Emo

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
wiesz, może dyskusję o subkulturach zostaw innym, bo głupoty nie raz piszesz
Zacytuj moją głupotę. Proszę bardzo.
Jesteś najgorszym przykładem użytkownika forum. Zamiast odeprzeć moje argumenty w sensowny, merytoryczny sposób, obrażasz mnie. Od twojego posta zieje dziecinnością, zacietrzewieniem i jadem. Oszczędź reszcie użytkowników czytania tych żałosnych przytyków i resztę żali wylej do mnie na pw. To, że jesteś modem nie upoważnia cię do bezkarnego słania pożałowania godnych insynuacji w moją stronę.
Obecna, trzecia fala emo nie ma nic wspólnego z pierwszą i drugą. Żaden członek kapeli grającej emo nie wygląda jak ta cała Tola. Te różowe istoty w czachy są wytworem mediów i nie mają nic wspólnego z tym, co było w latach 80. A przecież aby mówić o tym samym ruchu, musi być jakaś kontynuacja, czyż nie? Każdy z nas jest emocjonalny i głupie jest tłumaczenie, że emo to tacy emocjonalni ludzie, którzy się tną.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Mi EMO kojarzą się jako krzyżówka punka i skina.
Chodzą oni często w granatowych i czarnych tramkach, zdarza się, że w balerinkach z czachami.
Nie znam nikogo z tej subkultury. Nie wiem jacy są ci ludzie naprawdę.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Nie wiem, po prostu takie skojarzenie mnie naszło.
 

Candy_Lips

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk :)
Już sama nie wiem co myśleć.. <_< ale to ,że metale to brudasy to sorry bardzo ale to jakiś durny stereotyp ;/ mam qumpele ,która utożsamia się z metalami i dba o siebie bardziej niż nie-jedna lasencja :)
 
N

nianiaSweet

Guest
Trochę śmiesznie wyglądają faceci z wymalowanymi czarnymi krechami na oczach, nawet ja sobie takiej nie maluję a EMO nie jestem.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Zacytuj moją głupotę. Proszę bardzo.
Jesteś najgorszym przykładem użytkownika forum. Zamiast odeprzeć moje argumenty w sensowny, merytoryczny sposób, obrażasz mnie. Od twojego posta zieje dziecinnością, zacietrzewieniem i jadem. Oszczędź reszcie użytkowników czytania tych żałosnych przytyków i resztę żali wylej do mnie na pw. To, że jesteś modem nie upoważnia cię do bezkarnego słania pożałowania godnych insynuacji w moją stronę.
Obecna, trzecia fala emo nie ma nic wspólnego z pierwszą i drugą. Żaden członek kapeli grającej emo nie wygląda jak ta cała Tola. Te różowe istoty w czachy są wytworem mediów i nie mają nic wspólnego z tym, co było w latach 80. A przecież aby mówić o tym samym ruchu, musi być jakaś kontynuacja, czyż nie? Każdy z nas jest emocjonalny i głupie jest tłumaczenie, że emo to tacy emocjonalni ludzie, którzy się tną.


Ależ ja ci już napisałem, że subkultura metali nie ma ideologi, a łączy ją tylko metal. Co prawda w formie ironii. To samo tyczy się emo
To że jestem modem o niczym jeszcze nie świadczy, ale nie będę pozwalał sobie bluzgać, a również nie będę (teraz też tego nie robię) nadużywał swojej funkcji.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Mi to sie to wcale nie podoba to całe EMO, a ludzi którzy lansują się, bądź chcąc się lansować na EMO uważam za nie zrównoważonych psychiczne, ale metale są gorsze ( rzadko się myją )
dawniej tacy debile nie siedzieli na forum zbyt długo. cóż, admin zrobił swoje, gnojków nie wolno banować a teraz mamy nk, nie lubie ich bo się żaaaaaaaaaaadko myjąąąąąąąąąąąąąąą
 

sound_wave

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
418
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
NS
o kurde dobre smialem sie przez jakies 3 minuty:D widac jestem czyscioszkiem:D a moze "kolega" nazwie mnei white metalem jako ze sie myje:D


co do tematu to no coz przyznaje szczerze ze z EMO nie rozmawialem ale i jakos nie mam ochoty z nimi rozmawiac. odrzucaja mnie od siebie i najchetniej bym ich nie widzial na oczy.


no ale wiesz, u mnie na uczelni nie raz jak na siłkę podbije kilku metali to naprawdę zapachy są "nie z tej Ziemi" i trzeba szybko się zbierać :p ( nie wygrałem węchu na loterii :p ) a tak nawiasem mówiąc są również wyjątki, akurat Ci się może nie myją :p

Może ja się akurat z takimi spotkałem, nie wiem jak to z tym do końca jest. Nie ma za dużo kontaktu z tą subkulturą, sam również do żadnej nie należę także... :p



dawniej tacy debile nie siedzieli na forum zbyt długo. cóż, admin zrobił swoje, gnojków nie wolno banować a teraz mamy nk, nie lubie ich bo się żaaaaaaaaaaadko myjąąąąąąąąąąąąąąą


Nie dziwie się Morion że wybrali Cię najgorszym modem. ( w sumie to już cię chyba zdegradowali?) Licz się ze słowami i nie obrażaj mnie. Powinieneś warna dostać za znieważanie innych użytkowników.

PS. A co jesteś metalem że aż tak Cię to zabolało haha :loldev: Nk nie posiadam, i weź do ręki słownik ortograficzny, pisze się rzadko

sam ku*wa rzadko się myjesz, tak jak twoi kumple spod bloku bag.gif . Dbam lepiej o higienę osobistą niż chomik. I jak dotąd nie spotkałem śmierdzącego metala, wyłączając koncerty. Bo wtedy np. w pogo, nieco od kazdego wali potem i trochę piwem.

