Zwolennicy Pis'u

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Heh... gdzie Ty masz oczy?? "Obalenie Komunizmu" i Okragly stol, to nie bylo zamkniecie zbrodniarzy, ich ukaranie, ani rozstrzelanie ( a szkoda ) tylko przejscie do inneo ustroju tych samych ludzi, ktorzy zaczeli krasc na wieksza skale. Nikt ich nie rozliczyl ze zbrodni jakie popelnili. A ludzie wtedy mysleli ze to juz koniec i sa od zlodzieji uwolnieni.
Heh... smieszne to, ale Walesa byl tylko takim "przywodca ludu" poto aby ludzia zalozyc klapki na oczy.
Ot co!
A kiedy juz chciano sie z komuna rozliczyc, wtedy "Wybawca Ludu" Pan Walsesa wlasnymi brudnymi lapami przeszkodzil w tym! A wiec jest po naszej (Polakow) stronie, czy po stronie zlodzieji ??
Nauka zwana historią opiera sie na faktach poznanych (niezaprzeczalnych dowodach) i interpretacjach tego czego dowieść bezsprzecznie nie można. Historia najnowsza niedawnych dziejów Polski w Twoim i PiS wydaniu to nowa jakość w nauce zwanej historią. Fakty nie potwierdzające założonej tezy są odrzucane a interpretacja jest jednokierunkowa i nic wspólnego nie mająca z naukową rzetelnością. Niestety i na nieszczęście dla PIS jeszcze żyją świadkowie tamtych wydarzeń i nie jest tak łatwo historię sfałszować.
Propozycja rozstrzelania przeciwników politycznych pięknie oddaje szacunek PiS i jego elektoratu dla demokracji i wartości uniwersalnych (o katolickich nie wspomnę przez litość dla autora tych bzdur).
Dzielenie Polski na "prawdziwych Polaków" czyli tych co są z PiS i nie Polaków, złodzieji, bandytów i wszelkiej innej maści swołocz co akurat inaczej widzi i rozumie dobro kraju jest nadużyciem semantycznym delikatnie mówiąc:)
Taboretix! Skąd Ty wiesz, że tylko Ty i PiS macie racje? Skąd ta pewność? Kto dał Tobie i Twojej ulubionej partii prawo do ferowania wyroków bez sądu i posiadania jedynej i niepodważalnej recepty na dobro państwa? Przecież to jest grzech zadufania i ślepoty! To czystej wody uzurpatorstwo! To krystaliczna i definicyjna głupota:)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Nie ważne co jeszcze bzdurnego i bezprawnego zrobi PiS bo i tak choćby najbardziej irracjonalnymi argumentami bądź ich brakiem acz powiedzianymi pewnie i wzniośle (przy okazji obrażając innych) Kaczyński jest w stanie wmówić ludziom że trawa jest czerwona w białe ciapki.
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Heh... gdzie Ty masz oczy?? "Obalenie Komunizmu" i Okragly stol, to nie bylo zamkniecie zbrodniarzy, ich ukaranie, ani rozstrzelanie ( a szkoda ) tylko przejscie do inneo ustroju tych samych ludzi, ktorzy zaczeli krasc na wieksza skale.

A szkoda? I to mówi chrześcijanin?

A kiedy juz chciano sie z komuna rozliczyc, wtedy "Wybawca Ludu" Pan Walsesa wlasnymi brudnymi lapami przeszkodzil w tym! A wiec jest po naszej (Polakow) stronie, czy po stronie zlodzieji ??

A jak złodziej, to już nie Polak? :D
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Po pierwsze myślenie, że film (który został ulepiony z różnych scen/reportaży itp. jest wiarygodnym źródłem informacji jest totalną głupotą, gdyż "wycinki" takie nie przedstawiają prawdziwego tła wydarzeń i mogą być różnie interpretowane). Po drugie PiS jeszcze niczego takiego nie zrobił dla Polski. Postawienie 2 bliźniaków przy władzy było poniekąd zamachem na dobre imię naszego kraju za granicą. Tą wpadkę z "polakami i złodziejami"... no może autorowi chodziło o coś innego, wiec nie komentuję. Narazie jedyną rzeczą, którą zrobił ten rząd jest zakup Krabów, sprzedarz ich Indiom oraz skok technologiczny (na razie na papierku, ale...) w naszej armii. Pan Kurski to.... to woła o pomstę do nieba Taboretix co ty o nim wygadujesz :mruga: . Przecież sama afera z dziadkiem Tuska pokazuje jak może zamanipulować ludźmi wycinając fragmenty historii (druga sprawa to ten film). Pan Wałęsa (mam mu za złe to co zrobił po 89r, to że nie wykorzystał okazji) jest jednak człowiekiem wielkim. A raczej był wielkim przywódcą podaczas strajków. Obecnie pan Maciarewicz usówa komunistów od władzy w byłych WSI i szczerze mówiąc nie podoba mi się to co robi, a raczej jak. Bracia K. nie patrząc jaka jest przyczyna (dlaczego) dana osoba jest wpisana jako członek SB (i czy choć trochę brała aktywny udział w działaniach SB).
 

