Choroba Xxi Wieku!

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Kiedyś Ty nim byłeś....ale czasy sie zmieniaja....ale przesle Ci tą odpowiedż na PW....bo tu sie nie pisze o tym tylko o chorobach....Pozdrówka!!
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Ja chciałam się tu jeszcze wtrącić bo coś przeczytałam o Szwabach. I moim zdaniem to tez nie jest żadna obraza! Jest taka kraina geograficzna Szwabia czy jakoś tak bo pamiętam, że rok temu było to na geografii. Więc nie ma się o co kłócić. A tak ogólnie to ja do Niemców nic nie mam tyle, że znam kilka osób z Niemiec bo przyjkeżdżają tu na wakacje do rodziny. No i one uważają się za kogoś lepszego niż Polacy... Ta dzieczyna mówi że tam jak sie na ulkicę wyjdzie w nieoryginalnych ciuchach to Cię wyśmieją.. Dla mnie to głupie.. A jak idą kraść to mówią, że idą na polskie zakupy... Niech już nie przesadzają bo dla mnie to przesada jest. Nie mam nic do nich w sumie ale niech się nie wywyższają(przynajmniej co niektórzy) pozdro!
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Hehe widze ze ktoś tu jeszcze zagląda... :D

Powim Ci droga sieja, ze masz racje.
Ale nie wszyscy Niemcy są tacy.
To poprostu sterotypy ich przekonały ze tak jest... :/
No i nie wiem jak to zmienić! :(

Pozdro :)
 

spliffy

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bydgoszcz-Miedzyń
Ale nie wszyscy Niemcy są tacy.
To poprostu sterotypy ich przekonały ze tak jest... :/
No i nie wiem jak to zmienić! :(
a propos stereotypów...
ostatnio u mojej kuzynki mieszkał Niemiec (w ramach wymiany, wcześniej ona tam była)
pojechali na wycieczke do Krakowa i... pierwszego dnia skroili mu portfel - no to jakie on będzie miał zdanie o Polakach??
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
pojechali na wycieczke do Krakowa i... pierwszego dnia skroili mu portfel - no to jakie on będzie miał zdanie o Polakach??

Mowa pewnie o Socrates Comennius....czy jakoś tak

Wiec powiem ze to moze być i jego wina, ze mu portfel skrojili.
Było mu brać az tyle Euro??
W końcu wiadomo ze nie od dziś Niemcy są bogatym Narodem...
Mam nadzieję ze zgłosiliście to na Policję?

Powiem szczeze ze mu współczuje, ale wiesz co co ja mam myśleć o Niemcach kiedy to mi auto skrojili za około 300.000 PLN? Marka Volvo X3 Kolor lakieru Czarny Metalik Perła.
Mam tu napisać cały opis? Wiesz powiem ze są i tez tacy niemcy co kradną...wiec to jest normalne inaczej, bo kradzierz jest zła ale zdarza sie wszedzie....

Po drugie co mam sobie myśleć o Włochach którzy zakosili mi z portu Jacht (3 masztowy biały zagle jedwabne z oznaczeniami). To było dobre, przyjezdrzam a Jachtu ponoć od 3 miechów nie ma....i co powiedzieli mi o tym? nie bo mysleli ze to właściciel odebrał Jacht i wypłyną w rejs....

Po trzecie co mam myśleć o Rosjanach?..... Angliku? Francuzu? i wielu Polakach(bo w koncu mieszkam w PL)?

moge tak wymieniać jeszcze wiele narodów tylko po co? Dla mnie przed kradzierza trzeba sie zabezpieczyć nie tylko w np PZU ale i psychicznie wychodząc z domu pamietać aby powiedzieć choćby o tym sasiadce....
Pozdrawiam
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Ja nie mówię o wszystkich, ale niech oni też nie uogólniają! Zdarzają się złodzieje ale to chyba wszędzie jak na mój gust nie? To nich nie mówią że Polacy to złodzieje bo to wychodzi na to że MY wszyscy nimi jesteśmy a wg mnie to nieprawda.
 

