czy mogę być w ciąży?

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Nie jesteś :D
Jak ja to czytam to się śmieje, powinnaś zamieścić w dziale słaby humor.. ;)
Nie opuszczaj biologi :p
 

Misiutaa15

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ejj słuchajcie... ale jak wyjasnic ciagle opuszczajaca miesiaczke...? i wzdecie z bólem brzucha..?

opóźniającą *
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
ale jak wyjasnic ciagle opuszczajaca miesiaczke...?

Młody wiek, stres, zaburzenia hormonalne, choroba - ratunek lekarz, może tabletki antykoncepcyjne na uregulowanie cyklu.
Jeśli te "ciągle" oznacza, że nie pierwszy raz okres się spóźnia i że Cię to niepokoi to już dawno powinnaś była mieć za sobą wizytę u lekarza.

i wzdecie z bólem brzucha..?

Problemy trawienne, zmień dietę, zacznij stosować suplementy poprawiające trawienie, więcej ruchu.

wszyscy mi mowia ze to niereane.. moj chopak tez...

Bo to i jest nierealne. Jesli tak trudno Ci to pojąć to polecam wizytę u psychologa, może on wybije Ci z głowy urojenia.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Chodzi mi o to głównie... czy np. twoim zdaniem przez cos takiego, mogłabym zajsc w ciążę... ;|
Ae te objawy :O? moga wystepowac z nerwów i zdenerowaania?
zajście w ciążę w tym wypadku - raczej niemożliwe
objawy z nerwów - jak najbardziej!!
 

olluch

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ostatni okres { miesiączkę }
miałam 25.04 do dnia dzisiejszego nie chce mi przyjść.
Nie wiem co jest grane.
Wiecie coś na ten temat?
Ciąże wykluczam test wyszedł negatyw . [1 kreska]
pozatym nic takiego nie było podczasz...
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
boze swiety
nie bierz sie za petting,dotykanie siebie nawzajem jak potem tak wyolbrzymiasz
no kurna,sperma musi sie dostac do pochwy aby powstała Wielka Pani Ciąża !
grrr....
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ostatni okres { miesiączkę }
miałam 25.04 do dnia dzisiejszego nie chce mi przyjść.
Nie wiem co jest grane.
Wiecie coś na ten temat?
Ciąże wykluczam test wyszedł negatyw . [1 kreska]
pozatym nic takiego nie było podczasz...
idź do ginekologia i po kłopocie.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Piersi mogą boleć z miliona różnych powodów. Od ciąży po źle dobrany stanik... Naprawdę nasze dobre chęci tu nie pomogą, MUSISZ iść do lekarza
 

Misiutaa15

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witajcie Kobietki ! ;)
Chciałam napisać, iż nie jestem w ciąży :)
Doszłam do wniosku... ze mam te wszystkie bojawy... zatrzymywanie ciągłe miesiaczki, ponieważ ciagle sie stresuje! i tym sobie tlyko niszcze zdrowie..:)
Przestałam juz o tym myslec... :p wiem, ze to nierealne, tymbardziej, że to płyn ejakulacyjy a wiele o nim czytałam:D Gdyby przez DOTYk sie zachodziło w cize, to wszystkie byłybysmy ciezarne ;D Dzieki wielkie, że poceszałyscie mnie i w ogóle ;) Mam nadzieje, z enie bede juz tu pisać :) Pozdrawiam was wszystkir i gorąco ściskam, MISIUTA :)
 

PAWIEOKO

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witamwas kobietki !
Tak jak pisalam...dam znac jak zrobie test ciazowy , robilam az dwa - i wynik pokazal iz nie jestem w ciazy. ;)
pozdrawiam :D
 

Lloyd Banks

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Jakie są objawy zajścia w ciąże, po jakim czasie ukazują się one i czy globulka wsadzana do pochwy z powodu zapalenia moze opóźnić okres?
 

Jess1993

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Objawy zajscia w ciaze? musisz poszukac na stronkach o tym. ale glownie to wachania nastroju i mdlosci, zanik okresu. kazda kobieta ma takie, lecz jest ich baardzo duzo i te wlasnie inne kazda kobieta przechodzi inaczej i inaczej odczowa. czasem poprostu ich nie ma. najprawdopodobniej po 3 tygodniach sie ukazuja. A globulka nie opoznia okresu lecz samo zapalenie moze to wywolac ;) najlepiej kiedy jest taki przypadek odstawic globulki na 3 dni a po tych 3 dniach zrobic test ciazowowy aby miec pewnosc. ;)
 

iwcia23

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Witam... Mam taki problem. Byłam dziś u radiologa zrobić USG jamy brzusznej bo miałam częste bóle brzucha i chciałam się dowiedzieć co mi jest. Zrobił mi badanie i wypatrzył coś w miednicy małej powiedział mi żebym poszła do ginekologa i jeszcze zapytał czy jestem dziewica. a to co mi napisał brzmiało tak: "Pęcherz moczowy prawie pusty co utrudnia ocenę narządów miednicy. Nisko w miednicy mniejszej nieco po prawej stronie na poziomie szyjki macicy obecne okrągłe echo patologiczne 45 mm".
Chciałam zapytać czy to może być ciąża. Mam ogromną nadzieję że nie bo chłopak z którym byłam zostawił mnie ponad tydzień temu i teraz sie bardzo boję:( Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi bo już sama nie wiem co robić:(
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Nie rozśmieszaj mnie, ze w razie ciąży nie chcesz dziecka, bo facet Cię zostawił.
Dziecko jest najważniejsze i nie wazne w jakiej sytuacji.

Nie chciałabym Cię wprowadzać w błąd, zresztą zdanie które przytoczylas za wiele nie mówi - ale moze to być nawet ciaża pozamaciczna, w tym przypadku brzuszna albo szyjkowa. Jak najszybciej idź do ginekologa. Jeżeli jest to ciąża i da się ją uratować, to trzymam kciuki. Pamiętaj - w każdym razie TO TWOJE DZIECIĄTKO. Żaden facet nie da Ci tyle szczęścia i miłości. pozdrawiam
 

iwcia23

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja wiem że moje dziecko i wiem tez ze gdyby sie okazalo ze jestem w ciazy to on by chcial wrocic. na pewno bym wychowala to dziecko i bardzo kochala. napisalam tylko ze sie boje bo nie wiem czego sie spodziewac i jak by sie okazalo ze to ciaza to balabym sie ze sobie sama nie poradze:( i mowisz ze to moze być ciąża?? boje sie ze tak jak mowisz bedzie pozamaciczna:( musze sie jak najszybciej umowic na wizyte u ginekolga i dowiedziec sie co jest grane:(
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Powinnaś iść do gina jak najszybciej, bo właśnie te bóle brzucha i to "echo patologiczne" mogą świadczyc właśnie o pozamacicznej ciąży. Ale: MOGĄ ALE NIE MUSZĄ. Bądź dobrej myśli.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Nikt Ci na odległość nie powie co to jest. To czy to może być ciąża to Ty powinnaś przede wszystkim wiedzieć.
W końcu to Ty wiesz czy współżyłaś bez odpowiedniego zabezpieczenia i czy masz okres.
 
Do góry