Po pierwsze myję się codziennie, po drugie nie mieszkam pod blokiem, po trzecie nie mam kolegów spod bloków. Wypraszam sobie.

Widzę że wszystkich "metali" w tym topicu moje słowa bardzo zabolały. Ojej przepraszam wybaczcie^^ :war:



pozdrawiam
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Po prostu na drugi raz licz się ze słowami, bo stereotypowe patrzenie czy też nazywanie metalów brudasami/ brudem itd. jest tutaj tępione.
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
stereotypy robią swoje.. ale te stereotypy musiały sie z czegoś wziąć ;) osobiście ta cała dziwna subkulturka mi nie pasuje.. spotkalam się z kilkoma osobami EMO i już po kilku minutowej rozmowie zauwarzyłam że świat kręci się tylko w okół nich.. W ogóle żyją we własnym nieco dziwnym dla mnie świecie ;)

STRANGE podsumowując ;>
 

sound_wave

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
418
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
NS
Po prostu na drugi raz licz się ze słowami, bo stereotypowe patrzenie czy też nazywanie metalów brudasami/ brudem itd. jest tutaj tępione.

Ja nie nazwałem nikogo brudasem czy też brudem. Powiedziałem tylko że z moich spostrzeżeń wynika że się rzadko myją. I to nie był stereotyp, bo ja stereotypów na temat tej subkultury nie znam. Po prostu to są moje spostrzeżenia. Nikomu nie powiedziałem że np cytuje! " Morxx od Ciebie śmierdzi bo jesteś metalem" Więc coś chyba tutaj jest nie tak nie?

Btw: A czasem koledze Morionowi się nie należy za nazwanie mnie debilem ? :( Jemu to pewnie wszystko wolno bo kiedyś był modem nie ?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
stereotypy robią swoje.. ale te stereotypy musiały sie z czegoś wziąć ;) osobiście ta cała dziwna subkulturka mi nie pasuje.. spotkalam się z kilkoma osobami EMO i już po kilku minutowej rozmowie zauwarzyłam że świat kręci się tylko w okół nich.. W ogóle żyją we własnym nieco dziwnym dla mnie świecie ;)

STRANGE podsumowując ;>

Akurat stereotyp metal- brudas, śmierdzi itd. wziął się od punków. To właśnie punków nazywano brudasami i dopiero w ostatnich latach do "grona brudasów" najczęściej ludzie pokroju dres i technoboy właczyli metali.

Ja nie nazwałem nikogo brudasem czy też brudem. Powiedziałem tylko że z moich spostrzeżeń wynika że się rzadko myją. I to nie był stereotyp, bo ja stereotypów na temat tej subkultury nie znam. Po prostu to są moje spostrzeżenia. Nikomu nie powiedziałem że np cytuje! " Morxx od Ciebie śmierdzi bo jesteś metalem" Więc coś chyba tutaj jest nie tak nie?

Btw: A czasem koledze Morionowi się nie należy za nazwanie mnie debilem ? :( Jemu to pewnie wszystko wolno bo kiedyś był modem nie ?

Ale uogólniłeś. To, że spotkałeś kilku śmierdzących metali to nie znaczy że setki tys. metali śmierdzi. A brudasów to już tak hurtem napisałem, żeby było wiadomo, na co gwałtownie reagujemy :D
 

kaaasicaaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Prywatnie nie znam żadnego EMO. Ale wiem jedno że każda grupa ludzi ,aby mogabyć być nazwana subkultura ,musi miec swoje charakterystyczne cechy. Musi sie czymś wyróżniac aby zachowac swoja odrębnośc i oryginalność.

NP. Dla większości ludzi hip-hopowiec kojarzy sie z tym że musi mieć bluze z kapturem i słuchać hip hopu. Ale napewno jest wielu hiphopowców którzy ubierają od czasu do czasu jakis sweterek , pomimo tego wciąz naleza do subkultury hip hopowców.

Tak samo jest z EMO. Niewiem jakie źródlo (może media???) rozpowszechniły schematowy wizerunek EMO. Ubiór: czerń-czasem w polączeniu z jaskrawymi kolorami, oryginalna fryzurka oraz doly.

Przychodza mi dwa przykłady : oglądałam kiedys program w której jakaś 13-latka wypowiedziała sie ze "każdy szanujący sie emo musi mieć sznyty(...) dlatego nosi sie opaski na rekach,by je zakryc "
Dobrym przykładem schematu w mediach jest nowa kreskówka na 4 fun Tv ,niepamietam tytułu ale w każdym bądz razie to bajka o chłopcu-EMO i musze powiedziec ze jest strasznie przygnebiająca .
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ten styl rozpowszechniło brawo...

Znam paru Emo i to naprawde fajni ludzie, nie tną się i nie są smutni, a wręcz przeciwnie tryskają życiem.

Znam paru Emo i oni nie tną się i nie są smutni, a wręcz przeciwnie tryskają, nie życiem lecz głupotom :D Seryjnie. Ich pokemonizm wywołuje we mnie śmiech a za razem niechęć i pogardę do nich.
 

Warsain

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Hee ja kiedyś w szkolnym kiblu widziałem emosa co w kącie siedział smutny xDD.
 

Sarmati

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Znam paru Emo i oni nie tną się i nie są smutni, a wręcz przeciwnie tryskają, nie życiem lecz głupotom :D Seryjnie. Ich pokemonizm wywołuje we mnie śmiech a za razem niechęć i pogardę do nich.

Są też i takie przypadki, ale nie trzeba być Emo żeby być pokemonem czy głupcem :p Wszędzie się trafiają takie przypadki :)
 
Do góry