Vuesz

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
W Polsce wbrew temu co mówią trybuni PiSu nigdy nie rządzili liberałowie, co najwyżej współrządzili, ale zawsze z partiami, które propagowały ideę Polski solidarnej i zawsze kończyło to się nienajlepiej... PiS to kontynuacja AWSu i ciąg dalszy procederu psucia państwa i chęć ingerowania aparatu państwowego w coraz to nowe dziedziny życia... A wiadomo, że co państwowe to do &$%# ;P tak było, jest i będzie... Dlatego czekam na dzień w którym PO przejmie władze [ najlepiej samodzielną ] przeżywając gehennę zwaną "sprawiedliwością społeczną" :(


PS. 30% wzrost wydatków na kancelarię premiera... Jezuuuuu... :bag: :sciana: <_<
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Jak to nie rządzili? Przecież dla PiS-u każdy przeciwnik jest gejem, liberałem, komuchem albo tajnym agentem... Więc wychodzi, że wszystkie rządy przed PiSem były liberalne :p Vuesz tak naprawdę to lepiej ich nie słuchać, bo oni nie wiedzą co to liberalizm... liberalizm to coś co powoduje, że USA i Wielka Brytania stoją tak wysoko. Ja jestem liberałem i dlatego tolaruje istnienie PiS-u i Radia Maryja, bo każda grupa ma prawo do głosu oraz istnienia i to mnie różni od "tolerancyjnych patriotów" z PiS-u i okolic... ja toleruje ich istnienie oni mojego nie tolerują... :D

Aha i jeszcze zapomniałem o Młodzieży Wszechpolskiej i jej nazistowskich wybrykach... To już jest jak dla mnie szczyt. Trzeba z tym skończyć raz na zawsze.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Moj znajomy w mlodzierzy wszechpolskiej byl 2 miesiace. Calkiem sympatyczni ludzie. Ich dzialalnosc ograniczala sie do imprezowania i picia na umor. Kolega moj wypisal sie po tym jak na jednym "zebraniu", ktore odbywalo sie u niego w domu wyrzucili mu televizor po pijaku przez okno. hehe
Ale podobno zwrocili mu za niego z pieniedzy partyjnech :p :D
 

Arystoteles

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Z akropolu
ludzie wiecie co to liberalizm? Po pierwsze w Polsce nigdy nie BYŁO liberalnej partii. To co robi PO jest zwykłym ustosunkowywaniem się do działań innych partii. Potrafi popierać lub krytykować ale brak mu funkcji twórczych.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Błąd. Partia liberalna była i jest. To Unia Polityki Realnej. A co tzw. liberałow typu PO to poza deklaracjami
nic z liberalizmem wspólnego nie mają. Ale co się dziwić jak PO podobnie jak i PiS stał się tratwą ratunkową
dla różnej maści popaprańcow jak np. Stefan Niesiołowski.
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Jestem zwolennikiem PiSu i nie wiem dlaczego miałbym się tego wstydzić. Ponad to uważam, iz w końcu mamy u władzy kogoś kto potrafi dbać o interesy państwa polskiego na arenie międzynarodowej. To już nie te same Polaczki jak za czasów Kwaśniewskiego. Fakt że nie od razu zbudowali Kraków i trudno jest z g...a ukręcić bata, tak jak to ma miejsce obecnie w naszym kraju. Wiele rzeczy należy naprawić i zawsze będzie to przebiegało czyimś kosztem. Fakt utrzymywania kontaktów z Ojcem Rydzykiem i telewizją TRWAM nie służy wizerunkowi partii ani też większości jej zwolennikom min i mnie. Ale jest to partia, która powstała na gruncie dawno już zatraconej przez Polaków dumy i honoru a co z tym się wiąże czystej, pięknej i wolnej od wszelkich liberalnych pomysłów Polski :D
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Duma??, honor??. Powiem Ci, że odeszły wraz z przyjściem bezrobocia biedy i walczenia o każdy kolejny dzień. o państwo robi się coraz bardziej patologiczne. Ludzie którzy nie mają pojęcia o danej sprawie najgłośniej zazwyczaj krzyczą i co najgorsze przekrzykują tych, którzy się znają. Większość ludzi zna przynajmniej 1 język, ale z naszymi politykami nie dogadamy się nawet po polsku. Nam nie jest potrzebna duma i honor. Za dumą i honorem nigdy nie idzie bogactwo. Nam jest potrzebne racjonalne myślenie....

