Najbardziej Niebezpieczna Subkultura

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Nie powiązywalabym tego tematu do samych subkultur... bo subkulture tworzą ludzie... i każdy czlowiek jest na swoj sposób agresywny pod wplywem jakiś używek, czy pod wlpywem innych ludzi... Dlatego nie odpowiem na to pytanie w sposób, jaki chciala jego autorka... Niebezpieczni są po prostu ludzie...
 

Wizlight

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Najgroźniejsi są dresiarze,ponieważ zawsze biją 1 osobę w 10 i są strasznie nie honorowi...
 

Commando

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Katowice
Najgroźniejsi są dresiarze,ponieważ zawsze biją 1 osobę w 10 i są strasznie nie honorowi...

O dresiarzach w sumie nic dobrego nie można chyba powiedzieć. A ty kolego powiedz mi że wasi zawsze się leją 1 na 1 tak? Jeśli tak myślisz to jesteś w błędzie i niewiele w życiu przeżyłeś
 

Wizlight

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Nie myślę tak a przeżyłem dużo spotkamy punków to ich lejemy bo oni robią to samo a liczebność to już inna sprawa.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
W :cenzura:e mam takie sytuacje 10:1, albo lepiej. Co to Termopile ? Czuję się normalnie staruszkiem. Po spotkaniu z pewnym czerwonym w Pradze została mi blizna od gwoździa z deski, ale było 1:1. I wtedy jakoś było bardziej honorowo.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
W :cenzura:e mam takie sytuacje 10:1, albo lepiej. Co to Termopile ? Czuję się normalnie staruszkiem. Po spotkaniu z pewnym czerwonym w Pradze została mi blizna od gwoździa z deski, ale było 1:1. I wtedy jakoś było bardziej honorowo.


Zgadzam się. To jest chore. 2 lata temu, gdy pojechałem z kolegą nad jezioro trochę pochlać, przyczepiła się do nas grupa dresów- idiotów. To była sytuacja 8:2, ale stawiliśmy zacięty opór. Co jest wyczynem niesamowitym, gdyż nasz stan... Nie był najlepszy. :D A do tego mieliśmy plecak pełen skarbów- piwa i wódki. A tego byśmy bronili jak Częstochowy! Właściwie to na koniec wycofywała się zarówno jedna, jak i druga strona. W sumie dobrze, bo dłużej byśmy sobie nie dali rady. :D Po tym zajściu mam przepiękną pamiątkę- małą bliznę na łuku brwiowym. ;)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Odwet my to chyba z innej bajki, z takiego klasycznego westernu. Złapią nas do zoo i będą pokazywać za kasę. :D
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Odwet, ale dresy spartolili robote, liczyłem, że was zakopią zywcem w piasku xD Ja do was osobiście nic nie mam, ale zawsze zmnieszyłoby to trochę korki, które nie oszukujmy się i tak są duże.
 

Commando

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Katowice
W :cenzura:e mam takie sytuacje 10:1, albo lepiej. Co to Termopile ? Czuję się normalnie staruszkiem. Po spotkaniu z pewnym czerwonym w Pradze została mi blizna od gwoździa z deski, ale było 1:1. I wtedy jakoś było bardziej honorowo.


Bardzo dobrze powiedziane. Teraz są kozaki bo idą w 5 czy 10 na 1 !!! Postaw się 1:1 zobaczymy czy wtedy będą tacy mądrzy.
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Bardzo dobrze powiedziane. Teraz są kozaki bo idą w 5 czy 10 na 1 !!! Postaw się 1:1 zobaczymy czy wtedy będą tacy mądrzy.


Commando - w takich gównianych sprawach to może i masz rację. Napadnie 5 na 1 właściwie nie waidomo za co i po co. Aczkolwiek wierz mi, że jak idzie mafia w 5 kogoś ściągnąć do lasu to nie po to by honorowo załatwić sprawę tylko po to BY ZAŁATWIĆ sprawę, nie szarpać się z typem, nie przedłużać wpakowania do bagażnika (tym samym zmniejszając ryzyko zauważenia szarpaniny). Aczkolwiek tutaj sprawa jest inna. Kilku pijanych szczyli napada drugich pijanych szczyli bo nagle im się wydaje że są Rocky Balboa xd
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Spotkałem kiedyś taką piątkę królów życia, autobus był ich. Następnego dnia jeden z tej piątki jechał sam. Ginął w tle. Ledwo go poznałem.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Odwet, ale dresy spartolili robote, liczyłem, że was zakopią zywcem w piasku xD Ja do was osobiście nic nie mam, ale zawsze zmnieszyłoby to trochę korki, które nie oszukujmy się i tak są duże.


No to się przeliczyłeś. Jeśli chcesz, żeby były mniejsze korki, po prostu nie zdawaj prawa jazdy.

P.S
Cholera, widzę, że jesteś w mafii. :D
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Spotkałem kiedyś taką piątkę królów życia, autobus był ich. Następnego dnia jeden z tej piątki jechał sam. Ginął w tle. Ledwo go poznałem.

przyznam się że nie skumałem riposty.
Aha no i nigdy nie widziałem by gangsterzy z milionami dolarów jechali i robili burdy w autobusie. Chyb a nie do końca zrozumiałeś słowo mafia.

PS: Odwet ja nie jestem w mafii i nigdzie tak nie napisałem.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
przyznam się że nie skumałem riposty.
Aha no i nigdy nie widziałem by gangsterzy z milionami dolarów jechali i robili burdy w autobusie. Chyb a nie do końca zrozumiałeś słowo mafia.
Jaka mafia ? Co ty z tą mafią ? Ja napisałem o piątce drechów, którzy są silni tylko w grupie.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
A do tego mieliśmy plecak pełen skarbów- piwa i wódki. A tego byśmy bronili jak Częstochowy!
Hehe powinieneś dostać medal zasługi na polu obrony rzeczy najcenniejszej dla Polak. Kumpel zawsze po pijaku powtarza jak przechodzimy przez ulice "mnie może samochód pier...ć ale zeby butelki choć się nie zbiły".
Ja zauważyłem że są osoby które nie wiem czym ale przyciągają do siebie wszelkiego rodzaju męty szukające wrażeń. Jeden z kumpli mimo że ma słuszny wygląd, to bardzo często pada ofiarą zaczepek, nie wiem od czego to zależy.
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Jaka mafia ? Co ty z tą mafią ? Ja napisałem o piątce drechów, którzy są silni tylko w grupie.

Outremer a to inna sprawa, myślałem, że nawiązałeś do 5ki o której ja pisałem. To że 5ciu kretynów robi burdy w busie to nic nowego. Sam spotkałem takich dekli w sklepie którzy tak głośno się smiali, że już było to lekko wku***. Naoglądali sie chłopaki za dużo filmów i udają Al Capone.
 
M

MacaN

Guest
co to ma wogóle być?? niebezpieczna subkultura ?? Ludzie!! żadna subkultura nie jest niebezpieczna... wszyscy co leją kogoś we 2 albo więcej to TCHÓRZE. Groźne mogą być gangi ale nie banda przygłupów, co to mają po 18 lat i dalej chodzą do gimnazjum a w dodatku jakby się taki cwaniak z kimś w swoim wieku pobił to tak by dostał po :cenzura:e, że już by więcej bez kumpli się na miasto nie ruszył.
 
Do góry