Gdzie studiujesz i na jakim kierunku?

sonia90

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A czy jest ktoś na afrykanistyce?? Jak wyglądają takie studia?? Ciężkie są i trudno się na nie dostać?
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Informatyka i Ekonometria
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie :]
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Heh,ja też mam bałagan z tym wszystkim i nie wiem co studiować.Za to wiem gdzie-w Lublinie bo mam blisko-80km ale i tak jakby co to na stancje bo nie chce mi się dojeżdżać (nawet 20km to ciężko)Wiem jeszcze,że zdaję maturę z historii albo WOS-u,geografii angielskiego no i wiadomo polskiego...Poziom?Jeszcze się zastanawiam...Myślałam o filologii ang i europeistyce ale nie bardzo wiem na czym to wszystko polega...W sumie to jestem jeszcze w drugiej LO ale ostatnio zaczęłam się nad tym wszystkim zastanawiać i nie wiem co będzie ze mną...Boję się jak nie wiem co...Pozdrawiam wszystkich...:):):):):):)
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
W tym roku matura,więc przejrzałam już informatory i wynika z nich,że zdajac trzy przedmioty w tym jeden rozszerzony(WOS) moge pójśc np. na:socjologię,politologię,zarządzanie i marketing(specj.:zarządzanie sportem),filologię hiszpańską na AP,informację naukową i bibliotekoznawstwo. Niestety są to kierunki humanistyczne(oprócz mar. i zarz.),a po takich studiach chyba cięj znależć zatrudnienie. No, ale zobacze,jak to będzie.Najważniejsze to dobrze zdac maturę,żebym miała możliwość wyboru jakiegokolwiek kierunku:)
 

romantyczna19

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jestem na I roku KW/WP na UO :) - Kształcenie wczesnoszkolne z wychowaniem przedszkolnym na Uniwersytecie Opolskim- kierunek pedagogiczny- jak narazie jest ok. Jakby też ktoś znalazł się z pedagogiki i chciał pogadać to romantyczna19@onet.eu
 

archan2405

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Tortuga
Informatyka zaocznie na UKW w Bydgoszczy

Trochę jest tu tych informatyków, ale chyba z Bydgoszczy nikogo :p

Na Waszych uczelniach też tak jest, że programowanie i inne potrzebne przedmioty są na niskim poziomie, a takie teoretyczne pierdoły są wałkowane i najbardziej wymagane?
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BydgOszcz
Informatyka zaocznie na UKW w Bydgoszczy

Trochę jest tu tych informatyków, ale chyba z Bydgoszczy nikogo :p

Na Waszych uczelniach też tak jest, że programowanie i inne potrzebne przedmioty są na niskim poziomie, a takie teoretyczne pierdoły są wałkowane i najbardziej wymagane?


studiujesz tlykow Bdg,czy tez tam mieszkasz?
Bo ja jestem z bydgoszczy,a studiuje na WSG
 
Do góry