Glany

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A ja nigdy nie nosiłam, nie noszę i nigdy nosić nie będę glanów, najochydniejsze buty jakie widziałam, jak można sobie w nich stopy pocić???

Jak nie nosiłaś to po :cenzura: piszesz? Raport- to jest zwykłe nabijanie postów. Poza tym mam pytanie do ciebie:
Czy naprawdę w tej podstawówce nie uczą teraz ortografii ? Pisze się najohydniejsze.

Skoro nie nosiłaś, to skąd wiesz czy stopa się poci ? o_O
Jak masz oryginalne z prawdziwej skóry, to mniej sie poci niż w adidasach z targu.


Dokładnie, zresztą buty sportowe firmowe też są ze skóry zrobione, po znajomych widzę, że nie raz bardziej im się poci noga w tych butach, no ale mają ten plus, że jednak są lżejsze.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
glany znowu idą w odstawkę, nowe kowbojki, tym razem obcasa tak łątwo nie złamię - podobno świetne zbrojenie mają^^
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
oj jacobbs Ty to masz poczucie humoru ,
a żeby nie było że robie offtop to się spytam czy często w otoczeniu widzicie ludzi którzy noszą glany ?
bo ja zazwyczaj widzę ludzi w adidasach w swoim otoczeniu
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
kupę tego na polibudzie, ale tam masa i dziwaków się kręci, więc glany to tam czasem szczyt normalności :p
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
oj jacobbs Ty to masz poczucie humoru ,
a żeby nie było że robie offtop to się spytam czy często w otoczeniu widzicie ludzi którzy noszą glany ?
bo ja zazwyczaj widzę ludzi w adidasach w swoim otoczeniu


Zależy o jakiej porze roku ;) Późna jesień i zima to co drugi/a ma glany :)
Wiosna i latem to mało, ale np. 5 moich kumpli i ja latem chodzimy w glanach :)
 

Rakkauslaulu

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
no w8 dlatego ja nie noszę glanów :p i nie mam zamiaru ;]
najbardziej mnie rozbawiło jak kumpel stwierdził, że powinnam :D
ja mam bojówki i nimi też można nieźle przywalić jak trzeba :p poza tym mniej osób w nich chodzi :ninja:
 

hooya

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nosze a co mi tam, nie pokaże zdjęć bo nie mam aparatu, nie znam firmy, ale są czarne (dziwne co?)
 

Ditti

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzie mnie poniesie ;)
to zależy, wiadomo że do takich plastikowych pustych panienek glany zawsze będą okropne.;|
ja np często wybieram się na jakieś koncerty i glany tam to standard, szczególnie jak sie idzie w pogo ;d
a wydaje mi sie że glany pasuja do wszystkiego zalezy tylko od człowieka. Jeśli jestes tak zwanym 'metalem' to chyba lepiej do garnitury założy się glany , niż jak zrobi to jakiś chłopak na codzień słuchający techno
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
to zależy, wiadomo że do takich plastikowych pustych panienek glany zawsze będą okropne.;|
Róż a na nogach glany xD Ciekawe jak to wygląda.
Ja czasami noszę,ale za bardzo teraz kasy nie mam i mam takie za 100zł.Jakaś podróba więc stopy mi się strasznie w tym gównie pocą.No ale jak tylko dorwę się do kasiory to sobie jakieś "prawdziwki" kupię.
 

socjopata

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
110
Punkty reakcji
0
Jak nie nosiłaś to po :cenzura: piszesz? Raport- to jest zwykłe nabijanie postów. Poza tym mam pytanie do ciebie:
Czy naprawdę w tej podstawówce nie uczą teraz ortografii ? Pisze się najohydniejsze.

Tytuł tematu brzmi "nosicie glany?", więc zasadniczo są dwie możliwości odpowiedzi tak i nie, więc nie bądź taki chojrak.

Ja również nigdy nie nosiłem glanów i nie zamierzam.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Tytuł tematu brzmi "nosicie glany?", więc zasadniczo są dwie możliwości odpowiedzi tak i nie, więc nie bądź taki chojrak.

Ja również nigdy nie nosiłem glanów i nie zamierzam.

nazwę tematu można zmienić i to bardzo szybko, żeby dzieciaki nie nabijały sobie postów.
 

p173

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Eh moje pierwsze glany już po dwóch dniach nie wyglądały jak nówki...
I oczywiście standard to jest kwestia gustu, każdy nosi to co lubi, mnie osobiście się kiedyś nie podobały, a teraz posiadam i noszę. Człowiek i jego usposobienie zmienia się z czasem. Teraz ciężko mi sobie wyobrazić, wejść w pogo w trampkach jak to zawsze robiłam i choć nogi mi odpadają to na szczęście już nie dla tego, że ktoś mnie podeptał, tylko trochę ciężkie są:p
 
Do góry