Warto Się Mścić?

nat1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Macie racje. Nie ma sensu się mścić. Co mi to da? Chociaz moze zemsta i słodka..nie wiem.. 'ma dziwny smak' A olac go nie moge, bo on zrobil to samo ze mna jako pierwszy. Macie racje ! Nie każdy facet to świnia.. Chociaz zrozumcie mnie dobrze.. starajcie sie zrozumiec.. Trudno jest zaufac komus ponownie jak ktos zranil.. bardzo zranił.. Czas nie leczy ran.. on tylko przezwyczaja do bólu.. :( Trudno mi z tym chociaż z drugiej strony nie chcę do tego wracać, jest dobrze tak, jak jest.
 

nat1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
eh.. nie wiem co ja mam zrobic.. ten chlopak chce zaczac wszystko od nowa spotkac sie ze mna.. ja cos do niego czuje wiem to.. ale boje sie że on mnie zrani drugi raz.. że zada cierpienie, że bardziej sie w nim zaurocze i wtedy bedzie mi trudniej.. sama nie wiem..
 

nat1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
...

po co sie w to chcesz dalej bawic? :p

to moze badz ze mna ja cie bede ranil codziennie. ja mam do tego dar. a ty bedziesz mi wybaczac i wybaczac. :D



Rozwaze twoja propozycje ;)) :D Masz racje. Najlepiej go olać.. nie dojrzał do tego aby byc ze mna :) Hmm... So_Sad.. nie wszyscy sa tacy jak on prawda ? :)) :p np. ty nie jestes ;)) hm ? :D
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
no nie jestem : p


racja nie dojzal zeby byc z toba wiec sie po prostu nie przejmuj : p heh a robiac tak jak ona pokazeesz jaka jestes niedojzala ; p
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Nie dojrzał ale może warto dac szanse..
moze sie zmienił? hm ? ;)

Ale ponoc dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi.
Zrobisz to co uwazasza za stosowne.. ;)
 

nat1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
no nie wiem co ja mam zrobic :( eh, trudne :( moze by tak.. hmmmm.. moze sprobowac ale sie nie angazowac? nie, nie nie.. tak sie nie da :(

Nie dojrzał ale może warto dac szanse..
moze sie zmienił? hm ? ;)

Ale ponoc dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi.
Zrobisz to co uwazasza za stosowne.. ;)

nie on sie nie zmienil..
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
nat1992
no bo zobacz ile wy oboje macie lat?? Co wy wogole możecie wiedzieć o prawdziwym uczuciu...
Do twego dorasta się, a wy jesteście na to za młodzi...
Jezeli naprawde by ci na nim zalezało to byś się nie chciała mścic...

no mam nadzieję, że jeżeli chodzi o wiek to ja nie byłam w to wliczana, bo ja mam już swój wiek (choć nie miała bym w sumie nic przeciwko że mam mniej :D), ja się nie mściłam świadomie. A jeżeli chodzi o te całe zemsty to masz rację, jeżeli nam zależy na Facecie naprawdę, nie chcemy się mscić. Bo mi to nawet raz przez myśl nie przeszło, żeby się mścić na facecie, który mnie zostawił.

Dla was liczy się w 90% wygląd...

zgodzę się!
a własnie dla mnie nie
kobieta powinna być przede wszystkim inteligentna i szczera
(wieksza połowa odpada odrazu)
Ok, jesteś na imprezie jest 50 lasek, podejdziesz i zagadasz to tej najbrzydszej, gorzej ubranej, czy tej ładniejszej, w super ciuchach?
Na pewno większość jak i nie wszyscy do tej ładniejszej.
Może, później liczy się to co ma laska w środku, ale to dopiero później, faceci to wzrokowcy (i nie mówić mi,że nie!), najpierw oceniają po wyglądzie.
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
; p nie on sie zmieni a otoczenie, dlatego i on je zmieni, i bedzie wygladalo tak ze on sie zmienil, a on bedzie wciaz ten sam, mozemy wizualny wyglad poprawic, ale nie mozemy poprawic naszego zachwoania, jesli jestesmy tacy to nie mozemy byc inni, w glebi duszy nadal nimi jestesmy, no coz jedyne co to mozemy przyzdabiac maski i i tak zawsze beda za duze lub za male, mala uciska, duza spada. albo obwisa. heh coz duzo mowic :) ?


"nie nie nie nie wszystko mozesz stracic" :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
So_Sad człowiek popełnia dużo błędów, tylko często nie potrafi ich naprawić, niektórzy choć próbują, więc nie mów, że się nie zmienił, nigdy tego pewna nie możesz być.
Mój Facet zmnienił się w ciągu 4 miesięcy, zerwał ze mną dla innej- kiedy wrócił, był zupełnie inny.
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Ok, jesteś na imprezie jest 50 lasek, podejdziesz i zagadasz to tej najbrzydszej, gorzej ubranej, czy tej ładniejszej, w super ciuchach?
Na pewno większość jak i nie wszyscy do tej ładniejszej.
Może, później liczy się to co ma laska w środku, ale to dopiero później, faceci to wzrokowcy (i nie mówić mi,że nie!), najpierw oceniają po wyglądzie.
jest ''subtelna'' róznica miedzy imprezą a związkiem, a zreszta gdyby po 2 zdaniach okazała sie pusta panienka to tez bym szybko zniknął w tłumie..
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
sluchaj, to jaka jestes zapisane jest w twoich genach, nie ma tak ze nagle twoje geny sie zmieniaja. co wy, wilkolaki jakies? Fiona ze shreka? czy jak jej tam bylo...

No ludzie ;] jak juz powiedzialem, to otoczenie sie zmienia nie my. jesli jestesmy w zimie przystosowujemy sie do zimowych klimatow. etc etc. ;] nie zima do nas tylko my do zimy.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
jest ''subtelna'' róznica miedzy imprezą a związkiem, a zreszta gdyby po 2 zdaniach okazała sie pusta panienka to tez bym szybko zniknął w tłumie..
impreza to był tylko taki przeykład, bo przeważnie tam jaczęściej kogoś się poznaje.

So_Sad a ja twierdzę, że człowiek może się zmienić pod względem wydarzeń w życiu.
Wiem, bo mój chłopak kiedyś, a teraz to zupełnie inne osoby.
 
Do góry