Dresiarze

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ten sam los może spotkać wiele innych marek, produktów. Stereotyp to stereotyp, choćbyście znaleźli nie wiem jak inteligentnego, kulturalnego, oczytanego dresa to i tak nie zmieni to podejścia.

Ja sam tej opinii w pełni się podporządkowuję, wystarczy parę razy przejechać się komunikacją miejską i posłuchać pewnych dyskusji. Daje do myślenia.

Co do postów wyżej: to, że demolują przystanki i inne tam obiekty to wyraz totalnego braku zajęcia, ja powiedziałbym nawet jakiegoś odrzucenia. Nie chce mnie dziewczyna - zniszczę ławkę i z 2 kosze na śmieci, wybiję szybę przy kumplach i napiszę "(tu nazwa dowolnego klubu piłkarskiego) :cenzura:y" i od razu samoocena wzrasta. Beznadziejne, ale cóż: c'est la vie. Poza tym póki co w Polsce brakuje obiektów, na których "towarzystwo" mogłoby się wyżyć. Niezbyt wiele mamy (przynajmniej tu, gdzie mieszkam) boisk, siłowni itp.

A tak w ogóle: Zastanawialiście się, jak wyglądałby świat bez dresów? Ogółem - super. Spokój, cisza, luz, swoboda. Mam tylko jedno "ale": Gdyby nie niektóre dyskusje, które można tu i ówdzie przypadkiem usłyszeć, wiele scenariuszy filmowych nigdy by nie powstało. ;)
chętnie bym zrezygnował z tych filmów żeby tylko ścierwa mniej było.
 

Kona

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Wiesz: Nigdy nie będzie tak, że człowiek będzie w stanie pozbyć się wszystkich, do których coś ma. Może trzeba spojrzeć na nich z przymrużeniem oka i tyle.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Nie chce mnie dziewczyna - zniszczę ławkę i z 2 kosze na śmieci
Oni mają swoje dresiary zresztą jeden taki okaz niedawno tu goscił.
Poza tym póki co w Polsce brakuje obiektów, na których "towarzystwo" mogłoby się wyżyć. Niezbyt wiele mamy (przynajmniej tu, gdzie mieszkam) boisk, siłowni itp.
Moze dla części większość nawet z siłownią i z boiskiem robiłaby to samo taka natura.
 

otchłań

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Otchłań
Oni mają swoje dresiary zresztą jeden taki okaz niedawno tu goscił.
takie dresiary to dla mnie zwykłe idiotki
cieszy ich że mają facetów którzy mają serce z kamienia ? :|
policja takich powinna przytęperować,bo conajmiej 1/3 z nich zagraża bezpieczenstwu spoleczenstwa
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wiesz: Nigdy nie będzie tak, że człowiek będzie w stanie pozbyć się wszystkich, do których coś ma. Może trzeba spojrzeć na nich z przymrużeniem oka i tyle.
no niestety nie chcą otworzyć sezonu odstrzału nadmiaru dresów ;/
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
cieszy ich że mają facetów którzy mają serce z kamienia ? :|
Serce z kamienia to moze mieć cyngiel mafii a nie dres ktory bez ochrony kolegów ma pelne gacie. Wewnętrznie to sa słabi ludzie.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Wiesz: Nigdy nie będzie tak, że człowiek będzie w stanie pozbyć się wszystkich, do których coś ma. Może trzeba spojrzeć na nich z przymrużeniem oka i tyle.

No jak samemu spotkasz grupkę dresów i nie spodobasz się im to będziesz rzeczywiście patrzył na ich z jednym przymrożonym okiem :D
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
takie dresiary to dla mnie zwykłe idiotki
cieszy ich że mają facetów którzy mają serce z kamienia ? :|
policja takich powinna przytęperować,bo conajmiej 1/3 z nich zagraża bezpieczenstwu spoleczenstwa
Z dresiarą się nie spotkałem :D . Generalnie to w mojej okolicy dresy mają Barbie i blachary :) .
Dresy nie mają serca z kamienia, to nie są takie "zimne sukin***y". Oni są po prostu zbyt tępi, by zrozumieć jakiekolwiek uczucia :D .
Niestety policja woli się zajmować łapaniem nikomu nie wadzących meneli, albo ganiać spokojną młodzież ;) ...
 

narcyzantek

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam dresów z krótszymi spodniami odsłaniającymi uroki białych skarpetek oraz za:cenzura:iszcze adidasy z takim mechanizmem pod piętą ułatwiającym chyba skakanie do góry tzw. sprężyny.
Do tego łysa glaca, 3h na solarium i heja na miasto !
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
44
Miasto
SKM Kraków
Ja uwielbiam dresów z krótszymi spodniami odsłaniającymi uroki białych skarpetek oraz za:cenzura:iszcze adidasy z takim mechanizmem pod piętą ułatwiającym chyba skakanie do góry tzw. sprężyny.
Do tego łysa glaca, 3h na solarium i heja na miasto !

ci sami goście później ubierają lakierki spodnie od DC i idą do knajpy gdzie się wchodzi po czerwonym dywanie.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ci sami goście później ubierają lakierki spodnie od DC i idą do knajpy gdzie się wchodzi po czerwonym dywanie.
weź z łaski swojej przestań w kółko po tematach pier*****. zpoczątku nawet smiać mi się chciało, ale teraz mi się już niedobrze od tego robi.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
44
Miasto
SKM Kraków
weź z łaski swojej przestań w kółko po tematach pier*****. zpoczątku nawet smiać mi się chciało, ale teraz mi się już niedobrze od tego robi.

nie wiem diabełku o co się pienisz ale zignoruję ten wyskok wszak każdy ma prawo wstać lewą nogą :papa:
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Chyba nie rozumiesz. Przez 20 stron tego tematu było to wałkowane. Nie każdy odziany w dres jest dresem. Dres to margines społeczny, debil spod bloku, który nie ma perspektyw. Tyle.
 
Do góry