spliffy

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bydgoszcz-Miedzyń
Wiec powiem ze to moze być i jego wina, ze mu portfel skrojili.
Było mu brać az tyle Euro??
W sumie zginęło mu chyba 200zł i ~200 euro. Płacił za frytki w McDonalds.
bo kradzierz jest zła ale zdarza sie wszedzie....
Po drugie co mam sobie myśleć o Włochach (...)
Po trzecie co mam myśleć o Rosjanach?..... Angliku? Francuzu? i wielu Polakach
O to mi właśnie chodziło - to był jego pierwszy kontakt z naszym krajem...
Dla mnie przed kradzierza trzeba sie zabezpieczyć nie tylko w np PZU ale i psychicznie wychodząc z domu pamietać aby powiedzieć choćby o tym sasiadce....
Mądry Polak po szkodzie ;)

Ja nie mówię o wszystkich, ale niech oni też nie uogólniają! Zdarzają się złodzieje ale to chyba wszędzie jak na mój gust nie? To nich nie mówią że Polacy to złodzieje bo to wychodzi na to że MY wszyscy nimi jesteśmy a wg mnie to nieprawda.
Tak właśnie powstają stereotypy - czasem pech, czasem nieuwaga i tyle, dużo trudniej to później odkręcić :( Tak samo pecha miała moja rodzinka, że z całej wycieczki okradli właśnie "ich" Niemca ;)
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Sieja, Zgadzam się nie wszyscy...no jak na takie czasy to rzeczywiście nie wszyscy... :)
PDR!! :D

Spliffy, Heh nieszcześcia się zdarzają, a to 200Euro to kupa kasy, około 800zł. Ja nie moge za to juz pozadną komurkę mozna kupić.
Co do stereotypów to rzeczywiście...właśnie tak powstają :(

Pdr!! :D
 
Dołączył
10 Listopad 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
HOMOSEKSUALIZM TO CHOROBA. W STANACH ZJEDNOCZONYCH JEST ONA SKUTECZNIE LECZONA (TERAPIA TRWA OKOŁO 6 M-CY). POWINNO SIE ODMAWIAĆ DEMONSTRACJI LUDZIOM CHORYM NA HOMOSEKSUALIZM!!

DLACZEGO?

Jestesmy tolerancyjni. Tolerujemy (mniej lub bardziej) tych ludzi w społeczeństwie. Nie są oni szykanowani. Jednak nikt nie wychodzi na ulicę zamanifestować, że jest gruźlikiem, że ma nowotwór, że jest psychicznie chory (lub jest schizofrenikiem). Manifestacje homoseksualistów nalezy zatem traktować jako próbę pokazania problemu i pomoc w jego niwelowaniu. Widzimy zatem - jako klub mysli narodowej calisia - konieczność podejmowania działań zmierzających do udzielenia pomocy tym cierpiacym ludziom - tworzenia lobby na rzecz wymuszenia na ustawodawcy polityki: pro-społecznej pro-zdrowotnej i pro-rodzinnej w celu uchwalenia przepisów prawa nakazujących obowiązkowe leczenie dewiacji seksualnych. Demonstracje homoseksualistów są dowodem na to, że szukają oni pomocy dla siebie, bo sami nie radzą sobie z swym problemem zezwierzęcenia.. Naszym obowiązkiem jest próbować przywrócić im człowieczeństwo...

kmncalisia@wp.pl
http://kmncalisia.webpark.pl

----------------------------
Caps Lock OFF!
Pozdro!@!
Deras
 

monika0o

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Homoseksualizm nie jest dewiacją ani chorobą. Homoseksualistów się nie leczy, nie sądzę, by takie praktyki prowadzono w Stanach Zjednoczonych. Światowa Organizacja Zdrowia nie zaliczyła homoseksualizmu do dewiacji seksualnych ani chorób, nie udawajmy że "wiemy lepiej" niż całe sztaby naprawdę znających się na tym ludzi.

