Jakie piersi podobają się mężczyznom?

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Tak się zastanawiam Sewerynie, czy jakbyś tak kiedyś trafił na właścicielkę tego "plastikowego paskudztwa"( oczywiście dowiedziałabyś się o tym dopiero gdy zdjąłbyś z niej stanik), to czy powtórzyłbyś to samo patrząc jej w oczy? :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Tak się zastanawiam Sewerynie, czy jakbyś tak kiedyś trafił na właścicielkę tego "plastikowego paskudztwa"( oczywiście dowiedziałabyś się o tym dopiero gdy zdjąłbyś z niej stanik), to czy powtórzyłbyś to samo patrząc jej w oczy? :)

zwazajac na fakt ze raczej szybkie akcjie mnie nie bawia wiec jakby doszlo do sciagania stanika to pewnie juz bym byl z ta kobieta jakos zwiazny to istonie bylaby ciezka sprawa i nie umiem teraz jednoznacznie odpowiedziec :) .. na cale szczescie to czyta abstrakcja ;) zreszta watpie zeby normalna kobieta (w sensie moje pojecia normalnej kobiecej osobowosci) ladowala sobie implanty na klate
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No coz, roznica wynosi 13 cm, wiec niby A. Ale zawsze lepiej mowic, ze ostatnio sobie B kupilam <_< A moja matka miala D, teraz schudla i ma C. Wiec chyba tez mi jeszcze powinny urosnac...Bo to chyba dziedziczne jest, nie?
Ale badz co badz, nigdy w zyciu nie poszlabym na operacje biustu czy w ogole jakakolwiek operacje plastyczna.
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
No coz, roznica wynosi 13 cm, wiec niby A. Ale zawsze lepiej mowic, ze ostatnio sobie B kupilam <_< A moja matka miala D, teraz schudla i ma C. Wiec chyba tez mi jeszcze powinny urosnac...Bo to chyba dziedziczne jest, nie?
Ale badz co badz, nigdy w zyciu nie poszlabym na operacje biustu czy w ogole jakakolwiek operacje plastyczna.


Nie wiem czy faktycznie wielkość jest dziedziczna, bo moja mama ma D i miała go nawet gdy była bardzo szczuplutką kobietą a ja takich dużych piersi nie mam. Ale mnie to cieszy, jest mi dobrze z takimi jakie mam :). Przy mojej figurze wyglądałabym nieproporcjonalnie mając większe piersi, no i nie mogłabym nosić bluzek z otwartymi plecami , bo mając bardzo duże piersi nie można sobie pozwolić na wyjście bez stanika. I tak jak napisał Brave, po dzieciach też czasem piersi rosną ale niestety tracą też swą jędrność .
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Piersi to najwspanialsza cześć ciałą jaka ma kobieta . Mam bzika na punkcie piersi . Ważne zeby piersi byly naturalne , silikon to nei to choc nie mialem z nim doczynienia to widziałem na filmach :) Nie lubie wielkich pól mlekowych , najladniejsze sa takie o sr 1 cm do 1,5cm z ładnymi sutkami :)
 

Stacho

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Cipy
oczywiscie ze 4 albo piec najlepiej , a 3 to maja dziewczyny niektore w mojej klasie boze jakies plaskie nie lubie takich praktycznie lapiesz takie cala dlonia i juz xP
:mruga:
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Nom..
A ja mam gdzieś 4,5 na tym pierwszym obrazku i mnie wkurzają, bo trochę pogrubiają :/
Podobno takie się facetom podobają, ale czy to prawda?
A co do operacji plastycznej:D
Nie poddałabym się jej nigdy.
Jestem jaka jestem :)
 
Do góry