Choroba Xxi Wieku!

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
kristoforo1956 napisał:
a moim idolem była do 20 roku życia wymyślona przezemnie mama,której nie mialem,
[snapback]66254[/snapback]​
Przyjmij moje szczere wyrazy współczucia :(
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
eee...tam to nie jest az tak wazne....wazne jest to co Ty o tym myślisz!!
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
68
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Hej nowicjusz nie zbaczamy z tematu to,że mówimy o idolach i ich braku to też choroba XXI wieku ,właśnie wiek XXI wywraca do góry nogami wszystko co do tej pory było dla nas ważne ,myślę,że mnie już to nie grozi ale dla waszego pokolenia te wszystkie nowinki i rózne nowoczesne technologie np klonowanie,wprowadzane w tym naszym XXI wieku są bardzo grożne.Obawiam się również,że te filmy typu terminator itp mogą się w tym wieku sprawdzić.Maszyny o inteligentnym samo rozwijającym się mózgiem biocybernetycznym mogą naprawdę stać się gwożdziem do trumny ludzkości i wtedy co nam zostanie z idolii :(
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Popieram słowa poprzednika....Kristo podziwiam!! A i chcem dodać ze najwiekszym mojim idolem jest ŚWIETY JAN PAWEŁ II WIELKI!!! ale to tak poza tematem!
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Sądze ze temat mozna juz zamknąć....bo nie widze sensu kontyuacji tego tematu....pozdrawiam ModTeam....i was wszystkich któzy odwiedzili ten temat....pozdrawiam!!
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
ja bym jednak nalegał aby temat pozostał....bo wiele rzeczy jest jeszcze do omówienia...i wiele osób mogłoby sie wypowiedzieć w temacie....
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Cały Deras w 1 temacie....normalnie widze ze szpanujesz wiedza na prawo i lewo!!

Temat:
Sadze ze homoseksualizm to nie jest choroba....mozna zaobserwować to zjawisko coraz cześciej w krajach Unii E uropejskiej...a takrze w AMERYCE Chinach i tak dalej....Co do głodu to owszem nalezy rozpocząć działania w tej sprawie natychmiastowo!! Bo inaczej miliony umrą....z głodu....
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
na temat homoseksualizmu nie bede sie wypowiadał tzn. nie w tym momencie.....a co do głodu to szkoda tych rzeszy ludzi umierających bez przerwy z głodu....tylle tylko że my zwykli obywatele nie możemy za bardzo im pomóc
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Ale jak wcześniej pisałeś moj zacny panie Magic_Celtic załwazyłem ze jesteś przeciwny a potem zmieniłeś zdanie wiec teraz sadze ze jesteś za i nie masz nic do homos....to bardzo dobrze!! wiedz o tym....
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
jaki ja tam pan? zwykły, szary Magic_Celtic ze mnie jest kolego OPND.....a co do tematu homoseksualistów to co byś zrobił gdyby jeden z nich napisał ci że ładny jesteś? :lol2:
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Podziekował bym mu ślicznie i powiedział:

"Przykro mi ale mam juz dziewczyne swego zycia...."

Albo cosik innego szary kolego Magic_Celtic...
(Czy ten nick ma coś wspolnego z moja ukochana druzyną Wisłą Kraków? bo coś mi sie tak widzi)Pozdro!!
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
oczywiście ze tak jestem zapalonym Wiślakiem....no i fanem Maćka Żurawskiego stąd ten nick.......za 19 godzin trzymamy kciuki za naszych chłopaków!
kto wygra mecz?
Wisła!
kto?
Wisła!
kto?
Wisła Kraków!
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Eee...to dobrze myślałem....ze chodzi o Żurawskiego...tyz go lubiłem...i lubie.....

KTO WYGRA TEN MECZ?
WISŁA, WISŁA, WISŁA KRAKÓW!!
WISŁA, WISŁA, WISŁA KRAKÓW!!
JEST THE BEST!!
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
no nie no ten tylko o pracy myśli...nawet dobrze ze to Ciebie wybrali na kancleża!! pozdrawiam Cie moj wrogu numer zwei !! :/
 
Do góry