Warto Się Mścić?

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
nie zawsze.. jezeli nie chcemy zmiany.. to nas nie zmienia..

[OT] czasem otoczenie zmiena przymosowo...
wymaga sie tego... [/OT]

Mścić ostatnio robiłem to dość często i miałem tą satysfakcje ale dziś mnie zżera sumienie...
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
nie ma tak ze nie zmienia bo nie chcemy, czasem zmienia a nawet tego nie widzimyy;]...
 

nat1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
nie odbiegajcie od tematu.
Może on kiedyś się zmieni. Napewno. Wcale w to nie wątpie. Ale do cholery jasnej, nie mówcie mi, że się zmienił już, szybko, od tak. Zmieni się z wiekiem. To napewno. Kiedy będzie potrafił szanować dziewczyny, kiedy będzie pragnął związku na stałe. Teraz jest niedojrzały i nieodpowiedzialny. Dla niego liczy się to by pochwalić się tym jaki jest rozchwytywany i tym, że może mieć każdą.. a ja nie chce być jedną z wielu :( Dlatego wycofuje się.. powoli.. ale skutecznie.. ;( nie będzie mi łatwo.. ale dam sobie z nim spokój.
 

kamaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miłości :P
I tu właśnie pokazałaś swoją dojrzałość- gratuluje.
Tylko nie wolno się mścić. Niech sobie żyje jak żyje.
Kiedyś się jeszcze przewiezie. Trafi na taką co będzie taka jak
on teraz.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
nat1992 tacy Faceci nie chcą Dziewczyny na stałe, ona po prostu pojawia się z nienacka i dopiero wtedy wiedzą, że chcą z nią być cały czas.
Ty znasz go chyba najlepiej na tym forum i myślę, że wiesz jaki jest naprawdę, jeżeli widzisz, że potrzebuje jeszcze zabawy to masz rację- po co znowu przechodzić przez to samo i drugi raz cierpieć. Bądz silna i stanowcza, później będziesz z Siebie dumna.
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
ja chce dziewczyne na stale, jakos nie moge jej znalesc.

nei mow tacy sa faceci bo dziewczyny tez swiete nie sa

PROSZE PRZESTANCIE MOWIC

TACY SA FACECI

to glupie, dziewczyny nie sa wiele lepsze. boze. ;/ wy sobie jaja robicie? faceci zli, dziewczynyd obre?

lol

bez nas nie bylo by was, bez was nie bylo by nas. :] a poza tym.

kazdy jest inny. mowiac tacy sa faceci mowisz bardzo ogolnikowo, czuje sie jak reszta.a taki nawetn ie ejstem. ja szukam kogos na stale juz z rok. ;d i znalesc nie moge. bo wciagu calego mojego zycia mialem 3 dziewczyny i zadna nie myslala o zwiazku na powaznie. ; p raczej niewiele osoby w tak mlodym wieku jak moj (16 lat albo ok 15 lat) nie mysla o zwiazku na pwoaznie, racja, ale to jest dowod na to ze nie tylko facet tak mysli a i dziewczyna ;]
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
W tym wieku często nie myśli się na powaznie, a często też, nawet jak się myśli, to poważne to nie jest. Wyobrażamy sobie różne rzeczy, rzeczywistość nas zaskakuje.

Wyobrażamy sobie partnera - i pewnie partnerkę. A potem staramy się dopasować konkretną osobe do tego wizerunku. A nie ma takiej osoby, która byłaby idealna. I szok...

Trzeba przeboleć, pogodzic się z tym, że oceniliśmy kogoś źle. Pomyliliśmy się. I otworzyć szerzej oczy.
 

sharon

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Nie radzę Ci się na nim mścić, <_< a co do "zabawy" chłopcami to też raczej nie za dobry pomysł :/ , bo oni również mogą się zemścić, więc lepiej nie dawaj im nadziei na więcej i wybierz tego jednego, bo tak naprawde to istnieją jeszcze Ci wspaniali :) , a Ty musisz wybrać tego, który będzie z Tobą współgrał, będziecie się uzupełniać, będziecie do siebie pasowali... :]
 

nat1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
ja szukam kogos na stale juz z rok. ;d i znalesc nie moge.

Może przestań szukać? Miłość przyjdzie sama ;) nie no sama nie.. ale popatrz na to z innej strony. Szukając desperacko dziewczyny możesz znaleźć nieodpowiednią i przegapić tą, z która własnie POWINIENIES BYC :) Może w złych miejsach szukasz, he he :D Życze wytrwalosci..
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja chce dziewczyne na stale, jakos nie moge jej znalesc.

nei mow tacy sa faceci bo dziewczyny tez swiete nie sa

PROSZE PRZESTANCIE MOWIC

TACY SA FACECI

to glupie, dziewczyny nie sa wiele lepsze. boze. ;/ wy sobie jaja robicie? faceci zli, dziewczynyd obre?

lol

Takich Facetów jak ty jest teraz mało. Często większość patrzy by jeszcze bawić się. Nie myślą o niczym poważnie i żyją tylko chwilą. Nie powiem, bo wiem, że niektóre dziewczyny są takie same.
Ja nie twierdzę, że dziewczyny są dobre, bo nie raz jestem świadkiem tego jak kumpel mi się żali co z nim zrobiła dziewczyna, czy też widzę na imprezie, jak jakieś laski bawią się Facetami a za ich plecami nabijają się z nich. Na dziewczyny trzeba uważać, bo teraz ciężko też trafić na odpowiednią. Dziewczyny lubią być górą, ale myślę, że nauczyły się tego od Facetów i w ten sposób jest po równo. Każdy może się okazać tym złym, więc najlepiej nie angażować się zbyt szybko. Dopiero kiedy poznamy kogoś naprawdę można powiedzieć "kocham". Ja się tego z czasem nauczyłam i później rozczarowanie mniej bolało.
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
wiekszosc dziewczyn jest taka.

ja jednak wychwycilem tutaj juz dwoje kandydatow i sobie zobacze czy ktos z tej pary sie mna zainteresuje; o
 
Do góry