Jakie piersi podobają się mężczyznom?

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Ja tego nie przyznam, mnie do kobiet nie ciągnie :) Ale skoro to Miriam, to przecież te piersi są albo wytworem potężnej dawki sztucznych hormonów albo skalpela chirurgicznego. Ciężko zaliczyć je do naturalnych...
 

Adamsky

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Miasto
Warszawa
Ja tego nie przyznam, mnie do kobiet nie ciągnie :) Ale skoro to Miriam, to przecież te piersi są albo wytworem potężnej dawki sztucznych hormonów albo skalpela chirurgicznego. Ciężko zaliczyć je do naturalnych...
No tak ale pytanie na początku nie brzmiało "czy podobają Ci się naturalne" tylko "jakie" + opcje wyboru :)
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
No tak ale pytanie na początku nie brzmiało "czy podobają Ci się naturalne" tylko "jakie" + opcje wyboru :)

Owszem, masz rację, ten temat dotyczy też sztucznych, przecież nie neguję tego, że Tobie podobają sie także te sztuczne, ale uważam, że raczej powinno podziwiać się naturalne, bo mieć ładne sztuczne piersi to żaden wyczyn. Sztuką jest mieć jędrne i kształtne naturalne piersi. :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Wyczyn to chyba zle slowo bo na to sie nie ma wplywu :) .. co natura da to sie ma :) ... oczywiscie w jakims stopniu kobieta moze dbac o piersi ale osobiscie sie na tym nie znam ... kosmetyki te sprawy i odpowiednie czwiczenia tez moga byc tyle mi sie o uszy obilo ale na wielkosc to juz chyba rady nie ma :)
 

Adamsky

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Miasto
Warszawa
Owszem, masz rację, ten temat dotyczy też sztucznych, przecież nie neguję tego, że Tobie podobają sie także te sztuczne, ale uważam, że raczej powinno podziwiać się naturalne, bo mieć ładne sztuczne piersi to żaden wyczyn. Sztuką jest mieć jędrne i kształtne naturalne piersi. :)

O! I z tym się zgodzę! :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Magdalenka po to mamy facetow, zeby nas w tych cwiczeniach wyręczali :p ja moich piersi cwiczyc nie musze :D
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
piszesz o masazu to jak najbardzej sprawne rece mezczyny moga sie przydac :lol: ... ale moga byc jescze cwiczenia .. czytalem ze np. jak kobieta cwiczy "wyciskanie na klate" to biust sie ujedrnia, miesjnie wzmacniaja i inne takie kozystne efkety.. ale jak pisalem nie jestem fachowcem pewnie Wy lepiej znacie te kwestie :p
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
No niestety póki co, to muszę sama dbać o swoje piersi :( , szczęściara z ciebie Nika :). A co do ćwiczeń, o których napisał Troll, to jakoś nigdy takowych nie wykonywałam , ale tez czytałam o tym , że wykonywane regularnie dają dobre efekty. Kto wie... może kiedyś się skuszę na te ćwiczenia, a już z pewnością wezmę się za nie, jak zauważę , że coś niepokojącego zacznie się dziać z mymi piersiami. Teraz dużo pływam, a to ponoć też korzystnie działa na piersi :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
heh nie zeby to dziwnie zabrzmialo ale twoje piersi sa chyba w idealnym stanie :lol:

plywanie dobre ponoc wlasnie :) a tak to cwicznia na miesne klatki piersiowej wskazane :eek:k:
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Miło , że tak sądzisz :) Ale wiesz, ten stan wieczność trwał nie będzie i tak jak już napisałam, jak zauważę , że tracą na jędrności to wezmę się za odpowiednie ćwiczenia :).
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
tez slyszalam o cwiczeniach takich typowych, ale wydaje mi sie, ze podnoszac ciezarki piersi nie tylko sie ujedrnia a tez powieksza, a tego bym nie chciala :]
plywanie dobra rzecz ;)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
poszukaj sobie w necie znajdziesz mnostwo cwiczen obreczy barkowej dla kobiet (w tym celu)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Trzeba dbac zeby zachowywali ksztalt i zdrowo sie trzymaly :p .. przy wiekszym biuscie moze tez zachodzic zjawisko "obwisania" wiec silna klata musi byc co to ladnie trzyma :lol:
 
Do góry