Subkultura a kobiety

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
niektóre dziewczyny noszą szerokie spodnie,czy bluzy bo czują się w tym wygodnie. nie chcą męczyć się cały dzień w obcisłych ubraniach ograniczających ich ruchy. dziewczyny noszące glany także mogą być kobiece. te buty wcale tego nie wykluczają.
poza tym, dla niektórych 'skejciara' (?) może być bardzo atrakcyjna pomimo ubrań. tak samo jak 'metalówa' itp. ;)
 

cairath

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
W poprzednich postach ciągle pojawia się zwrot "dla niektórych" lub "niektóre"
Samemu zdażyło mi się widzieć dziewczyny metalówy (?) które mi sie podobały ale generalnie w temacie chodziło mi bardziej o tendecje że wiekszosci osób bardziej się podobają takie dziewczyny które nie należą do subkultur i idąc dalej zmierzam do takiego czegoś:

bierzemy atrakcyjną dziewczynę i ubieramy ją tak żeby wyglądała jak typowy skate = w 9/10 przypadkach moim zdaniem dziewczyna na tym straci

i odwrotnie

może być tak że dziewczyna która zostawia subkulture i zaczna ubierać się w stroje casual w 9/10 przypadkach zyska na atrakcyjnosci w oczach wiekszosci facetów
i tu nie chodzi bardziej o subiektywny wzgląd ale bardziej o wizerunek (wzór) atrakcyjnej kobiety w naszym społeczeństwie w czasach w których żyjemy
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
co-kto-lubi.Sam piszesz ,że twoim zdaniem traci , kogo innego może zyskać , a co do reszty społeczeństwa to :cenzura: mnie ono interesuje , na moje może zdychać :p

A co do tych 'dziewczyn z mangi' to przyznam się ,że jeszcze takiej nie spotkałem ,poza tym nie wiem o co dokładnie wam chodzi , bo aż trudno mi sobie wyobrazić.Chcecie powiedzieć ,że chodzą obwiązane bandażami jak kurenai ? czy też może zakładają kimono?
 
M

malina.

Guest
temat jest śmieszny, bo równie dobrze, mogła by Ci jakaś tam powiedzieć, że taki metal czy skejt w 9/10 przypadków traci swoją męskość.
dziewczyna traci kobiecość, dla jednego, dla drugiego zyskuję.
i to zależy od gustu, a o gustach się nie dyskutuję.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Malina. masz racje
ale jednak dziwnie sie czuje jak widze dziewczyne ktora wyglada jak chlopczyca
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
temat jest śmieszny, bo równie dobrze, mogła by Ci jakaś tam powiedzieć, że taki metal czy skejt w 9/10 przypadków traci swoją męskość.
dziewczyna traci kobiecość, dla jednego, dla drugiego zyskuję.
i to zależy od gustu, a o gustach się nie dyskutuję.

metal? :D akurat kiepsko użyte porównanie do tej sprawy. No chyba, że chodzi o glam metalowca ;)
A jak już to prędzej technoboy. Dobra już nie czepiam się o szczegóły :D
 
M

malina.

Guest
Malina. masz racje
ale jednak dziwnie sie czuje jak widze dziewczyne ktora wyglada jak chlopczyca
Ja się czuję całkiem dobrze, bo nic nie mam do chłopczyc. Natomiast nie dziwię się, że mężczyźni raczej w nich nie gustują :p
jak się chłopakowi podoba dziewczyna, to kij ma do tego jak się ubiera. =D


metal? :D akurat kiepsko użyte porównanie do tej sprawy. No chyba, że chodzi o glam metalowca ;)
A jak już to prędzej technoboy. Dobra już nie czepiam się o szczegóły :D
to taki abstrakcyjny przykład na przykład był! :D
o technoboyach się nie wypowiadam, bo powinnam być bardziej tolerancyjna. ;D
 
M

malina.

Guest
Tylko, że czasami ubiór wpływa na to, czy mu się podoba
nie ubiór najważniejszy.
to, że pierwszy efekt jest taki, a nie inny, nie znaczy że po głębszym poznaniu się nie zmieni.
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
nie ubiór najważniejszy.
to, że pierwszy efekt jest taki, a nie inny, nie znaczy że po głębszym poznaniu się nie zmieni.
Niestety mężczyźni bywają bardzo powierzchowni i właśnie od ubioru zależy to, czy w ogóle dziewczyna mu się spodoba i kiedyś lepiej się poznają.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
True, możemy udawać nie wiem jak szlachetnych, ale faceci są wzrokowcami. Od ładnej buzi czy ubioru wiele zależy, choć nie wszystko rzecz jasna.
 
M

malina.