PS. A co do tego, że często wypowiadają się ludzi którzy bladego pojęcia nie mają o temacie zaczytuję to:


"jakby polska przeznaczała 500MLD USD to co byś mówił "o jej polskie wojsko jest najlepsze a nie to co amerykańskie to jest kwestia wydawanych pieniędzy na wosjko !!!!! niech se mają Rangersów my mamy wojsko a te pier***** f-16 to są gruchoty amerykanie sie wyzbywają bo mają nowocześniejsze f-14 f-15 i f-22..... bo na co im f-16 .....syf jeszcze używany z Vietnamu ......."

Tekst z jednego z forów na temat wojska amerykańskiego^^
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Heh nie rozumiem tego??. Przed czym się bronić :|. Obecnie Polska nie ma wrogów w pobliżu i do wojny nie dojdzie, ale musimy wspomagać NATO, ONZ no i wrazie czego dbać o własne interesy, a żeby to robić musimy mieć armię.
Myślenie "Po co nam samoloty i tak nas nikt nie napadnie" jest żenujące bynajmniej.
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Duma??, honor??. Powiem Ci, że odeszły wraz z przyjściem bezrobocia biedy i walczenia o każdy kolejny dzień. o państwo robi się coraz bardziej patologiczne. Ludzie którzy nie mają pojęcia o danej sprawie najgłośniej zazwyczaj krzyczą i co najgorsze przekrzykują tych, którzy się znają. Większość ludzi zna przynajmniej 1 język, ale z naszymi politykami nie dogadamy się nawet po polsku. Nam nie jest potrzebna duma i honor. Za dumą i honorem nigdy nie idzie bogactwo. Nam jest potrzebne racjonalne myślenie....

PS. A co do tego, że często wypowiadają się ludzi którzy bladego pojęcia nie mają o temacie zaczytuję to:
"jakby polska przeznaczała 500MLD USD to co byś mówił "o jej polskie wojsko jest najlepsze a nie to co amerykańskie to jest kwestia wydawanych pieniędzy na wosjko !!!!! niech se mają Rangersów my mamy wojsko a te pier***** f-16 to są gruchoty amerykanie sie wyzbywają bo mają nowocześniejsze f-14 f-15 i f-22..... bo na co im f-16 .....syf jeszcze używany z Vietnamu ......."

Tekst z jednego z forów na temat wojska amerykańskiego^^


Syndrom wyuczonej bezradności polskiej. Niech państwo zajmie sie bezrobociem, biedą!!. Nic tylko wszyscy szczekaja jak i m to źle i chcą więcej, więce. A władza ma jak za machnięcem różdzki zamienić dynię w karocę złotą. W końcu zacznijcie polegac na sobie jak wam władza nie pomaga. Chcesz Bogactwa to weź się do roboty i dorób sie jego sam a nie czekaj az ktoś ci fundnie Twoje zakichane bogactwo.

Ps Już nie idzie wytrzymac jak czytam takie posty.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Zolennicy PIS-u trzymajcie się dalej razem A nóż - widelec zauważy to pan premier lub prezydent. Na posadkę szefa Orlenu lub NBP nie macie co liczyć, ale zawsze się znajdzie jakiś stołek w "urzędzie do spraw głupich kroków".
 

Bonhart

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Wrocław
PiS... "Prosimy ich Skasowac"... ha...pod tym apelem moge sie podpisac :)

Zolennicy PIS-u trzymajcie się dalej razem A nóż - widelec zauważy to pan premier lub prezydent. Na posadkę szefa Orlenu lub NBP nie macie co liczyć, ale zawsze się znajdzie jakiś stołek w "urzędzie do spraw głupich kroków".

tak tak trzymajcie sie razem...ale nie wychodzcie z pokoju bez klamek... nie warto...rzeczywistosc jest bardziej skomplikowana niz jestescie w stanie ogarnac...zyjcie iluzja...

w pokoju bez klamek...
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
PiS... "Prosimy ich Skasowac"... ha...pod tym apelem moge sie podpisac :)
tak tak trzymajcie sie razem...ale nie wychodzcie z pokoju bez klamek... nie warto...rzeczywistosc jest bardziej skomplikowana niz jestescie w stanie ogarnac...zyjcie iluzja...

w pokoju bez klamek...

jak ja uwielbiam rzeczowe komentarze sfrustrowanych małolatów...
 

