Warto Się Mścić?

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
a co ci da zemsta? sluchaj nie kazdy chce sie bawic. on w zyciu mial za dobrze:) ty jestes delikatna, wzielas to do siebie poczulas sie zraniona, jemu sprawilo to radosc. ale co z tego? no widzisz mna tez sie zabawiono, zemscilem sie, uwierz czulem sie gorzej jak one. naprawde.
 

mmwm_89

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
So_Sad a skad wiesz ze jemu sprawilo to radosc??

zemsta nic nie da poza tym nie mozna oceniac facetow na podstawie paru narcyzow Pewnego dnia i on bedzie cierpiec ale Ty nie przykladaj do tego reki
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ja chyba przyjme taką samą metode. Będę się nimi bawić, tak jak oni (w zasadzie to chyba on) się mną bawili.. a co mi tam? wszyscy są tacy sami, więc po co się angażować, aby potem cierpieć, nie dziekuje. Ehh ;(
Nat, z cazsem będziesz tego żałować.
Na początku będzie Cię to bawić, a później kiedy ktoś powie Ci w oczy dlaczego go krzywdzisz zrozumiesz, że stałaś się taki samym potworem jak On.
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Ja chyba przyjme taką samą metode. Będę się nimi bawić, tak jak oni (w zasadzie to chyba on) się mną bawili.. a co mi tam? wszyscy są tacy sami, więc po co się angażować, aby potem cierpieć, nie dziekuje. Ehh
no jasne..
wszystkie jesteście takie same
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
a wy to nie? mało to razy nawijał do mnie kumpel który ma dziewczynę, bo jej nie było a on był wypity?
Albo koleś który bawił się moimi uczuciami przez ponad 2 lata i gdybym ja tego nie zakończyła to nie wiem jak długo by to jeszcze trwało! Dawałam się oszukiwać, każdy dawał nadzieję, a jak przyszło co do czego, to że nic z tego.
Na szczęście później poznałam świetnych kolesi, którzy tacy nie są, tak bym nigdy nie wierzyła w męski naród.
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
tyle ze pijany facet to co innego (ale zasada ta sama :/ )
bo jest różnica miedzy nie do końca swiadomym facetem, a celowo bawiącymi sie uczuciami kobietami :/
 

kamaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miłości :P
Jesli kocha jakas dziewczyne to nawet po pijaku nie ma prawa sie podwalac do innej to go nie usprawiedliwia!!!!!!!!!! <_< :/ :zly: :mlotkiemgo:

Co do autorki- nie baw sie innymi, bo zranisz takiego ktory nie bedzie winny
 

nat1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
ten to juz wogole jest jakis nie normalny :/ zostawił mnie.. i odrazu rozgląda się za inną.. wlasciwie to nawet sam kiedys przyznal ze" za daleko sie nie musi rozgladac" bo kazda jest tylko na wyciagniecie reki albo i jeszcze bliżej..

no jasne..
wszystkie jesteście takie same

i kto to mówi? czy to my was zostawiamy, bawimy sie waszymi uczuciami, wykorzystujemy (he he :D) ? ehh :( wszyscy chlopacy sa tacy sami.. moze mowie tak bo zostalam zraniona i trudno mi komus zaufac? ;( Moze on nie jest czlowiekiem [w pelni normalny czlowiek sie tak nie zachowuje..]
 

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
nat1992
no bo zobacz ile wy oboje macie lat?? Co wy wogole możecie wiedzieć o prawdziwym uczuciu...
Do twego dorasta się, a wy jesteście na to za młodzi...
Jezeli naprawde by ci na nim zalezało to byś się nie chciała mścic...

a co do tego że faceci są nie wierni to 100% racja...
byłam jakoś rok temu na dyskotece z kolezanką i z nią był jej chłopak... i coś tam było że ona dała byziaka w policzek swojemu przyjacielowi żeby go pocieszyć to on chciał to samo, podszedł do mnie i wsadził mi język do gęby... mogł pospuć nasza przyjaźń, ale jednak kolezenstwo wygrało bo miałyśmy do siebie zaufanie a między nimi związek skonczony
 

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
A wam zalezy tylko żebylakse przelecieć...
Jezteś niesprawiedliwy...
Dla was liczy się w 90% wygląd...
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Wiesz co ci powiem najlepszym wyjściem , byloby nie mszcznie sie .Bo wedlug mnie mszczenie jest dziecinne i mszcza sie ludzie bez wyobraźni.
a pozatym jak mawia mój przyjaciel trzeba umieć sie mścić i zemsta smakuje najlepiej na zimno.ale ja nie popieram zemsty i jestem jej zdecydowanym przeciwnikiem.
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
do cholery przestancie sie klocic co za przyklad ludziom dajecie :bag: omfg ja sie do was nie przyznaje. :bag:


nikt nie jest doskonaly. heh a jemu sprawialo to radosc skoro dokuczal. od co takie sa moje wnioski. nie mowie ze tak bylo boze :bag: klotnie sobie zostawcie na gg

vito corleone: nie jestesmy swieci Vito. Wiec po co nas usprawiedliwiasz :bag:

Wniosek? Nie pijcie jesli wiecei ze zrobicie blad dowalajac sie do innej

Dziewczeta: Po co sie klocicie. To jest forum. Nie robmy oftopa. Ludzie nie chca czytac naszych wewnetrznych refleksji na temat mezczyzn ii kobiet.


