Glany

Trexis

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
1
Miasto
Gleiwitz
ja nie nosiłam nigdy jeszcze glanów, ale mam zamiar nabyć takowe. polećcież mi jakieś glany takie dosyć dobre do 260 zł..

Puki co, będę chodzić w trampkach...
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Chodzi ktoś jeszcze w glanach w taką pogodę :D ? Ja jakiś czas temu wymiękłem... Przy 30 stopniach w cieniu ciężko w ogóle chodzić, a co dopiero w glanach :p .
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie chodzę już wcale. Podeszła mi odleciała na koncercie a piąty raz nie chce mi się z nimi do szewca latać.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Chodzi ktoś jeszcze w glanach w taką pogodę :D ? Ja jakiś czas temu wymiękłem... Przy 30 stopniach w cieniu ciężko w ogóle chodzić, a co dopiero w glanach :p .

Teraz tylko półbuty lub jakieś trampki/halówki. Zakładam glany tylko na treningi straży, ale to dopiero ok. 18/19.
 

merveille

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łuków
Mam glany i noszę bardzo często. Każda wiosna, zima, jesień i deszczowe letnie dni. Mam firmy Steel, 15 dziurek.
Bardzo je lubię są naprawdę wygodne i mogą mi posłużyć nie tylko do chodzenia :p Mam je około 4 lat.
Niedługo spodziewam się też czarno-bordowych również 15-dziurkowych ale jeszcze nie wiem jakiej firmy
 

merveille

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łuków
Warto spróbować :D Przeżycia są niezapomniane...gdy 30 stopni upału a ty zasuwasz w glanach i króciutkich spodenkach ;D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
To już było katowane w tym temacie miliardy razy i jeszcze raz to powtarzam. Glany prędzej nadają się na lato niż na zimę. Dlaczego? Polecam przestudiować wątek.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Ja polecam pochodzic w glanach przy -20'C mrozie :D

A swoja droga, musze jakos moje glanowozy postawic na nogi, sa strasznie zaniedbane, a musze mnie jeszcze na wood poniesc, nie mowiac o tym, ze maja jeszcze ten wood przezyc.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Moje tez maja sie slabo, ale 100% tlen, antybiotyki oraz kroplowki i stana na nogi. :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
W przypadku moich będzie to raczej 100% butapren, taśma klejąca i gwoździe :D
 

merveille

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łuków
Taśma klejąca do glanów? Chyba też muszę to wypróbować :D Ej a izolacyjna będzie dobra? :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ostatnio na koncercie jak mi podeszwa odpadła to poleciałem na stację benzynową, kupiłem taśmę izolacyjną i obkleiłem dookoła. Trzymało się bez problemu tylko nie mogłem ich potem zdjąć :D
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
:hahaha: no trzeba sobie jakos radzic w kryzysowej sytuacji.

Swoja droga ja dzis swoje wyczyscilem z majowego blota, ktore dalo sie mocno w kosc glanom po off-roudzie i stwierdzilem, z nie jest az tak zle!!! Malo tego, moje buty nawet przypominaja glany!!! :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie nie, podeszwę znalazłem w połowie koncertu na ziemi :D
l_54d4bf7689d84698849ee38427ba30df.jpg

To zdjęcie z oficjalnej galerii koncertowej, bo potem cały czas latałem z podeszwą w ręce :D
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Pierwsze co mi sie w oczy rzucilo na tym zdjeciu to browar!!! :D pozniej podeszwa. :D

Ciekawe jak by sie ktos czul, jakby dostal w gebe z takiego laczka :D
 
Do góry