Bonhart

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Wrocław
jak ja uwielbiam rzeczowe komentarze sfrustrowanych małolatów...


sfrustrowani to sa zwolennicy PiSu... mysla, ze z kazdej strony czycha na nicj niebezpieczenstwo...

a przyklad walki o fotel prezydenta Warszawy, to juz po prostu jest zalosne... wybory sie przegralo, ale co... w koncu PiS jest u wladzy... to o stolek powalczymy...

ludzie powoli odwr5acaja sie od PiSu...im szybciej tym lepiej

bo juz do Davos nie chca nas zapraszac...

a jedyny minister udany to minister sportu... tak jak w szkole... najczesciej jak ktos ma same paly na swiadectwie to zostaje mu z WF - u

klocic sie nie chce bo to jest bez sensu... tylko przykro mi patrzec jak za rzadow PiSu to panstwo niszczeje coraz bardziej...

a tematem dnia sa nie nowe autostrady...

tylko to czy Lepper ma dziecko albo czy Giertych sam jest w stanie policzyc dziewczyny w ciazy...

Ale jest to partia, która powstała na gruncie dawno już zatraconej przez Polaków dumy i honoru a co z tym się wiąże czystej, pięknej i wolnej od wszelkich liberalnych pomysłów Polski :D

Polska dla Polakow tak... tylko, ze my mamy XX! wiek...nie XIX... ale coz...

na konto rydzyka nie wpłacam nic. a to że mam poglądy inne od przeważających (na tym forum) to od razu mam się wstydzić, powiesić a testament na tuska spisać tak? niedoczekanie. będe walczył o swoje poglądy, gdyż wole być inny a prawdziwy niż modny a w masce :bag:

walcz... tylko sobie krzywdy nie zron tym mieczykiem z plasteliny, ktorym chcesz walczyc...

a testament... jak masz cos na koncie mozesz spisac...a noz widelec :)

no tak jestes inny... zwolennicy PiSu.... sa inni... no ale niewiele na to poradze :)
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
sfrustrowani to sa zwolennicy PiSu... mysla, ze z kazdej strony czycha na nicj niebezpieczenstwo...
po pierwsze generalizujesz i upraszczasz..a po drugie: jezeli ktos ni z tego, ni z owego wyskakuje, czepia sie połowy Polaków i bełkocze cos o pokojach bez klamek?

a przyklad walki o fotel prezydenta Warszawy, to juz po prostu jest zalosne... wybory sie przegralo, ale co... w koncu PiS jest u wladzy... to o stolek powalczymy...
sprawa dotyczy nie tylko HGW, ale tez tych, ktorzy naleza do PiSu..poa tym, gdyby HGW była bez winy, nie było by w ogóle takiego tematu...

ludzie powoli odwr5acaja sie od PiSu...im szybciej tym lepiej
tylko, ze sondaze (którym i tak bezkrytycznie wierzyc nie mozna) pokazuja cos innego..od kilku dobrych miesiecy PiS ma poparcie od 25-34%..byly momenty, ze przeganiało w sondazach PO...poza tym skoro PiS jest taki nie dobry, to czemu nie rosnie diametralnie poparcie dla PO..zastanawiales sie nad tym, czemu ludzie nie wierza Tuskowi??

a jedyny minister udany to minister sportu... tak jak w szkole... najczesciej jak ktos ma same paly na swiadectwie to zostaje mu z WF - u
udany bo co?? a Zyta, a Sikorski, a Ziobro?? sa zdecydowanie lepsi niz ich poprzednicy..(oczywiscie idealnie nie sa)..nawet sam Giertych probuje zrobic wiecej niz jego poprzednicy razem wzieci..(i przy swoich głupich pomysłach..ma tez całkiem dobre)..

klocic sie nie chce bo to jest bez sensu... tylko przykro mi patrzec jak za rzadow PiSu to panstwo niszczeje coraz bardziej...
mozesz uzasadnic to 'niszczenie'..bo ja jakos nie widze, zeby w Polsce zyło sie gorzej niz za czasów SLD czy AWS..

Polska dla Polakow tak... tylko, ze my mamy XX! wiek...nie XIX... ale coz...
patriotyzm to nie nacjonalizm czy ksenofobia...nie myl pojec

walcz... tylko sobie krzywdy nie zron tym mieczykiem z plasteliny, ktorym chcesz walczyc...

a testament... jak masz cos na koncie mozesz spisac...a noz widelec

no tak jestes inny... zwolennicy PiSu.... sa inni... no ale niewiele na to poradze
a ty niby czym walczysz?? pustym słowem?? zenujaca ironia?
 

pilopożeracz

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
ciekawy temat nie powiem, no ale:
>PiS
Przeproscie
i
Spierd****jcie

tych 13 sto letnich zwolenników kaczorków to tez sie tyczy

ps powodzenia w policji
 
Do góry