Emo

Charnel

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Miasto
Grodzisk Maz.
tyle czytam na tym necie o emo a jeszcze w życiu nie widziałem żadnej osoby która mogła by spełniać te kryteria, chociaż znam kilka osób które podejrzewam o cięcie się ale to chyba za mało aby być emo ?
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Bardzo nieszkodliwa subkultura, w przeciwieństwie do takich np skinów.
 

Candy_Lips

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk :)
tyle czytam na tym necie o emo a jeszcze w życiu nie widziałem żadnej osoby która mogła by spełniać te kryteria, chociaż znam kilka osób które podejrzewam o cięcie się ale to chyba za mało aby być emo ?
EMO to nie jest samookaleczanie się!
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
33
Miasto
USA and Jamajka
EMO to tylko kolejny glupi stereotyp polaków mylą im sie z subkultura gotycka tako samo jak skate z hip hopowcami
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Dlaczego EMO kojarzy się ze smutkiem i cięciem sie? Osobiscie mam przyjaciela EMO i nie ma on zadnych blizn ani nie dołuje się..wręcz przeciwnie..tryska zyciem :) jest tylko bardziej wrażliwy i taki z niego...filozof.. może nie wszyscy EMO są źli?
Wszyscy emo to czyste zło. Jak się nie tnie i nie jest zdołowany to jest pozer, a nie tr0 emo! W ogóle jak to co aktualnie się określa emo można traktować jako subkulturę? Przecież oni nie mają żadnej ideologii, nawet nie słuchają konkretnej muzyki (znam trochę emo co chodzą na dyskoteki i słuchają Dody :D ). Czekam tylko, aż moda na emo się skończy. Chociaż boję się co będzie potem modne. Różowe glany i irokezy :mruga: ?
 

Candy_Lips

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk :)
Wszyscy emo to czyste zło. Jak się nie tnie i nie jest zdołowany to jest pozer, a nie tr0 emo! W ogóle jak to co aktualnie się określa emo można traktować jako subkulturę? Przecież oni nie mają żadnej ideologii, nawet nie słuchają konkretnej muzyki (znam trochę emo co chodzą na dyskoteki i słuchają Dody :D ). Czekam tylko, aż moda na emo się skończy. Chociaż boję się co będzie potem modne. Różowe glany i irokezy :mruga: ?
oooo ta Doda mnie powaliła xD
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Emo to nie jest samo zło . Mysle, ze ludzie poprzez budowanie głupich zasad jak byc emo gardzą nimi . Jestem Emo . Ciekawe nie ? Nie uzalam sie nad zyciem oraz sie nie tne. Poprostu mam swoj swiat, a wdg mnie .. Kazdy mozebyc nie zrówniwarzony .
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dobrze. Więc jestem człowiekiem typu Emo . Emo Boys . Muzyka, to co innego .
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Jeżeli wikipedia to dla ciebie źródło wiedzy, to gratuluję.
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Dokładnie, każdy użytkownik może edytować wikipedię na swoją modłę.
 

Candy_Lips

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk :)
akurat o EMO jest dobrze napisane, sam moj znajomy emo mi to pokazał ,bo nie bylam przekonana.
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Jak można być emo? Nie można! Każda subkultura ma swoją ideologię, a pokaż mi ideologię emo? I nie mów o pierdołach typu cięcie się, emocjonalność i melancholijny charakter, bo każdy z nas jest emocjonalny! Emo jest lansowane przez media, ale te różowo-czarne dzieci w czaszki nie mają nic wspólnego z prawdziwym emo, które powstało w latach 80. Jakich kapel słuchasz Ty i twój kolega, skoro jesteście "emo"?
 

Candy_Lips

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk :)
Jak można być emo? Nie można! Każda subkultura ma swoją ideologię, a pokaż mi ideologię emo? I nie mów o pierdołach typu cięcie się, emocjonalność i melancholijny charakter, bo każdy z nas jest emocjonalny! Emo jest lansowane przez media, ale te różowo-czarne dzieci w czaszki nie mają nic wspólnego z prawdziwym emo, które powstało w latach 80. Jakich kapel słuchasz Ty i twój kolega, skoro jesteście "emo"?
haha , ja nie jestem emo :)
 
Do góry