Glany

A

Ann16

Guest
Ja mam klasyczne- czarne :D Będzie ze 2 lata, nie ma to jak martensiory :zakochany:
 
A

Ann16

Guest
A mi się tam podobają :D W mojej małej mieścinie nie miałam możliwości ich zakupu więc kupiłam glany, które też ubustwiam :zakochany:
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
ja tam swoje mam od stycznia chyba czy grudnia, również je ubóstwiam bardzo, ale teraz ciepło i jakoś nie fajnie się chodzi, więc trzeba je zastąpić zwykłymi bucikami. ale za niedługo dni pszczyny, ma się rozumieć, że tam będzie vavamuffin i zabili mi żółwia, to glany na pogo muszą się przygotować ; )
 

etiketten

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
A ja noszę glany tylko jesienią i zimą- nie dlatego, że należę do subkultury dla której odpowiednim obuwiem są glany- ale dlatego, że są wygodne, ciepłe- jak się ma wkładkę termiczną i nie przemakają- chyba, że się nie uważa? :) Jak dla mnie, buty idealne zimą i w deszcz :)

I- zwykłe, czarne- 10 dziurek :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
będzie vavamuffin i zabili mi żółwia, to glany na pogo muszą się przygotować ; )
Tylko się nie pozabijajcie, bo jak Vavamuffin albo ZMŻ zacznie napier*alać to ręka, noga mózg na ścianie ;)
 

RzeznikUnitra

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Witam. Planuję na jesień (jak zrobi się chłodniej) kupić sobie glany, ale mam mały dylemat. Nie wiem na które się zdecydować.

http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-14797-glany-STEEL-CZARNE-10-dziurek-105-106-0-STEEL-002.html

http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-11300-glany-KMM-CZARNE-10-dziurkowe-wz-020s-KMM-001-.html#component_projector_opinions

Znajomi, którzy chodzą w glanach - wszyscy mają te pierwsze - STEEL :D Te KMM są nieco droższe, ale również mają bardzo dobre opinie. Które byście wybrali? A może jakieś inne warte uwagi? Chciałbym, żeby to były buty na lata.
 

x15x

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Jedne i drugie dobre, ja osobiście mam STEEL'a i nie narzekam, choć mają już 2-letni staż. ;)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Kultowe byly HD, ale kilka lat temu, bo teraz w zasadzie cos na psy troche zeszly.
 

Viki_86

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
1
uwielbiam glany :D mogła bym w nich chodzić cały rok :sexy: ale niestety przez mój mikry budżet i fakt ze glanów wogóle nie oszczędzam ostatnia para po roku może ciut więcej nadaje się tylko na woodstock :mruga: a na kolejną parę funduszy brak. No ale gwiazdka i urodziny przed nami :lol:
 

hardcore

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja niedawno kupiłam żółte galny . Są super wygodne i wszędzie w nich chodzę . Wiem , że żółte to nie codziennośc , ale zauroczyły mnie , bo są oldschoolowe ;-D
na zdjęciu są mało widoczne ale lepszego nie posiadam .
 

Attachments

  • Iks de.0790.jpg
    Iks de.0790.jpg
    279,1 KB · Wyświetleń: 116

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Gdybym spotkal gdzies na kocncercie kogos w zoltych glanach, coz.... wklepalbym ta osobe w glebe ;)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Spokojnie Lestat ;)toż to dziewczyna więc lubi kolorowo :lol:

A takie pytanko? Miał ktoś glany firmy NAJKA?(nie chodzi tu wcale o nike ;)) Chodzi mi o jakość tego obuwia :D
 

Dead_Angel

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań//PMI
Glany - moje pierwsze były klasyczne 10tki czarne. Nosiłam ja w gimnazjum. Teraz mam też 10tki ale niebieskie i nosze je na koncerty i festivale. Wygodne, nieprzemakalne i dobre do pogo ;]
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Glany to bardzo uniwersalne buty. Np. ostatnio jak nawalony do domu wracalem chcialem otworzyc i nie szlo. Wiec zapodalem 3 razy z glana i sie otworzylo!!! Cale przeslo plotu a furtka byla obok :D. Ale to nic, glan to najwiekszy przyjaciel metala i zawsze ratuje mu tylek. Bo, gdybym ten plot kopal z trampka pewnie bym w szpitalu siedzial, bo rano w glanie byl wbity spory kawalek pseudo furtki, ktora okazala sie plotem. :D

Wiec glany jakby nie patrzec zawsze ratuja i pomagaja w ciezkich sytuacjach. ;)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
o tak glany xD od 7 lat moje ulubione buty ;D teraz mam martensy czarne 10:) dobrze sie nimi ognisko gasi;P
 
Do góry