Sesja- System Eliminacji Studentów Jest Aktywny :-)

FrancisBegbie

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
to widzę, że różnie jednak jest.. Ja jednak nie walczę o przetrwanie, ale przetrwanie na lepszych "warunkach". Nie zapomnę ćwiczeń u dr alkoholika - mozliwość pisania koła z notatkami, zdawalność 19% najwyższa ocena 3,5 - ale egzamin, za to bez problemu na 5..(u tego samego) Trochę to dziwnie rozegrane, bo faktycznie spotykam się raczej z tym, że egzaminy są gorsze.

Powodzenia Wam życzę - kto jak nie my damy rade :)
 
N

Nazer

Guest
"Nie wiem kto wymyślił sesję, ale chętnie bym mu uścisnął dłoń. W imadle..."

Ja wczoraj pierwszy egzamin miałem, dziś się dowiedziałem że zaliczyłem jakimś cudem. Nic ale to nic sie nie uczyłem, nawet godzinki przed książką... A to egzamin z zoologi kręgowców takie cholerstwo że trzeba umieć sporo łaciny, no i poszedłem na żywioł, zaliczone i heeeeeeejaa, hahaha.
 

sali mali

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Bielsko - Biała
U mnie sesja dopiero od 15 czerwca, ale od początku miesiąca zaliczenia których jest mnóstwo. Egzaminy cztery i to jakie :/ :
- Mechanika budowli
- Hydrologia
- Mikrobiologia
- Toksykologia

Poprostu żyć i nie umierać ...
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
a ja jutro idę się męczyć...pierwszy egzamin i to z czterech przedmiotów naraz...makabra...
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
to powodzenia dla wszystkich ktorzy jeszcze walcza z egzaminami:)
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
nie tak szybko męczarnie do 29 czerwca mnie czekają, a ja jeszcze zamiast się uczyć to na forum sobie siedzę :)
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
jeden egzamin mam juz na pazdziernik( bo pani profesor nie miala czasu przepytac wszystkich wiec nas sobie zostawila... :/ )... dzisiajszy chyba tez do tylca... :/

i mam juz dosyc:/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
heh ja jestem dopiero po 1 egzaminie, 3 przede mna plus jeszcze jakies zaliczenia

no i przede mna te mega:
-prawo wspólnotowe
-prawo administracyjne i postepowania administracyjnego
-finanse Unii Europejskiej :/
tez zyc nie umierac :]
jejku normalnie to juz zle ze mna bo sie z siebie smieje :] chyba mi tabletki na koncentracje stres rozladowaly :]
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
jeden egzamin mam juz na pazdziernik( bo pani profesor nie miala czasu przepytac wszystkich wiec nas sobie zostawila... :/ )... dzisiajszy chyba tez do tylca... :/

i mam juz dosyc:/
na pewno nie jest tak zle jak myslisz;)
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódź
Sesja to okres w roku akademickim, w którym student czuje, że studiuje :) Gdyby nie ona, życie byłoby zbyt piękne :)
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
ja też bym chciała aby nam to rozłożyli jakoś normalnie a nie wszystko na raz...

ja już po 1 egzaminie, nawet zadowolona jestem, 4 dostałam :) no i od dziś kuję na piątek...
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
ha! zapiczylam wczorajszy egzamin!:D:D:D nie wiem jak ale dostalam cale, sliczne 3:D
 
Do góry