Emo

pippi

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice wrocławia
ee.. emo to raczej muzyka, a nie subkultura, czy sie myle? :mruga: bo juz sie gubie. czesto (w wiekszosci przypadkow?) ludzie sa tak nazywani, bo nosza czarne ubrania, prostuja wlosy, maja grzywke, paski z cwiekami czy inne takie rzeczy, a sluchaja np fobu czy green daya i troche tego nie rozumiem. pozerzy?
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Emo jako muzyka a niech sobie będzie.

Emo jako subkultura byle zdala ode mnie .

Nienawidze popisowego użalania się nad sobą i ciotowatych meżczyzn ,których nazwanie pedałem byłoby obrazą dla homoseksualistów.
 

stjimmy

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
28
do CigarroMaiden :
zwątpiłam w ludzi po tym co napisałaś.
ty chyba chciałaś się ubrać jak emo, a nie być emo.

błagam wypluj z siebie tą "punk duszę", bo obrażasz punków. -.-
miałam ochotę po twojej wypowiedzi zestrzelić się z mostu, do piekarnika
 

Szarik890

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
moim zdaniem emo to ludzie któzi nie biorą życia na poważnie albo nie widzą sensu w ich życiu dlatego sie tną i sie tak ubierają a poz tym czy zastanawialiście się na tym że emo to jak EMOtikons ;)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Gdybym mial sie odniesc do slow poprzednika to powiedzialbym, ze EMO to raczej osoby bez pomyslu na swoje zycie.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Mnie wkurzają fryzury emo. Coś a la Amy Whinehouse {nie wiem jak to się pisze}. Wrr.
 

subtelna

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
łódzkie
Nienawidzę takich ludzi. Szczegółnie facetów ubierających sie w ten spedalony sposób! Jakbym spotkał na ulicy to od razu wrzucam na niego

A przepraszam Cie bardzo za co ich nienawidzisz? coś Ci ta osoba zrobiła? obraziła Cie?
luuudzie, jak będziemy się nienawidzić 'za twarz' to 3/4 Polski do pierdla trzeba będzie wysłać.

Emo...podoba mi się ich styl, jednak wiem, że do mnie nie pasuje niestety, zbyt długo zajęło by mi również dopsowanie się do tych ubrań, dlatego uwielbiam patrzeć na ich zdjęcia. słyszałam, że są wrażliwi i emocjonalni, skąd ich nazwa właściwie, nie zgodzę się z napisaniem, że jest to ich cecha szczególna, ponieważ żyją ludzie b.emocjonalni, którzy wielokrotnie/ raz się cięli i emo nie są nazywani.
 

subtelna

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
łódzkie
prymitywne, są wasze komentarze "...ludzie mali i nic nie wiedzący..."

do mojej poprzedniczki:
a właśnie ja zapuszczam włosy, by takową fryzurę sobie zrobić...zawsze mi się podobały, a do kształtu mojej twarzy wiem, że będą pasować.
 

iLyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
124
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Bydgoszcz
Jisus fuckin' christ. Wy tak na serio?
Emo-boye są jeszcze mniej męscy niż faktyczne geje. A to nie lada wyczyn.

Może nie nienawidzę, ale to budzi we mnie skrajną litość.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A przepraszam Cie bardzo za co ich nienawidzisz? coś Ci ta osoba zrobiła? obraziła Cie?
luuudzie, jak będziemy się nienawidzić 'za twarz' to 3/4 Polski do pierdla trzeba będzie wysłać.

Emo...podoba mi się ich styl, jednak wiem, że do mnie nie pasuje niestety, zbyt długo zajęło by mi również dopsowanie się do tych ubrań, dlatego uwielbiam patrzeć na ich zdjęcia. słyszałam, że są wrażliwi i emocjonalni, skąd ich nazwa właściwie, nie zgodzę się z napisaniem, że jest to ich cecha szczególna, ponieważ żyją ludzie b.emocjonalni, którzy wielokrotnie/ raz się cięli i emo nie są nazywani.
ludzie którzy się tną nie żyją bardzo emocjonalnie, oni są tylko po*ebani. i nie ważne emo czy nie emo.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Szkoda mi tych wszystkich emo, bo to tylko trend wylansowany, żeby robić pieniądze na dzieciakach. Zawsze każda subkultura to muzyka+moda. Tak samo z emo.
 

kostropaty

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
132
Punkty reakcji
2
Wiek
43
Miasto
Mazury / Dolny Śląsk
Szkoda mi tych wszystkich emo, bo to tylko trend wylansowany, żeby robić pieniądze na dzieciakach. Zawsze każda subkultura to muzyka+moda. Tak samo z emo.

Muzyka + moda? Dla mnie raczej poglądy i styl życia.
A emo? No cóż, zgodnie z wymogami współczesności płytkie, tandetne i plastikowe. A czy złe? Mnie nie szkodzi, oby się do mnie nie zbliżało. :D
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Muzyka+moda nie koniecznie, tym bardziej ze EMO jest juz od 1990 roku subkultura, ktora pochodzi z USA. Szkoda, ze pozniej zrobil sie z niej syf przez komercje i kolorowe pisemka, ktore lansuja wzory typu Tokyo Hotel.
 

Dead_Angel

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań//PMI
Jeśli chodzi o styl emo to lubię ich ubrania i sposób w jaki je noszą plus fryzury - bardzo wymyślne. Wszystkie emo jakie znam mówią, że są biseksualne ;D ale nie tną sie ;)
 

Brelock

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
57
Punkty reakcji
5
Moda na emo sie skończyła ku uciesze jednych i smutkowi innych.Ciekaw jestem co będzie następne,krążą plotki że ma powrócic grunge.Czy wtedy emo nastolatki zamiast bluzeczek w czaszki założą flanelowe koszule?:)
 

gwojtecki

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Witam!
Kiedyś (chyba w tym temacie albo "rasta") widziałem cytat o emo, brzmiał on jakoś tak : Emo są emo bo maja za słabe głowy by być skinheadami i coś tam jeszcze o rastamanach było. cały wieczór szukam i nie dam rady znaleźć, wyszukiwarka albo nic nie znajduje albo 200 odpowiedzi :/ niestety autora tego cytatu ani postu nie pamiętam. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś wkleił ten cytat w odpowiedz albo link do tego postu. Pozdrawiam
 

hums

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Może tylko mi się tak wydaje, ale chyba całe to emo przebrzmiało. Znudziło się i powoli schodzi z rozkładówki.

Myślę, że subkultury mają sens w czasie dorastania i kształtowania się poglądów. Młodym ludziom łatwiej znaleźć akceptację w grupie, ale z większość z tego wychodzi. Chociaż z drugiej strony tego typu rzeczy są teraz inne, sztuczne i na pokaz. Śmieszne.
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Może tylko mi się tak wydaje, ale chyba całe to emo przebrzmiało. Znudziło się i powoli schodzi z rozkładówki.

Chyba nie do końca... Nie wiem, to całe Tokio Hotel ma za jakiś czas zagrać w Polsce i gdzieś czytałem, że bilety albo już się sprzedały, albo generalnie schodzą w wyjątkowo szybkim tempie...
 
Do góry