Najbardziej Niebezpieczna Subkultura

pabolo21

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z krzesła
Mi sie wydaje że metale są niebezpieczni dla siebie szczególnie na tym całym "pogo" czy jak oni to nazywają, gdzie mozna dostać z ich glana po zębach, poza tym ostatnio zauważyłem że w modzie mają jakieś cięcie się żyletką po rękach(takie rozładowanie napięcia chyba) ale robią to tak delikatnie żeby tylko sobie jakiejś żyłki nie przeciąć :D ) Drechy to tylko w grupie kozaczą, a jak sie zobaczy takiego samego jak idzie po ulicy to jest potulny jak baranek :lol:
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Mi sie wydaje że metale są niebezpieczni dla siebie szczególnie na tym całym "pogo" czy jak oni to nazywają, gdzie mozna dostać z ich glana po zębach, poza tym ostatnio zauważyłem że w modzie mają jakieś cięcie się żyletką po rękach(takie rozładowanie napięcia chyba) ale robią to tak delikatnie żeby tylko sobie jakiejś żyłki nie przeciąć :D ) Drechy to tylko w grupie kozaczą, a jak sie zobaczy takiego samego jak idzie po ulicy to jest potulny jak baranek :lol:


*opluła ekran*
Prosze, nie pisz bzdur typu że ,,metale mają COŚ W MODZIE''
E, anyway z tego co wiem, tacy ludzie pogardzają felen endżelami, które faktycznie robią to na pokaz.
Jak już się tniesz, to na udach i zasłaniasz jak tylko się da.
Poza tym cięcie się zależy jak dla mnie od psychiki, nie od subkultury :p.
A pogo niebezpieczne..?
Ano, można dostać w oko z łokcia, ale im więcej siniaków, tym lepszy koncert był.
 

pabolo21

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z krzesła
*opluła ekran*
Prosze, nie pisz bzdur typu że ,,metale mają COŚ W MODZIE''
E, anyway z tego co wiem, tacy ludzie pogardzają felen endżelami, które faktycznie robią to na pokaz.
Jak już się tniesz, to na udach i zasłaniasz jak tylko się da.
Poza tym cięcie się zależy jak dla mnie od psychiki, nie od subkultury :p.
A pogo niebezpieczne..?
Ano, można dostać w oko z łokcia, ale im więcej siniaków, tym lepszy koncert był.
Ale najwięcej takich pociętych miejsc zauważyłem własnie u... metali, a nie np. sketów
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Tak metale lubią się ciąć. Ale muszę Cię zmartwić to tylko efekt uboczny kowalstwa i zabaw w metalurga.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Mi sie wydaje że metale są niebezpieczni dla siebie szczególnie na tym całym "pogo" czy jak oni to nazywają, gdzie mozna dostać z ich glana po zębach, poza tym ostatnio zauważyłem że w modzie mają jakieś cięcie się żyletką po rękach(takie rozładowanie napięcia chyba) ale robią to tak delikatnie żeby tylko sobie jakiejś żyłki nie przeciąć :D ) Drechy to tylko w grupie kozaczą, a jak sie zobaczy takiego samego jak idzie po ulicy to jest potulny jak baranek :lol:
1.W pogo kiedy się przewrócisz zaraz Cię podniosą, a z kontuzjami trzeba się liczyć. Za to jaka zabawa :D
2.Cóż niektórzy się tną, ale raczej w tej kwesti zwróciłbym uwagę na kindermetali.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Tną się ludzie z problemami psychicznymi :p Zresztą gdzieś jest o tym bezpośredni temat.
 

Kozak_ns

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowy Sącz
Ja poprostu nie rozumiem jak można się ciąć , po co wyładować sie ? równie dobrze można iść na siłownie albo zapisać sie na boks nawet nie wiecie jak sie człowiek rozłąduje przy tym :sexy:
 

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
Najniebezpieczniejsza? Ja bym pseudokibiców wytypował.

A gdzie się można zapisać?

1. Co Ty masz do (pseudo?)kibiców???????

2. To jest spontaniczna organizacja. Tworzy się bez uwzględnionych reguł. Na ulicach są setki takich potencjalnych Twoich kolegów :]
 

maximaxis

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Mozna wogóle jakąś subkulturę nazwać niebezpieczną?? Powiedzmy, że istnieje taka, więc zaliczę do niej dresów i skinów. Ale to tylko dlatego, że uważam, iz obecnie w ich gronie jest najwiecej troszkę agresywnych ludzi.
 

lewis

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
ja bym powiedział, że każda, która działa w grupie. Przy czym nie mam tu na myśli spotkania w 5 osób, żeby gdzieś wyjść, tylko łażenie po mieście lub wystawanie w jakiejś bramie bez celu (no, chyba, że czyimś celem jest skrojenie paru osobników, to też). Jak za rogiem nagle powita Cię kilku takich osobników, to nie zrobisz nic, chyba, że jakimś Brucem Lee jesteś ;). Tak właśnie pozbyłem się parę lat temu komórki i walkmana ;).
 
N

Nazer

Guest
1. Co Ty masz do (pseudo?)kibiców???????

2. To jest spontaniczna organizacja. Tworzy się bez uwzględnionych reguł. Na ulicach są setki takich potencjalnych Twoich kolegów :]
A choćby to że napierdzielają się bez sensu o jakiś klub, no ale skoro to spontaniczny ruch nie subkultura to na najniebezpieczniejszą, a raczej na najbardziej agresywną typuje skinheadów..
 

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
A choćby to że napierdzielają się bez sensu o jakiś klub

To nie są pseudo kibice tylko podgrupa kibiców czyli hoolsi :D Wg mnie ganianie z nożami po mieście i szukanie gościa z innymi szalami nie jest najmądrzejszą rozrywką, ale uważam to za najwyższe poświęcenie dla klubu. W sumie gdyby nie zahaczali o Bogu Ducha winnych ludzi to bym nie miał im nic za złe. A pseudokibice to są ci co przychodzą na mecz posiedzieć i pogadać. :D
 
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
//Ci co przyszli posiedzieć i pogadać + zjeść sobie kiełbache z grilla to pikniki :p ... takie zachowanie nalezy negować... //
co do najbardziej niebezpiecznych subkultur, to należy stwierdzić, (jak z resztą już wspomniano), że to zależy od każdej jednostki ludzkiej, Indywidualność nasza tutaj ma znaczenie. metal, czy też hiphopowiec może swoim zachowaniem nie odbiegać zbytnio od stereotypowego dresa!
 
Do góry