Jakie piersi podobają się mężczyznom?

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
no niby tak, ale nic nie jest doskonale i az sama sie sobie dziwie, ze przestalam sie doszukiwac wad :]


Niko , nie trzeba się dziwić a jedynie cieszyć :) Podziękuj swojemu facetowi, że stworzył nową Dominikę, pewną siebie i zdecydowaną kobietę, która akceptuje siebie taką jaka jest :)
 

snofka

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Jako przedstawicielka tzw płci pięknej napisze, że najbardziej odpowiadają mi 5. Własnymi nie gardzę. Mieszcze się chyba między 5, a 6. Jeśli chodzi o operacje: myśle, że jeżeli kobieta źle sie czuje ze swoimi naturalnymi piersiami, są skrajnie małe albo duże, to w porządku. Jest też coś takiego jak podnoszenie biustu i nie widze w tym niczego złego. Gorzej, jeżeli chce po prostu powiększyć je sobie dla kaprysu, bo to takie seksi pleksi. W dotyku nie ma chyba większej różnicy i od razu by sie tego nie zauważyło no ale niech Wam będzie.
 

Adamsky

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Miasto
Warszawa
A mnie najbardziej podobają się takie ;-)
 

Attachments

  • xselena17.jpg
    xselena17.jpg
    176,7 KB · Wyświetleń: 102

bashra

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
mam wiedzieć?
Wyraźnie prowokujesz niektórych ludzi o innych pogladach ^^, a ich wypowiedzi w takim przypadku są do przewidzenia :p
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Trzeba przyznać, że jędrne i kształtne , a to nie jest Miriam, bo jakoś tak z twarzy ją przypomina ??
 
Do góry