Glany

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Mi moje glany zostały skradzione na Woodstocku (choć kasę i dokumenty zostawili 0_0 ). Jako że szykują się kolejne koncerty i jesienna plucha rozglądam się za nowym nabytkiem. Czy ktoś z Lublina może mi polecić dobry sklep/bunkier i dostępne tam marki?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wiesz Karolu, patrząc na stan w jakim znajdował się wasz namiot dziwię się, że straciłeś "tylko" glany ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
To był namiot-punk. Pie****ił wszystkie zasady.

A zniknęły mi pierwszego dnia, jeszcze jak się trzymał.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Fakt, tak jak mi śpiwór.

Ja się zastanawiam, czy kupić nowe glany, zwłaszcza, że jesień idzie. Trochę mi szkoda pieniędzy.
 

beny102

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam prośbę, chodzę w glanach rok, i podeszwa mi zaczyna się niszczyć, tzn. śrubki się wykręciły z buta, tam gdzie są palce ( hehe), jak to naprawić, zakleić? wkręcić większe śrubki?
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
W Lublinie glany można kupić np w Szwejku na Kunickiego,ale wielkiego wyboru to tam nie mają... Koło Galerii Centrum jest HD tam jest już większy wybór, ale z tego co słyszałam to dużo drożej chociaż nie wiem nie byłam tam - słyszałam od znajomej :) Jakbys dobrze poszukał to i na targu pod zamkiem znajdziesz :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mam prośbę, chodzę w glanach rok, i podeszwa mi zaczyna się niszczyć, tzn. śrubki się wykręciły z buta, tam gdzie są palce ( hehe), jak to naprawić, zakleić? wkręcić większe śrubki?
Zanieść do szewca?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Mam prośbę, chodzę w glanach rok, i podeszwa mi zaczyna się niszczyć, tzn. śrubki się wykręciły z buta, tam gdzie są palce ( hehe), jak to naprawić, zakleić? wkręcić większe śrubki?

Wkręć śrubki, ja tak robię raz na pół roku. A jak będzie odpadać to zanieś do szewca.
 

Kamilx

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Przemyśl
Ja preferuje raczej obuwie wojskowe obecnie nosze takie wojaski http://allegro.pl/item767024030_buty_wojskowe_mon_wojas_28_przesylka_gratis.html (na stopie wyglądają jakoś lepiej)
Są bardzo wygodne i masywne co w penym stopniu upodabnia je do glanów, na zime są bardzo ciepłe,ale przedewszystkim w 100% nie przemakalne można w nich stać w wodzie powyżej kostkie kilka godzin,a i tak będą suche. Niestety w lecie jest w nich dosyć gorąco...
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Nareszcie! Nareszcie się doczekałam kupna glanów. Byłam już w sklepach. Zamierzam kupić czarne, 10 dziurkowe z firmy acord. Nie było mojego rozmiaru, mają przywieść za tydzień bądź 2. Po 175 zł. I mam pytanie czy ktoś miał glany z tej firmy? Albo wie czy te glany są dobre. Prosze o odpowiedz i z góry dzięki :).
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Jest to podobno polska firma. Skóra była dosyć miękka, może stąd ta cena. Nie wiem, na glanach się nie znam, więc pytam. Będą to moje pierwsze glany. Zamierzam w nich chodzić od teraz do końca zimy. Może w chłodniejsze dni wiosenne. Tak, wiem. W glanach w brew pozorom nie jest w lecie tak gorąco. Ale w lecie nie będę w nich chodzić. Także będę ich używała przez jakieś 4, 5 miesięcy w roku. Także nie będę ich tak często używała. Były HD, ale 270 zł. nie wydam, a zresztą nie podobały mi się.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
O firmie nie słyszałem. Ale za 175 złotych nie spodziewałbym się szału ;)

Ja mam też z mało znanej firmy za 185zł i nie mogę narzekać. Mają już 2 lata i jedynie lekko zdarte lico z przodu. Więc firma to nie wszystko.
Jak mi się rozwalą, te które teraz mam, to pewnie kupię sobie glany z Wojasa, dobra polska firma.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja za swoje dałem 200 złociszy i rozpadły się stosunkowo szybko.

I nie polecam glanów jako butów na zimę. Najlepiej sprawdzają się w okresie jesiennym i wiosennym. W zimie cienka skóra + blacha to katorga dla palców stóp, już w adidaskach cieplej.
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Buty na zimę też mam, to nie będzie problemu, będe w zimie w tamtych chodziła. Ale dzięki za radę ;).
 

K_Kopytko

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Jak to nie na zimę? Najlepsze buty, moje HaDeki służą mi zimą świetnie :p Żadne kozaki ani adidasy nie były tak imponująco nieprzemakalne ^^
 

hums

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Na zimę, na lato, na spacer, na plażę, na imieniny u cioci...;)

Mnie glany kojarzą się przede wszystkim z Kortowiadą. Piękne czasy!
 

Elwia

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
moje Steel'y nosze już 7 lat i mają się całkiem dobrze ale na zimę to chyba zaopatrzę się w nowe bo te zaczynają przemakać :p ale po tylu latach to maja prawo :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jak to nie na zimę?
Tak nie na zimę, że glany są zrobione z cienkiej skóry, a do tego na czubie mają blachę, która przy niskich temperaturach się cholernie ochładza. Ja w zimie do glanów zakładałem dwie pary grubych skarpet, a i tak palce miałem skostniałe zawsze (a z natury jestem zimnolubny). Nieprzemakalne są, to fakt, jednak przed zimnem nie chronią.
 
Do góry