Sesja- System Eliminacji Studentów Jest Aktywny :-)

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
u mnie najgorszy bój z literaturą będzie co roku facet oblewa co najmniej pół grupy, aż strach tam iść...
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Rozumiem ból..u tych też na poczatku zalicza max kilka osób...ehh Musimy sobie jakos radzić..i sie nie załamywać :eek:k:
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
witam,

ja w tej sesji walcze z :
prawem finansowym
prawem administracyjnym
prawem samorządu terytorialnego
postępowaniem administracyjnym i
prawem antymonoplowym

wsio ustne,a "zdawalność" waha się od ok 50% przy finansach do 99% na antymonopolu
a ja zamiast się uczyć forum sobie czytam

pozdrawiam wszystkich żaków!
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
Napisane tylko nie wiem czy dobrze, bo wysłałam promotorowi do spr
aż strach teraz...

(zdaje w nowym systemie: praca na ok 10 str + 2 pyt z wiedzy ogólnej)

no ja też miałam stracha jak wysyłałam do sprawdzenia ale okazało się że dobrze moja na min. 20 stron i też 2 pyt. ogólne.

misioor ja też zamiast się uczyć forum sobie czytam :)
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
a ja juz 4 egzaminy zaliczylam zostal mi tylko 1 pod koniec czerwca:D
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Ja mam już wszystkie testy zaliczeniowe i jeden egzamin (z pediatrii) za sobą; jeszcze "tylko" choroby zakaźne....za 2,5 tygodnia, dzisiaj zaczełam sie uczyc, boje sie...ale nie takie egzaminy sie juz zdawało...
 

Speed87

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja mam examy z elektryczności, matematyki dyskretnej i analizy matematycznej. Elektryka najcięższa. Poza tym jakoś trzeba zaliczyć proceduralne języki programowania i statystyke. Ale stata raczej na kampanię wrześniową;]
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
w tym semestrze mam 3 egzaminy:
- literatura powszechna (literatura angielska) <-- już zaliczone ;)
- metodyka nauczania języka polskiego i literatury <-- w poniedziałek :sexy:
- historia literatury polskiej: literatura współczesna <-- pod koniec miesiąca zapewne...
To moje ostatnie 3 egzaminy na studiach... dziwnie tak... potem już tylko obrona magisterki za rok... :niepewny:
 

warli

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ech... 1 egzamin za mna (prawdopodobnie oblalem :/) + 6 w drodze jeszcze + brak zaliczenia z 1 cwiczen... pieknie k*wa pieknie tylko sie powiesic :/ zachcialo mi sie studiowac...
 

warli

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
36
informatyke , UMCS lublin xX

i dopiero 1. rok zeby bylo fajnie
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
no to mamy coś wspólnego mój promotor to kobiecina z twojej uczelni. ale sporo masz tych egzaminów chociaż ja na koniec drugiego roku miałam 9 w przeciągu 2 tyg... dasz radę.
 

FrancisBegbie

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja tam nie wiem dlaczego sesje uważam za luz w porównaniu z semestrem sensu stricte.

Zaliczeń z oceną: 8

Egzaminów tylko 4:
- Historia Socjologii (za mną)
- Psychologia Społeczna (za mną)

- Elementy Prawa(piątek)
- Statystyka (poniedziałek)

SESJA - 2 tygle na 4 egzaminy, nie chodzę na uczelnie, śpię do 12 a ćwiczenia? obowiązek, co tydzień, przygotowanie - bo out i w dodatku koła w trakcie.
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
Ja tam nie wiem dlaczego sesje uważam za luz w porównaniu z semestrem sensu stricte.

Zaliczeń z oceną: 8

Egzaminów tylko 4:
- Historia Socjologii (za mną)
- Psychologia Społeczna (za mną)

- Elementy Prawa(piątek)
- Statystyka (poniedziałek)

SESJA - 2 tygle na 4 egzaminy, nie chodzę na uczelnie, śpię do 12 a ćwiczenia? obowiązek, co tydzień, przygotowanie - bo out i w dodatku koła w trakcie.

tylko pozazdrościć...
 

FrancisBegbie

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Całe szczęście po: http://www.youtube.com/watch?v=BZMWU9jbomI (chociaż psychologia społeczna była gorsza.....)

Teraz mam dwa egzaminy, ale nie mam materiałów - więc to mnie trochę irytuje, ale jak to rady nie damy? damy.

Mam mało egzaminów to fakt, ale na ćwiczenia niektóre nie mogę narzekać, byłem szczerze w szoku - po 2 weekendach nauki na jedne, przy wyuczeniu się wszystkich notatek z wykładów i ćwiczeń - koło zaliczeniowe zaliczyłem na 3,5 - a najwyższa ocena na roku to 4.0 - trochę śmieszne, ale to fakt, że egzaminy są łatwiejsze - chociażby średnia - znacznie wyższa z egzaminów niż z cwiczeń...

Ale co zrobisz :) ważniejsza okaże się i tak wiedza..
 

warli

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
36
No to ja Ci wspolczuje jednak ;) bo ja to mam podczas roku luzy w miare :)
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
trochę śmieszne, ale to fakt, że egzaminy są łatwiejsze - chociażby średnia - znacznie wyższa z egzaminów niż z cwiczeń...
a gdzie tam, zdecydowanie wolę ćwiczenia, egzaminy to u mnie masakra, na językach u mnie na uczelni jest tak że w sesji zimowej nie mamy wcale egzaminów a potem nam dowalają masę i to z całego roku każdy...okropność...nie zapomnę drugiego roku mieliśmy 9 egzaminów, to było potwornie ciężko, teraz 5 ale jeden składający się z 4 przedmiotów i jeden z 2 lat, nauki że hej :(
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
ja mam 6 ale 3 juz za mna:)
jeszcze tylko ocena żywienia, przyprawy i używki , i bromatologia -- ustny z panem dziekanem ale spoko w koncu jak sie pisze u niego prace mgr to nie mozna nie zdac;) trza sie umiec ustawic
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódź
A ja mam sesje aż do 6 lipca:( Na szczęście ostatnie zaliczenie jest 28 czerwca i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to 3 lipca oddam indeks :) Teraz skupiam się na walce z nauką na koło z ekonometrii (czwartek) a potem na egzamin z planowania infrastruktury technicznej (niedziela).
 
Do góry