Guest
Niestety mężczyźni bywają bardzo powierzchowni i właśnie od ubioru zależy to, czy w ogóle dziewczyna mu się spodoba i kiedyś lepiej się poznają.
w każdym stadzie jest czarna owca. :D

nie no, mężczyźni mają pewne wady, ale jednak nie mówmy o stereotypach. nie każdy facet patzry tylko na wygląd [ a co za tym idzie na ubiór. ] są jeszcze te niej znane przypadki którym zależy na charakterze.
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
nie no, mężczyźni mają pewne wady, ale jednak nie mówmy o stereotypach. nie każdy facet patzry tylko na wygląd [ a co za tym idzie na ubiór. ] są jeszcze te niej znane przypadki którym zależy na charakterze.
Niestety z dużym naciskiem na "przypadki" :)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Wiesz, wszystko zależy od makijażu i ubioru. Makijaż ozdabia kobiety, a jego odpowiedni dobór może dużo zmienić. Na korzyść lub niekorzyść. Moja koleżanka nosi glany. Tyle, że to nie są jakieś ciężkie buciory. Mają niebieski kolor i zgrabnie wyglądają.
 

cairath

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z Astaną. Facet nie podejdzie na imprezie do dziewczyny która mu sie nie podoba. Moża ma cudowny charakter ale pewnie on nawet nie bedze miał okazji sie o tym przekonać. W niewielu przypadkach jest inaczej.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Wiesz, wszystko zależy od makijażu i ubioru. Makijaż ozdabia kobiety, a jego odpowiedni dobór może dużo zmienić. Na korzyść lub niekorzyść. Moja koleżanka nosi glany. Tyle, że to nie są jakieś ciężkie buciory. Mają niebieski kolor i zgrabnie wyglądają.

No i widzisz tutaj wchodzi sprawa innych gustów, dla mnie niebieskie są już lekko pozbawione smaku. Czarny to piękny kolor (właściwie brak koloru), w połączeniu z kilkoma innymi tworzy piękności.
 

kazameczek

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
sluchajcie, mamy rozne kanony piekna i nie zawsze to co nam osobiscie wydaje sie atrakcyjne, bedzie tym samym dla kogos innego. zgadzam sie ze chodzi o naturalnosc i wlasny styl - dzieki temu pokazujemy, ze mamy pomysl na siebie. grunt to nie byc "przebranym"; zreszta duza czesc dziewczyn i tak w ktoryms momencie przechodzi na klasyke, no chyba ze mowimy o gwiazdach:)
 

Lavena

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
aktualnie Mazury
Pojawilo sie tam wyzej, ze dziewczyna nalezaca do subkultury i ubierajaca sie, ze tak to okresle 'wg jej kanonow' traci na atrakcyjnosci dla wiekszosci facetow. Teraz tylko pojawia sie pytanie, czy ona chce sie podobac tej 'wiekszosci' czy raczej 'mniejszosci' , do ktorej ma podbne poglady ;)
MNie osobiscie nie cieszyloby jakby podrywal mnie technoboy , bo "bylabym ubrana neutralnie" . Zdecydowanie bardziej wole sie komus podobac w czarnych glanach i akurat w moim przypadku niemrocznych ,ale kolorowych ciuchach.

Zreszta dobrze wiemy, ze sexownie mozna wygladac nawet w zwyklym bialym rozciagnietym podkoszulku, a strojenie sie i gimnastykowanie obliczone na efekt czesto nie przynosi zamierzonych skutkow.
Do tego wydaje mi sie, ze kobieta ,ktora czuje sie swobodnie i dobrze w swoich ubraniach staje sie pewniejsza siebie i w pewnym stopniu tez szczesliwsza (jakolwiek by to brzmialo :p ). A kobieta zadowolona bardziej sie podoba niz ta z grymasem - ' bo te szpilki sa taaakie niewygodne ' :p
 

Michał234

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Dziewczynie o ślicznej twarzyczce we wszystkim ładnie- oczywście wypowiadam się w swoim imieniu. Najgorzej jest jeżeli dziewczyna zaczyna "kombinować" własnie z twarzą i oszpeca ją jakimś żelastwem, czy "nieodpowiednim" makijażem. Co do ubioru- z jednej strony lubię dziewczyny ładnie, schludnie ubrane, a z drugiej zauważyłem, że nie przeszkadza mi ani odrobinę styl emo tudzież skate.
Natomiast mam wrodzoną słabość do dziewczyn o czarnych włosach i bladej cerze- na ich widok po prostu wymiękam :) Druga taka spontaniczna refleksja- jak dla mnie, jedną z najbardziej negatywnie wpływających na wygląd dziewczyny zmian jest radykalne skracanie włosów!
Generalnie zawsze bardzo ubolewam, gdy dziewczyna, którą na codzień widywałem w tych swoich prześlicznych, gęstych włosach, nagle przychodzi obcięta na 5 cm :(

Mężczyźni to wzrokowcy, ale to stwierdzenie nie jest wcale równoznaczne z tym, że dla faceta liczy się tylko wygląd(bo to nieprawda), a często tak to się nas próbuje "wypłycać". Dlatego tego typu stwierdzenia: "są jeszcze te niej znane przypadki którym zależy na charakterze" (cytat maliny.) uważam za niesprawiedliwe.
 
Do góry