Gdzie studiujesz i na jakim kierunku?

Feuerrader

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
AGH - Inzynieria środowiska, od przysżłego roku chce sobie dobrac 2 kierunek administracje albo psychologie stosowaną :)
Fajnie :) zatem mam pytanie jak sie studiuje co na pierwszym roku, czego sie wystrzegac, na co zwrocic szczegolna uwage i takie tam z czego lepiej sie przylozyc a z czego mniej i bylbym wdziczny jeszcze za jakies osobiste uwagi :) z gory dziuk :) pozdro
 

lukas87

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Śląska Akademia Medyczna w Katowicach, Wydział Lekarski w Zabrzu
 

Sun

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
1 rok-Bałtystyka na Uniwersytecie Warszawskim... za rok chce zaczac ciagnac to plus robotyke i automatyke na politechnice....ale zobaczymy czy mi sie uda!!
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
Finanse i bankowosc drugi rok, wyzsza szkola ekonomii i administracji w kielcach ;-)
 

Berbelo_HHF

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
obecnie Informatyke drugi rok wczesniej dwa lata bylem na politechnice na inzynieri srodowiska ale zrezygnowalem
 

katja_24

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Inzynieria Srodowiska na Polotechnice Koszalinskiej. Jak zalicze kampanie wrzesniowa, to bedzie 5 rok :)
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Narazie kończę w styczniu studium medyczne na kierunku fizjoterapii :) A potem na studia od października na ten sam kierunek - kurcze gdybym się szybciej zdecydowała ta bym teraz studiowała :/ ,a tak bede mieć tylko technika :(
No ale przypomniałam sobie biologię i to jest plus :D
 

paola87

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gród Przemysława (Poznań)
ja teraz zaczynam studia na I roku AWF w Poznaniu - kierunek: Wychowanie fizyczne :D się bardzo cieszę, bo to moje wymarzone studia ^^ mam nadzieję, że nie wylece po pierwszej sesji, bo biologia to.. ehhh..
 

sonia90

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mam pytanie...ponoć po antropologii można być kryminologiem...czy w związku z tym trzeba ukończyć też prawo??
 

Ania 21

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jestem na drugim roku gospodarki przestrzennej na Akademii Rolniczej we Wrocławiu:) jest super :eek:k:
 
Do góry