To jest kibel a nie raj nie wal konia tylko sraj od co i pamietajcie o zelaznej zasadzie. Piszmy na temat.

Boze... ze ja was mam uspokajac ludzie. :bag: JA TAKI NAJWIEKSZY DZIECIAK :sexy: :D
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
My sie nie kłócimy!
po prostu staram się jej uświadomić, że jeśli bedzie się mścić celowo to właśnie tak bedzie postrzegana ;/
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Vito ma rację. Nie powinnaś się mścic. Bo będziesz spostrzegana
jako dziewczynke która została oszukana i teraz chce sie odegrac.

Nie pokazuj ze cie to dotknelo. Zyj dalej a nie przejmuj sie tym palantem.

dokładnie tak
do tego jesteście fałszywe i kłamliwe
mam pisac dalej..?
Z tym się dokładnie nie zgodzę.
Bo wszystkie takie nie są.
Ale wprawdzie niektóre znajdą sie takie :/
Ehh dla takich dziewczynek brak słow.
Zostały oszukane przez jednego faceta i odrazu
mysla ze kazdy jest taki. Dlatego beda sie mscic na
KAZDYM i beda bawic sie uczuciami tylko dlatego
ze kiedys tam zostały oszukane przez jakiegos
palanta.

To że jeden cie zranił to nie znaczy za kazdy jest taki! ;)
Jest wiele facetow co nie zasługuja na takie traktowanie! ;)

A wam zalezy tylko żeby laske przelecieć...
Jezteś niesprawiedliwy...
Dla was liczy się w 90% wygląd...

No nie zapominaj się..
nie dla wszystkich się to liczy.
To ze jeden facet pokazał jaki jest to nie znaczy
ze kazdy musi isc w jego slady.. ;)
 

pysia126

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
33
sluchaj zemsta...nie jest najlepsza,ale skoro tego chcesz...hmmm to tak,po pierwsze w:cenzura:ilo go to,ze na bank ty go olalas nie on ciebie,a drugim krokiem sprobuj startowac do jakiegos jego najlepszego kumplem,niech widzi jak wam sie udaje :cenzura: byc razem,tylko zrob tak by tamten sie nie zabujal w tobie.,...bo dlaczego ten kolo mial by potem cierpiec przez to,ze chcialas zrobic zeste na kumpla???
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
My sie nie kłócimy!
po prostu staram się jej uświadomić, że jeśli bedzie się mścić celowo to właśnie tak bedzie postrzegana ;/


wyzej padly slowa wy jestescie tacy a wy takie. to raczej jakies oznaki klotni :p nie wiem tak to odebralem ja tak mogli tez inni :p
 

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Tobyła wymiana poglądów...
Każdy ma inne zdanie... ale mysle tak im mężczyzna starszy tym dojrzalszy:)
Mój chłopak ma mieć przynajmniej 21 lat:D hehehe

Zemsta nic nikomu nie pomorze

a mężczyźni są wzrokowcami, wieć wygląd to podstawa... bo najpierw zagadasz do panienki która ci się podoba a inteligencja i szczerość madrosc są cechami na równi z wyglądem...
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
rotfl. jestem slepy na wyglad, po prostu razi mnie to ze ktos jest piekniejszy ode mnie bo czuje sie jak brzydkie kaczatko. Zle sie czuje przy osobie ktora jest sliczna a ja taki brzydal, z racji ze moze byc ze mna tak dla jaj czy cos. Chce dziewczyne madra inteligentna nie koniecznie ladna, taka madra dziewczyna wie w co sie pakuje i jest tego w 100% pewna ze tego chce i dlategotez takie sa moim zdaniem lepsze.

Btw Chery :) . Niektorzy faceci dostaja w dziecinstwie ostro po :cenzura:ei od zycia i mimo ze maja 13 lat to gadaja jak 20 latcy no mozep rzesadzam ale taki jestp rzyklad. I moje zdanie.

Btw. zemsta wn iczym nie pomoze i przynosi tylko :cenzura:e poczucie winy oraz zal, smutek, WYMIANA POGLADOW? Wymienianie sobie jacy to zli faceci nie sa a jakie kobiety to whymiana pogladow? Nikt nie jest swiety. Ah, na podstawie innych nie oceniajcie samych siebie. Dobrze?

Tenx za uwage ;]
 
Do góry