Gdzie studiujesz i na jakim kierunku?

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Mnie ostatnio zainteresował taki kierunek jak florystyka... ale niestety znalazłam tylko ten kierunek w Lublinie... a ja mieszkam w Bydgoszczy... i u mnie nawet żadnych kursów nie ma... a naprawde myślę, że takie zajęcie może być ciekawe.... poza tym chcę złożyć na UKW na biologię i filologię angielską... alejakoś mi się nie widzą te kierunki... :( składam tam bo juz sama nie wiem gdzie złożyć... w moim mieście nie ma nic ciekawego a poza miasto to mi troche nie na rękę....
Aha... i czy jest ktos może zorientowany w kierunku florystyka...??
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja chce studiowac dziennikarstwo, chcialabym na UJ, moze malo mozliwe ale sprobowac mozna.
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
znalazłam pare osób z Politechniki Poznańskiej ;) pozdrawiam
Ja też sobie tam studiuję ale ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ------->polecam wszystkim!!!
ide robić projekt pa ;)
 

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
ja tam sie wybieram potem do wojska... bo zawsze mi sie to podobało :D i chce byc pilotem :) i sie prosze ze mnie nie smiac :p
 

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
Ja jak nie pójde do wojska na lotnictwo (choc bardzo bym chciała), to wybiore sie na psychlogie, albo astronomie :D
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Informatyka - Uniwersytet Wrocławski. Z ciężkim sercem zrezygnowałem z wyboru tego samego kierunku na Ujcie i na EAIiE AGH ale trzeba było na coś się zdecydować
 

Naimad

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. W tym roku się dostałem:))) I bardzo szczęśliwey jestem, bo to moje marzenie było. Zrezygnowałem z tego samego kierunku na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Uniwersytecie Warszawski. Bez dużego żalu:)))

Pozdrowienia i powodznia tym co się dostali na studiach, a tym co nie w ich wyjściach awaryjnych:)))
 
Dołączył
7 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
DG
W sezonie 05/06 fizjoterapia na GWSH (polecam ze względu na zaplecze naukowe, jednak odradzam ze względu na koszty) w katowicach, a teraz historia na AJD w Częstochowie.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. W tym roku się dostałem:))) I bardzo szczęśliwey jestem, bo to moje marzenie było. Zrezygnowałem z tego samego kierunku na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Uniwersytecie Warszawski. Bez dużego żalu:)))

Pozdrowienia i powodznia tym co się dostali na studiach, a tym co nie w ich wyjściach awaryjnych:)))

Ale Ci fajnie... :)
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. W tym roku się dostałem:))) I bardzo szczęśliwey jestem, bo to moje marzenie było. Zrezygnowałem z tego samego kierunku na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Uniwersytecie Warszawski. Bez dużego żalu:)))

Pozdrowienia i powodznia tym co się dostali na studiach, a tym co nie w ich wyjściach awaryjnych:)))
wow, podziwiam naprawde :D :eek:k: , od nas ze szkoły tylko jedna osoba dostała się na prawo na UJ.
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
se normalnie politehnika gdanzka popełnila najwiegszy blond w sfej chistori i pszyjela mnie na informatyke, se mam nadzieje ze z pul roku chociarz minie zanim sie polapia jakiego nieuka i kretyna se przyjeli w swoje szeregi <lol>

Czyli potsomowujac - jag watroba wytrzyma to za rok -> politehnika koszalińzka <lol>
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
ehm... też się wybieram na umsc.... Tzn. jeszcze kilka latek. Ale już o tym myśle. Trudno jest się dostac na psychologie na umcs? Jak wyczytałam ktoś to studiuje... W tym roku byłookoło 9 osób na jedno miejsce?!
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
Prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. W tym roku się dostałem:))) I bardzo szczęśliwey jestem, bo to moje marzenie było. Zrezygnowałem z tego samego kierunku na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Uniwersytecie Warszawski. Bez dużego żalu:)))

Pozdrowienia i powodznia tym co się dostali na studiach, a tym co nie w ich wyjściach awaryjnych:)))
powiem tyle- o KUR.wa!! :D dosc tak:D


ja zrezygnowalam z dziennych - che byc z chlopakiem:) chcialam studiowac geodezjie i kartografie na Akademii Rolniczej w Krakowie zmienilam na zaoczne na Iznynierie Ekologiczna:) heehee 15 wrzesnia mam 1 zjazd:D
 
Do góry