka, która wmieszała się w tłum z transparentem "demokraci.pl". Dałem mu nawet swoje votum zaufania na stanowisku min. edukacji, jednak to co robi (np. z tymi maturami) jest żałosne. Poza tym wszyscy, którzy są związani z MW skreślam od razu. Jeśli mam do wyboru: kraj chuligaństwa z MW na czele, czy kraj gdzie homoseksualiści zawierają związki małżeńskie to oczywiście wybieram tą drugą opcję.

Nie głosowałeś na PO, jesteś przeciwko Pisowi więc na kogo oddałeś głos (jeśli można wiedzieć?)
PJKM

No i dlaczego nie piszesz nic o wyrzuceniu z PO ludzi niezgadzającymi się z poglądami Tuska?
Niestety nie przypominam sobie tego, ale nie twierdzę, że tak nie było.

Puki co nie musisz się martwić o związki homoseksualistów. Nasz prezydent raczej do tego nie dopuści.
JKM też by do tego nie dopuścił.
 

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
Nieprawda. Nie każdy miał tyle samo kasy co inne partie. Czy ktoś widział reklame innej parti niż PiS i PO w najbardziej popularnym/oglądanym bloku filmowym w TVN, tj. między godziną 20 a 21.30? Ja widziałem tylko te partie. Czy ktoś słyszał o jakimś Liwiaszu Iliaszu, czy jak mu tam, o niejakim Słomce? Wątpie. Czy ktoś widział na dworze bilborby parti Bubla? Szanse niebyły równe! Nie każdy miał tyle kasy co PiS i PO. Uważam, że powinny być jakieś przepisy, że na przykład, na kampanię można użyć góra 2 mln, albo inną sumę, ale by była ona określona.

Druga komuna wszyscy mają mieć tyle samo czyli nic, bo wszystko jest państwowe czyli wspólne, a za wszystko trzeba płacić, a nie ma nic.

Kto dużo inwestuje dużo ryzykuje - dużo zyskuje (np. PiS) lub dużo traci (np. Po)
Kto mało inwestuje mało ryzykuje - mało zyskuje lub mało traci
:stupid:
Podstawowa zasada biznesu.

Mówisz o Bublu, jaka firma będzie sponsorowała nacjonalistę, szowinistę, rasistę i satyra w dodatku?

EDIT BY KORREK

Mówisz o młodzieży Wszechpolskiej, która od kilku(nastu) miesięcy nie zrobiła ani jednego poważnego strajku czy parady tudzież wiecu. A teraz homoseksualiści:
-miesiąc bez parady równości to miesiąc stracony
-tydzień bez wiecu to tydzień stracony
-dzień bez wyzywania PiS'u, LPR itp. to dzień stracony

I jeszcze w sprawie Giertycha - ile w ostatnim czasie było "akcji wszechpolaków" a ile wieców, parad, protestów przeciw panu Romanowi. Myślę że umiesz liczyć.
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
"Demokracja polega na tym, że powinieneś umrzeć za to, aby swoje poglądy wyrażały osoby, których poglądy wydają ci się głupie, a te osoby wydają ci się wrogami" - słowa pewnego publicysty, który jest przeciwnikiem ruchu gejowskiego w Polsce, ale jednocześnie jest przeciwnikiem PiS-u za ogromne trudności stwarzane organizacji parady równości przez L.Kaczyńskiego jako prezydenta Warszawy. Dla mnie te słowa są strzałem w dziesiątke. PiS i jej poplecznicy wrogom najchętniej utrudniliby wyrażanie swoich poglądów, w tym kierunku zresztą cały czas zmierzają. Zwłaszcza, że Wildstein usuwa z tvp osoby niechętne PiS-owi co rzecz jasna zmniejsza krytyke rządzącej koalicji w telewizji publicznej.
 

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
badlik ten cytat tyczy się mnie że ja mam umrzeć aby niektórzy forumowicze zaakceptowali moje poglądy czy oni mają wystawić nogi, bo cię nie zrozumiałem
 
Dołączył
7 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
DG
Mówisz o młodzieży Wszechpolskiej, która od kilku(nastu) miesięcy nie zrobiła ani jednego poważnego strajku czy parady tudzież wiecu. A teraz homoseksualiści

Wole żeby sobie geje (choć nie ejstem za tym) protestowali niż żebym musiał dzieci do domu chować, żeby nie dostali cegłą od twoich kolegów z MW. Co to ma znaczyć, że już dawno nie było demonstracji MW, a geje przed chwilą maszerowali? NO I CO Z TEGO? To jest argument? Czyli MW są lepsi, bo już dawno temu protestowali cegłówkami? Twój "PAN Roman" jest teraz na topie. I nie zgadzam/łem się z tym, że wszyscy tak po nim jechali, od razu, jeszcze nic nie zrobił, a już najeżdżali. Choć i mi jego ideologia się nie podoba/ła. Tak więc, JAK JUŻ MÓWIŁEM!, niepopierałem od samego początku tych protestów antygiertychowskich.
 

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
Wole żeby sobie geje (choć nie ejstem za tym) protestowali niż żebym musiał dzieci do domu chować, żeby nie dostali cegłą od twoich kolegów z MW. Co to ma znaczyć, że już dawno nie było demonstracji MW, a geje przed chwilą maszerowali? NO I CO Z TEGO? To jest argument? Czyli MW są lepsi, bo już dawno temu protestowali cegłówkami? Twój "PAN Roman" jest teraz na topie. I nie zgadzam/łem się z tym, że wszyscy tak po nim jechali, od razu, jeszcze nic nie zrobił, a już najeżdżali. Choć i mi jego ideologia się nie podoba/ła. Tak więc, JAK JUŻ MÓWIŁEM!, niepopierałem od samego początku tych protestów antygiertychowskich.

