W jaki sposob okazujecie milosc???

moniaaaaaa17

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
36
wow..no to naprawde Twoj tata musi byc wspanialym czlowiekiem.Zawsze trudniej jest sie pogodzic z powolna niezaleznoscia swojego jedynego dziecka :) ja szczerze mowiac oszalalabym jakbym byla jedynaczka,moze tak sadze bo nigdy taki zaszczyt mnie nie kopnął :) chociaz w sumie teraz jak moj brat wyjechal,moja siostra wyszla za maz..to troszke czuje sie jak jedynaczka :) i bardzo mi brakuje rodzenstwa.wiec nie wiem jak Ty wytrzymujesz.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja wytrzymuję normalnie. W sumie to mam brata ciotecznego z którym jestem bardzo blisko, on też jest jedynakiem, wychowywaliśmy się razem i mimo iz jest między nami 11 lat różnicy to świetnie się dogadujemy :) on jest dla mnie starszym bratem, chociaż wiem ze to nie to samo co rodzony brat :) Ale szczerze mówiąc to jakoś szczególnie nie brakuje mi rodzeństwa..... może dlatego ze nigdy go nie miałam.... :)

A jeśli chodzi o mojego tatkę to naprawdę super gościu z niego jest :p
 

moniaaaaaa17

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
36
no wlasnie a mi brakuje jak ich nie ma trzy miesiace bo nigdy nie bylam jedynaczka.Tez mam brata ciotecznego ktory jest dla mnie jak nie wiem kto :) uwielbiam go.KAzda impreze razem spedzamy,on mnie zabiera do swoich znajomych a ja go do swoich :) i tak sie uzupelniamy.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Griczkow co to tak ci sie zacytowało Szekspira :p?

Kiedy wrócił z delegacji kupiłam mu tort z napisem "witaj w Polsce". Wiem, że jest łasuchem i że mu smakował :)

On mi kupuje kwiaty, nigdy nie wiem kiedy je kupi, kocham te niespodzianki.

A czasami po prostu mówię mu, że go kocham i że jest moim cudem świata. A jak nie mówię, to oczy mówią za mnie :)
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
poprostu jestem z nim!kocham przytulam ,duuuzo rozmawiam oczywiscie <SEX> ;) i buuuuziaczki :) zreszta on i tak wie ze go kocham :*
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Oczywiscie pocalunki, przytulansko ale dla mnie najlepsze uczucie to poprostu uslyszec "Kocham cie" to jest świetne uczucie niby 2 slowa a tak ciesza ;)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
głaszcze go po główce, całuje w czółko,
czesze, mowie do niego czule,
daje mu jesc, a potem przypinam
mu smycz i idziemy na spacer :)
 

Drabina

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Gdy jest smutna pocieszam ja, mowie jej komplementy, zawsze o niej pamietam
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
A jak facet moze okazywać ze kogoś kocha.
Ja staram sie być troskliwy współczujący, czuły, miły. Uwielbiam sie przytulać do dziewczyny. Czuje sie w tedy wspaniale.
Szkda ze miłość jest luksusem na który ni wszyscy mogą sobie pozwolić bo świat jest zbyt okrutny by wszyscy byli szczęśliwi.
 
Do góry