Choroba Xxi Wieku!

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
mi sie fajnie rozmawia....Fraglesy to takie stworzenia którem mieszkają w odziemiach i tam mają swoj swiat
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
68
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Deras fraglesi to takie potworki niedobre niszczą i pożerają wszystko co do bużki wlezie ludzi i wampirów też tak więc uważaj na Magic_Celtic on ma na ciebie chrapkę ,to zresztą widać wyrażnie,chociaż ty też chcialeś mu wyssać krwi co nieco,a one tak jak wampiry żle reagują na światło hehehe.
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Acha.....dobra nic sie nie stało....ciekawe....musze je kiedyś zobaczyć....

BlitzZ dzieki za link....

kristoforo1956 Ty chyba nie mowisz powaznie to te fraglesy zyja w końcu czy nie??
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Miesa u nas pod dostatkiem wiec luuzz....jakie szczescie ze jestem młody!!
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
68
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
:) hehe na mnie mięsiwa już ci pod dostatkiem pewnie cała kolonia fraglesów by się najadla i to do syta :D Magic_Celtic czy ten nick to dlatego,że jesteś szkockim fraglesem tam ich podobno najwięcej i dobrego łyskacza pędzą :p
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
kristoforo ten nick to jes zestawienie tego jak zwą w Szkocji mojego ulubionego piłkarza Maćka Żurawskiego a zwą go MAgic i klubu w którym gra czyli Celticu Glasgow.....co razem daje Magic_Celtic.....Dera czym jestem? ludziem
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Ej ja tez mam idola Trenera polskich piłkazy w latach '70 pana Górskiego.... ON JEST NAJLEPSZY!!!!!
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
68
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
a moim idolem była do 20 roku życia wymyślona przezemnie mama,której nie mialem,ale póżniej jak się dowiedziałem,że istnieje to przestalem wogole wierzyć w idola,dziś myślę,że trudno z kimś się utożsamiać mam takie przykre doświadczenie z moim wirtualnym idolem,że nie myślę nawet o tym.Dzisiaj gdyby to było możliwe i prawdziwe,to wybrał bym na idola kogoś takiego jak Frodo Bagins i cala Drużyna Pierścienia to dla mnie idelni idole a szkoda,że tylko znów wymyśleni . :(
 
Do góry