Dresiarze

Honnen

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznan
Wiesz mysle ze dres nawet nie wie ze nalezy do takiej grupy. On poprostu ma gdziesz zdanie innych i liczy sie tylko jego zdanie, dlatego obnosi sie w dresie nie w ciasnych jeansach (chyba ze zaklada wory ale to juz jest skate). Dres zazwyczaj wygodny dlatego go nosi. Chyba ze mozne nosic jak jest biedny i kradnie stad jego agrasja itd. Pozatym dresy juz wymieraja nie wiem jak u was w miescie ale u mnie narodzil sie SKATE !
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
wiem dlatego odpuściłem
wiem że masz na myśli kolesia co w firmie siedzi, potem żeby go w krocze nic nie uwierało dresy zakłada, ale my tu mówimy o kolesiach co idą, i kolekcjonują np telefony na ulicy od przechodniów. i jest różnica w cenie dresów jakie noszą te dwa typy ludzi, ale i różnica w ilości takich typów ludzi.
 

wniebowcieta

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
_ Miami
a ja lubie dresiarzy ;)) . chociaż może i niektórzy z nich to wandale ;) ale są pociągający ;ddd grrr :D:D
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
nie "niektórzy" tylko większość i wcale się na wandaliźmie nie kończy. Co jest w nich takiego pociągającego jeśli wolno spytać?
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
hahahaha :D
Mavrik, przecież w Poznaniu jest od cholery(to chyba nie przekleństwo?) dresów, na pewno więcej niż skaterów :/
Niestety. Trzeba jakoś zakończyć tą erę dresów :/
Ale wybudowali nowy skatepark więc może w końcu przybędzie skaterów ;)
 

Siwa15

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław || Świdnica
Yyy ja sama śmigam w dresie, takim strasznie szerokim i jakoś nikt nie narzeka ;]]
Może rodzice mieli coś do powiedzenia, ale im przeszło ;)
Wiecie co, moim zdaniem lepiej chodzić w dresie, niż w obcisłych ciuchach <i tu chodzi zarówno o dziewczyny jak i o chłopców>...
Ale nie ma już tylu dresiarzy co kiedyś...
Teraz to tylko na meczach, no i w ostatnim czasie bardzo dużo młodych się tak ubiera ;)
Mi się osobiście to podoba - jest mi przede wszystkim wygodnie ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wiecie co, moim zdaniem lepiej chodzić w dresie, niż w obcisłych ciuchach <i tu chodzi zarówno o dziewczyny jak i o chłopców>...
Eee, kłóciłbym się ;p.

Ale nie ma już tylu dresiarzy co kiedyś...
Zależy od miasta i osiedla. U mnie w niektórych częściach miasta mnoży się hołoty (jeśli mowa o mentalnych dresach, choć z ubioru też nie brakuje).
 

Ectasy

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Niestety, to fakt. Dresiarze robią się zarazą społeczeństwa. Ich głównym celem jest manifestowanie jacy to oni są groźni i chamscy. Strach takiemu spojrzeć w oczy, bo może mu coś niespodziewanie uderzyć do łysego łba. :D

Wiecie co, moim zdaniem lepiej chodzić w dresie, niż w obcisłych ciuchach <i tu chodzi zarówno o dziewczyny jak i o chłopców
Lepiej? A wygląd to co? Facet w dresie wygląda jak siedem nieszczęść. Zero sylwetki. Koszmarek.
Zaś chłopak w obcisłych ciuchach, np. rockandrollowych jeansach wygląda bosko, oczywiście pod warunkiem że jest zgrabny :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Taka uwaga, jak coś nowego Ci wpadnie do głowy to edytuj wcześniejszy post, nie dubluj.
 

Vide Cor Meum

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Północ
Ubiór sportowy nie zawsze zdradza naturę osobowości człowieka. Chociażby sportowcy, lub też, ludzie normalni, którzy cenią sobie wygodę i nie p....dolą się w próżne zabawy strojenia się, aby pójść do 'Biedronki'.
Każdy ma prawo nosić to, co lubi.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wałkowaliśmy już to i także doszliśmy do takich wniosków. Przeczytaj cały temat zanim się wypowiesz następnym razem.
 

Vide Cor Meum

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Północ
@up
Jeżeli sugerujesz mi przeglądanie 24 podstron, żeby znaleźć chociaż częściowo podobne zdanie któregoś z userów, i mam przez to powstrzymać się od własnego zdania, to jest sprzeczne z konstytucją - każdy ma prawo do wygłoszenia swoich poglądów. Miałem taką ochotę, gdyż ten temat jest dla mnie wyjątkowo bliski.
BETER DEAD THAN RED


Do pewnej osoby kilka postów wyżej - nie uważam, że dresy są eksponatem siły, chamstwa, cwaniactwa. W wielu przypadkach służą do leczenia kompleksów - i to znaczącej większości. Jak już mówiłem, są ludzie, którzy chodzą w tym, w czym im wygodnie i nie patrzą na żadne przywary, stereotypy.
 

kameleon.1975

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
No to ja jestem innego zdania, nie wiem czemy wszystkich wrzucanie do jednego worka ja znam kilku " dresiarzy" i złego slowa na nich powiedzieć nie mogę, fajne chłopaki i tyle:)
 

Dead_Angel

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań//PMI
"Dres fajny jest ..." Jak to mówi mój kolega ... dzikie skejty w kapturach. :)
No więc, dres - koleś, elo ziomek, co 2 słowo jakieś k,p,s,w itd.. , blokers, plucie na chodnik, zjadanie ton słonecznika, głupie texty wypisywane na klatkach schodowych, pseudokibol, hip-hop koniecznie o jaraniu i chlaniu ( i oczywiście "będę brał cie, w aucie, cie .... ehe" ), idealna dziewczyna - farbowana na czarno, tipsik, bansik i solara mówią na mnie blachara, hwdp, łańcuch na szyi, pimp my car, łysa główka, tępy wyraz twarzy, przypominający szympansa;]

Nie no bez jaj ... nie wszystkie dresiki są takie ... tylko z 99% :D Gatunek ten rozmnaża się po przez paskowanie ... im więcej pasków na dresiku tym lepiej ;]

Co 2 osoba napotkana na ulicy to łysy dres ...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
W całej mojej przeogromnej niechęci do dresiarzy, gdy czytam wiadomości takie jak ta wyżej nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Co 2 osoba napotkana na ulicy to łysy dres ...
To nie wiem gdzie Ty mieszkasz. Poza tym skąd wiesz, że dana osoba jest dresiarzem? Może lubi sobie na przykład w dresiku do sklepu podskoczyć?
 

Dead_Angel

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań//PMI
Wybacz, ale naprawde z tym mi się kojarzą i znam wielu takich ludzi. No okey moze nie co 2 osoba ale nie powiesz mi, ze ta subkultura nie jest teraz tak popularna jak kiedys punki. Świat sie zmienia i dziś to jest modne, a jutro coś innego. Duza cześć naszego spoleczenstwo jara sie Peją, Tede, Pono i Sokołem i noszą dresiki. Chociaz tak naprawde artyści z estrady hip hopowej czasami piszą dobre texty i analfabetami nie są, ale są i tacy którzy rymują w kółko o jaraniu zielska, ćpaniu, wyrywaniu lasek, hwdp i jaki ten swiat jest zly :p

Dobra to moje zdanie i tyle ;p
 
Do góry