Sesja- System Eliminacji Studentów Jest Aktywny :-)

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Ooo, ja tak lubie te słodkie 3czki :D..tzn zwłaszcza z przedmiotów trudnozaliczalnych ( co niektórzy stawiają =3 (3 z dwoma) grunt by równowazne było to zaliczeniu ..pomijając fakt, że wg norm takich ocen na studiach nie ma :lol:)
 

ZeT®

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kraków
fajnie...wszyscy cos zdaja...a mnie ta sesja zabije chyba...4 egzamy tylko...ale za to 3x majca + fizyka...zyc nie umierac poprostu:/...pocieszam sie tylko ze mam jeszcze cały wrzesien...i ze to podobno najciezsza sesja na moim kierunku...
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
a ja jutro idę ale liczę na swoje szczęście i dobre serce naszej kobiety, mało umiem praktycznie nic jakoś mi nie chce ta wiedza do głowy wchodzić...ledwo sesja się zaczęła a ja mam już jej kompletnie dość...
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Metodyka zdana, jeszcze tylko 1 egzamin, 25 czerwca, i koniec! :yahoo:
 

lewis

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
dobrze wy macie... Ja sesję dopiero zaczynam ;(. I skończę najpewniej we wrześniu :D.
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
Lewis ja też w tym tygodniu zaczęłam a egzaminów przede mną jeszcze że hej, a do tego obrona pracy ciężkie to życie...
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Juz myslalam, ze bede miala tylko dwa egzaminy... a tu tylek :/ zawalilam pierwszy egzamin ( ulala 3/4 roku :mruga: ) i nawet nie ma jeszcze treminu poprawki... No i zostal mi jeden egzamin ze Studiów nad rodziną :/ Full materialu i malo czasu ( 29.06)

A teraz wlasnie zaliczylam "informatyke" :D zeby wszystkie egzaminy takie byly... marzenia :lol:

Dobrze, ze z 3 przedmiotow mialam prace pisemna do oddania, bo tak ... nie widzialabym siebie na sesji :eek:

maaadzia wspolczuje... ale forumowicze beda trzymac kciuki :eek:k:
 

sema

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
162
Punkty reakcji
2
Wiek
41
Miasto
kuj-pom
mi zostalo tylko jedno zaliczenie i oddalam jedną prace (jak mi powie,że to plagiat to spalę to uczelnię chyba) a potem obrona.... ja chcę wakacje :(
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja mam jutro egzamin i w poniedzialek
co bedzie z dzisiejszym to sie okaże
zaliczenie na 4,5 :)
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
mi zostalo tylko jedno zaliczenie i oddalam jedną prace (jak mi powie,że to plagiat to spalę to uczelnię chyba) a potem obrona.... ja chcę wakacje :(

sema ja też sobie powiedziałam jak wyjdzie że u mnie plagiat to ta uczelnia skończy swój żywot :)

Blackowa no ja myślę że będą trzymać kciuki, może cud się zdarzy i sesja bez żadnej poprawki będzie...
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
oj tam poprawka... co to za sesja bez poprawki? ;)
ja mam jedna na pazdziernik:/
 
Do góry