Nie udawajmy, że to nienormalne, nie róbmy tym ludziom piekła i nie traktujmy jako jakiś napiętnowanych - mają prawo do miłości w jakielkolwiek postaci, i skierowanej do takich ludzi, jakich chcą ją obdarzyć.

Nie ma czegoś takiego, jak model rodziny, model miłości, to utopia - nie próbujmy wpasować każdego przypadku do jakiejś ramy, jakiegoś szablonu, bo takie szablony istnieją tylko w podświadomości, a nie w prawdziwym życiu. Traktujmy ludzi indywidualnie, pozostawmy im ich życie prywatne i zajmijmy się swoim.

Jak napisałam, nie udawadniajmy, że to choroba, skoro chorobą nie jest. Nie wmawiajmy, że to przeciw naturze, bo przecież to właśnie natura "stwiorzyła" taką orientację, nikt nie postanowił sobie nagle "dobra, teraz będę homoseksualistą". To nie takie proste.

A powstają takie parady itd. dlatego, bo ludzie czują się nieakceptowani, chcą ten fakt zademonstrować, wylać swoją frustrację. Podobnie jak niezadowoleni ze złych warunków życia rolnicy i inni.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
HOMOSEKSUALIZM TO CHOROBA. W STANACH ZJEDNOCZONYCH JEST ONA SKUTECZNIE LECZONA (TERAPIA TRWA OKOŁO 6 M-CY). POWINNO SIE ODMAWIAĆ DEMONSTRACJI LUDZIOM CHORYM NA HOMOSEKSUALIZM!!

DLACZEGO?

Jestesmy tolerancyjni. Tolerujemy (mniej lub bardziej) tych ludzi w społeczeństwie. Nie są oni szykanowani. Jednak nikt nie wychodzi na ulicę zamanifestować, że jest gruźlikiem, że ma nowotwór, że jest psychicznie chory (lub jest schizofrenikiem). Manifestacje homoseksualistów nalezy zatem traktować jako próbę pokazania problemu i pomoc w jego niwelowaniu.

przecież oni nie manifestują "wyleczcie nas" tylko "zaakceptujcie" ... gruźlikow, schizofrenikow i innych tolerujemy... homoseksualistów większosc juz tez toleruje. poza tym... większosc ludzi bo prawie 80% jest bi... to siedzi ukryte w czlowieku... coraz bardziej umiera instynkt rozmnożenia sie, rośnie za to potrzeba milosci...

wlasnie dlatego ze większosc to bi ta terapia ma prawo istnienia. 20% osobom nieda sie przerobic psychicznej płci (pisząc to opieram sie wątpliwe źródlo, aczkolwiek wierze w to)
 

znajoma

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
za ujedną z większxych chorób XXI wieku uwazam to ze ludzie mają wszy... :bag:
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Zarówno zgadzam się z Klubem myśli..., jak i nie zgadzam. Mnie nie przeszkadza to co oni robią, byle w domu. Nikt nie musi manifestować na ulicy. Może wszyscy zaczną wychodzić z domów i manifestować? Już widzę kolejne transparenty: "Nie płakaliśmy po papieżu!" "Głosowaliśmy na komunistów!" "Jestem fanem Stalinna!" Kogo to interesuje? Każdy ma prawo do własnych poglądów, ale nie musi tego manifestować.
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
coraz bardziej umiera instynkt rozmnożenia sie, rośnie za to potrzeba milosci...

Zgadzam się z Tymi słowami.
W zachodniej Europie zaczyna brakować rodowitych mieszkańców. za to ludności imigracyjnej są tysiące...

Cuż niebawem może być i tak ze Naród Polski wyginie, co wtedy? :mruga:
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Homoseksualizm to jednak jest pewien odchył od normy. Ale trzeba być tolerancyjnym, przynajmniej do pewnego stopnia. Moja tolerancja kończy się tam kiedy staje się uciążliwa.
 
Do góry