Jakie piersi podobają się mężczyznom?

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków

Powiedzialabym, ze tez widac, ze niezbyt naturalne. Jakos tak dziwnie...sie ukladaja...:p
A co do wiekszych piersi, to jest faktycznie wieksze pole manewru :p. Np moj byly chcial ze mna probowac czegos takiego (nie wiem, jak to sie nazywa i czy w ogole sie nazywa :D), ze czlonek wlozyl miedzy piersi (ktore ja niby mialam trzymac blisko siebie) i wtedy wykonywal ruchy frykcyjne :D. Oczywiscie z moim biustem to nie wyszlo <_< Probowaliscie czegos takiego?
 
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Sosnowiec
Ja nawet lubie swoje piersi. Po ciązy powiekszyły mi się do rozmiaru 85 C, czyli na zamieszczonym na początku rysunku to by była 5.. :)
Hmm... chętnie fotografowałam swoje piersi i chętnie to robię ale teraz już tylko dla męża.... Lubie sobie pstryknąć taką fotkę jego komórką i... tak bez słowa mu zustawić "suprise" hihih :):):))
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Powiedzialabym, ze tez widac, ze niezbyt naturalne. Jakos tak dziwnie...sie ukladaja...:p
A co do wiekszych piersi, to jest faktycznie wieksze pole manewru :p. Np moj byly chcial ze mna probowac czegos takiego (nie wiem, jak to sie nazywa i czy w ogole sie nazywa :D), ze czlonek wlozyl miedzy piersi (ktore ja niby mialam trzymac blisko siebie) i wtedy wykonywal ruchy frykcyjne :D. Oczywiscie z moim biustem to nie wyszlo <_< Probowaliscie czegos takiego?


Chyba seks hiszpański, przynajmniej takie określenie często słyszałam :) Jelonku wyjść to pewnie wyszło , ale pewnie nie było tak jak być powinno, bo do tej formy zadowalania faceta kobieta musi mieć piersi przynajmniej rozmiar "c". Inaczej większej przyjemności z tego facet nie będzie miał.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Chyba seks hiszpański, przynajmniej takie określenie często słyszałam :) Jelonku wyjść to pewnie wyszło , ale pewnie nie było tak jak być powinno, bo do tej formy zadowalania faceta kobieta musi mieć piersi przynajmniej rozmiar "c". Inaczej większej przyjemności z tego facet nie będzie miał.

Jak dobrze, przynajmniej wiem, jak to sie nazywa :).
No wiec wlasnie, dlatego tez mowie, ze wieksze piersi --> wieksze pole manewru :p. Chce miec wieksze, bez dwoch zdan <_< Choc wiekszych niz C to bym nie chciala.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
No wiec wlasnie, dlatego tez mowie, ze wieksze piersi --> wieksze pole manewru . Chce miec wieksze, bez dwoch zdan

po 1 nie kazdy facet musi szalec za hiszpanem ;] .. po 2 ja osobiscie stawialbym na 1 miejscu piekno piersi i a nie mozliwosci techniczne :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No niby tak...Wlasciwie ten hiszpan to taka malo powszechna forma seksu. Ale jednak, podobnie jak rozmiar penisa, tak rozmiar biustu wprawia niejedna osobe, w tym kiedys mnie, w kompleksy <_< Wlasciwie kompleksow na tym podlozu juz nie mam, po prostu chcialabym miec wiekszy biust, ale kiedys mialam niezle :/.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
tylko ze wiekosc penisa ma znaczenie mechaniczne ze tak powiem na ma wplyw na doznania a wielkosc piersi nie... chodzi tylko o wizualne kwestie praktycznie bo kto by sobie glowe zawracal tym hiszpanem ;]
 

Serowy

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Witam jestem nowy na forum i jeśli chodzi o piersi to podobają mi się takie img005.jpg :eek:k:
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A :/. Fakt, ostatnio zdarzylo mi sie kupic, zamiast 75A, 75B i bardzo mnie to ucieszylo, ale nie wiem, czy to bardziej kwestia mojego biistu, czy numeracji... <_<
A co do penisa, to nbiy ma znaczenie 'mechaniczxne', ale mimo wszystko kazdy normalny penis (w sensie penis normalnego, zdrowego mezczyzny, penis normalnych rozmiarow- ponoc wiekszy niz 8 cm) jest w stanie zadowolic partnerke, wiec te kilka cm wte czy wewte tez nei robi roznicy.
Co do piersi, ktore pokazal Serowy, to bardzo ladne, ale tez mi sztucznie wygladaja...:p
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
To zmierz ile masz w biuście ile pod i zobaczysz czy masz nadal A czy łapiesz sie już na B :) a jeśli mierzyłaś się wcześniej to zobaczysz, czy teraz masz więcej czy tyle samo co wcześniej. Piersi ponoć rosną do 21 roku życia więc zawsze pozostaje ci mieć nadzieję, że ci jeszcze urosną ( jeśli tak bardzo tego chcesz) :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
A co do penisa, to nbiy ma znaczenie 'mechaniczxne', ale mimo wszystko kazdy normalny penis (w sensie penis normalnego, zdrowego mezczyzny, penis normalnych rozmiarow- ponoc wiekszy niz 8 cm) jest w stanie zadowolic partnerke

no nie wiem czy tak do konca tak jest ;)


Co do piersi, ktore pokazal Serowy, to bardzo ladne, ale tez mi sztucznie wygladaja...:p

wlasnie plastikowe paskudzctwo :/
 
Do góry