To że jestem za Giertychem nie znaczy że jestem wszechpolakiem. A widziałeś co się stało dwa dni po objęciu przez jakże "popularnego" pana Romana. Gimnazjaliści zawiązują "Inicjatywe Uczniowską" i wyzywają bezpodstawnie biednego Giertycha. Kto został prezesem inicjatywy nie chcę mówić: neonazista!!!!

"Raz dwa trzy cztery,
spieprzaj Giertych do cholery" - takie skandowanie ogólnie przyjęto jako wyrażanie swojej opini.
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
"Ludzi nie zmienie i o tym. Geje lub lesbijki mają wrodzone zaburzenia i tego nie naprawimy. Kto ma to wrodzone to ma. Jak wyżej napisałem nie chcę by zboczeńcy mogli adobtować dzieci i "rozmnażać swoje chore poglądy"."
- sądzisz że ludzie stają się homoseksualisatami dla sprostania wymogom nowej mody? W takim razie uświadamiam cię, że pseudo homoseksualista ma niewiele wspólnego z prawdziwym.

"Ludzie mówią "Organ nieużywany zanika", a Ja wam powiadam poglądy nierozpowszechniane giną" " - ludzie mówią wiele głupstw. Jeśli jednak podążać twoim tokiem myslenia...głupota dotąd nie wyginęła choć nikt jej otwarcie nie propaguje...a przynajmniej nie pod takim szyldem.
 

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
"Ludzi nie zmienie i o tym. Geje lub lesbijki mają wrodzone zaburzenia i tego nie naprawimy. Kto ma to wrodzone to ma. Jak wyżej napisałem nie chcę by zboczeńcy mogli adobtować dzieci i "rozmnażać swoje chore poglądy"."
- sądzisz że ludzie stają się homoseksualisatami dla sprostania wymogom nowej mody? W takim razie uświadamiam cię, że pseudo homoseksualista ma niewiele wspólnego z prawdziwym.

"Ludzie mówią "Organ nieużywany zanika", a Ja wam powiadam poglądy nierozpowszechniane giną" " - ludzie mówią wiele głupstw. Jeśli jednak podążać twoim tokiem myslenia...głupota dotąd nie wyginęła choć nikt jej otwarcie nie propaguje...a przynajmniej nie pod takim szyldem.

nierozpowszechnany to nie tylko mówienie Jestem taki i taki ale także pokazywanie czynem, postawą, a w tym wypadku głupota dominuje... szczególnie w sejmie
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
badlik ten cytat tyczy się mnie że ja mam umrzeć aby niektórzy forumowicze zaakceptowali moje poglądy czy oni mają wystawić nogi, bo cię nie zrozumiałem

"Demokracja polega na tym, że powinieneś umrzeć za to, aby swoje poglądy wyrażały osoby, których poglądy wydają ci się głupie, a te osoby wydają ci się wrogami"


Chodzi o to, że demokracja jest po to żeby nawet twoi najwięksi wrogowie mogli wyrażać swoje opinię. Dla mnie jest to jedna z najładniejszych wypowiedzi jakie czytałem w gazetach.
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
korrku, sejm i głupota to wyrazy bliskoznaczne. Niestety, coraz więcej można tam upchnąć..
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Ludzie, zacznijcie wreszcie jedna miara oceniac! Wywalcie te pojecia glupie - tolerancja, mohery, liberaly itp
WSZYSTKO DZIAŁA W DWIE STRONY!!!
np. banda Tuska krytykuje PIS, giertycha, radio maryja o brak tolerancj i o probe narzucenia im ich swiatopogladu, jednoczesnie moherowe babcie o was moga powiedziec to samo - radio im zamykac chcecie itp
Odpowiedzia na nazywanie homoseksualismu choroba, jest wymyslenie sobie homofobii

Niech kazdy zyje wlasnym zyciem i nie oglada sie na innych, niech nie szuka poklasku itp.

Jesteś homo? A co mnie to obchodzi? Rob sobie co chcesz, nikt cie za to do wiezienia nie zamknie.

PS
JA tam w Polsce zadnych zastepow Żydów, masonów, kaczynizmu i faszyzmu nie widze. Ale pewnie jestem nienormalny
 

TPJ

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
korrek, Ty na poważnie? Naprawdę uważasz, że człowiek prawdziwie dojrzały musi być przeciwnikiem homoseksualizmu, pedofilstwa i liberałów (kimkolwiek by oni nie byli)? Bo tak właśnie odczytuję Twoją wypowiedź.

Ja tam żadnego lewactwa - czy to bezbożnego w stylu SLD, czy to warcholskiego w stylu SO, czy też pobożnego w stylu PiS, popierał nie będę.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ojejku :)
Prowadzilem juz podobne rozmowy okolo pol roku temu :p
No ale ciesze sie ze sa jeszcze osoby ktore myla o polsce :) jak autor tematu.
O ile pamietam byo nas tu kilu takich :) co walczyli ze zdecydowana wiekszoscia, no ale coz.

PiS i jeszcze raz PiS jestem calkiem za PiS-em, a od wrzesnia chce sie tam zapisac :)

Pozdro :)
o!
 
Do góry