czy mogę być w ciąży?

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Nie jest w ciąży. A Ty biegiem do apteki po prezerwatywy. Dziewczynę zaś namów na wizytę u ginekologa po tabletki.

Nie potrzeba dziecka dzieci.. :huh:
 

tarara

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
A że się tak zapytam, to tabletki w jakim celu??:)

Następnym razem będzie z prezerwatywą:)
Teraz miało nic takiego się nie zdarzyć, ale wiecie jak to jest przy zbliżeniu... To jakoś tak samo.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)

pablo82

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Witam!

Czy zapalenie pęcherza moczowego może mieć wpływ na opóźnianie się okresu? Jesteśmy młodym małżeństwem i żona przechodziła w tym miesiącu zapalenie pęcherza moczowego i właśnie okres spóźnia się jej już czwarty dzień. Dziś mamy zamiar zrobić test ciążowy ale tak pytam z ciekawości.
Pozdrawiam!
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Ale przepraszam toto prowokacja jakaś czy co :mruga:
naprawdę mając wiedzę w stadium zanikającym Ty człowieczku bierzesz się za "seksowanie"? jejku,,, smutne
 

tarara

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie możecie po prostu spokojnie odpowiedzieć?? Wybaczcie, ale nie każdy jest tak idealny jak Wy, że zaplanował se dokładnie rok, miesiąc, godzinę swojego pierwszego razu, aby czytać przed tym stosy książek i artykułów... Teraz już wiem po co są te tabletki bo się zapytałem dziewczyny, lecz ona nie che tego zażywać. Więc trzeba będzie się powstrzymywać chyba...

Pytałem jedynie czy ciąża jest możliwa, i parę postów wyżej otrzymałem odpowiedź że raczej jest nierealna.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Człowieczku - masz rację, w Waszym przypadku lepiej się powstrzymać. A po ile w ogóle macie lat?
 
K

kinga_sc

Guest
nie no mnie to na prowokację wygląda, bo koleś albo jest taki tępy, albo coś ze mną jest nie tak


nikt się nie przygotowuje do pierwszego razu, ale takich rzeczy uczą już w 6 klasie podstawówki!
 

tarara

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mam 17 lat, ona 18.

Dobrze że uczono. Ale po prostu nie pamiętam już tego bo nigdy biologii zbytnio się nie uczyłem.
A nam chłopakom raczej nie mówiono do czego służą tabletki antykoncepcyjne.
 
K

kinga_sc

Guest
może opóźnić, ja miałam zapalenie nerek, spóźnił się prawie pół roku, a w sumie nawet dłużej

przy zapaleniu pęcherza tez się to zdarza i 4 dni to pryszcz, po miesiącu dwóch bym się przejęła ewentualnie
 
K

kinga_sc

Guest
zgodnie z programem nauczania każdy się tego uczył facet też, moim zdaniem najlepszym zabezpieczeniem dla was jest brak seksu bo do tego nie dorośliście
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Mam 17 lat, ona 18.

Dobrze że uczono. Ale po prostu nie pamiętam już tego bo nigdy biologii zbytnio się nie uczyłem.
A nam chłopakom raczej nie mówiono do czego służą tabletki antykoncepcyjne.
i Ty nie wiesz do czego służą, taa?? żenada
 

hunter31

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Stalowa Wola
Hah, sami sie znacie ; ))
- po pierwsze- już nie jest dziewicą ( przecież nie przebił błony)
Kolejny:
Jak mogłeś włożyć członka do pochwy i jej nie przebić hm... no moim zdaniem niemożliwe (kolejny tłuman)
Sami sie poduczcie a nie jedziecie po innych ; ))
 
K

kinga_sc

Guest
Hah, sami sie znacie ; ))
- po pierwsze- już nie jest dziewicą ( przecież nie przebił błony)
Kolejny:
Jak mogłeś włożyć członka do pochwy i jej nie przebić hm... no moim zdaniem niemożliwe (kolejny tłuman)
Sami sie poduczcie a nie jedziecie po innych ; ))

po pierwsze piszemy tuman!

po drugie nie zawsze trzeba przebić błonę by rozdziewiczyć! sama jestem tego przykładem
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
hunter z tym dziewictwem to chodzi raczej o to, że dziewczynę, która zabawiała się w ten sposób ciężko nazwać dziewicą bo to coś więcej niż kawałek skóry.
 
Do góry