W jaki sposob okazujecie milosc???

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Ja mowie mojemu polowkowi bardzo czesto ze go kocham , przytulam sie czesto i wogole jestem jak kociak a wy???
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Myśle, że najlepszym sposobem na okazanie miłości, jest czułośc.. przytulanie się i takie tam :] ale mówienie czegoś milego też jest fajnym sposobem, ale to bardziej dla nieśmiałych :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
ja nie naleze do luzi ktorzy okazuja milosc, nie potrafie i tyle z wielu przyczyn, ale na szczescie moj polowek to akceptuje :dezorientacja:
 
A

*AnIa*

Guest
ja wyrażam każdy stan swojej duszy. inacze tego nie umiem określić. Jak czuje przypływ miłości i czułości to wlasnie jak taki kociak się zachowuję, a jak miłość wyraża się w radości z bycia z narzeczonym - to skaczę wokoło niego i śpiewa - wogóle to ja taki inny człek jestem :hyhy:

[ Dodano: 17 Maj 05, 21:21 ]
a skoro mówisz że Twoja połówka Cię taka akceptuje i wie o tym ze masz trudności z wyrażaniem uczuć to dobrze. Dla mnie w związku są 2 rzeczy najważniejsze - 1 - szczerość 2- bycioe sobą. Jeśli jestes taka i taka to nie przejmuj się że nie umiesz tak jak ja szczebiotac dookoła swojego ukochanego. Mój miły kocha mnie za to że jestem sobą a jestem taką czpiotką, Twój ukochany kocha Cię za to kim Ty jesteś i dziwnie by się poczół gdybyś zaczeła się zachowwać podobnie do mnie. Skoro Cie kocha to taki stan rzeczy mu odpowiada i nie masz co się martwić :D inna rzecz że waro przełamywać się i mówić drugoemu "kocham Cię" czy zrobić jakąś miłą niespodziankę - związek potrzebuje tego by był utwierdzany czynami i słwami, ale zgodnie z charakterem każdego człowieka (to jest ta szczerość)
pozdrawiam :)
 

odstraszacz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2005
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
Komarlandia
Z pasji jestem grafikiem komputerowym, robie różne komiksy prezentacje dla mojej kobiety, albo fotomontaże i wywołuje u fotografa, oprawiam w ramke i mam prezent :)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Oczywiście mówienie "kocham".
A także bycie zawsze przy nim,żeby wiedział,że może na mnie liczyć.Dzielenie z nim trosk i kłopotów,nie tylko radości i zabawy.
Zeby wiedział,że zawsze może na mnie polegać,że nigdy go nie zawiodę.
Dla mnie miłość to bycie ze sobą.
Jeśli się jest zakochanym,to widać to jak na dłoni.Wystarczy "być".
 

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
ja nie okazuje bo nie moge.. czasem nie robimy rzeczy ktore chcielibysmy robic zeby inni nie wiedzieli ze chcemy je robic.. bywa :(
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Uhuhu namieszaleś kolego :)
Ale i tak rozumiem.. :)

Pozdrowionka empty.
Więcej uśmiechu :)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ja sie STARAM okazywać uczucia...ale cząsto jak to robie to mój chłopak się "wqrza" bo podobno ROBIE to w najmniej odpowiednich miejscach :D ... no ale co zrobic.... :) Ogólnie : buziaczki, przytulanki itp :) i oczywiscie wspolne kolacje mmmmmm

Pozdrawiam
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
milusia32 napisał:
Ja sie STARAM okazywać uczucia...ale cząsto jak to robie to mój chłopak się "wqrza" bo podobno ROBIE to w najmniej odpowiednich miejscach Wesoly ... no ale co zrobic.... Wesoly Ogólnie : buziaczki, przytulanki itp Wesoly i oczywiscie wspolne kolacje mmmmmm

Hehe szczerze mówiąc też się wkurzam jak mój chłopak okazuje mi uczucia w najmniej odpowiednich miejscach :p
Wiem jak on sie czuje ;)
empty napisał:
nns, :) ;) :zawstydzony: hehe..

:) :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja chyba za bardzo okazuję swoją miłość do swojego faceta. Bo sam powiedział mi nie raz że przegiam np. kiedy mówię mu 3 razy w dniu że go kocham. On twierdzi, że faceci już tacy są :/
 

angelina2

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
śląsk
Arina napisał:
On twierdzi, że faceci już tacy są :/

hm...ma rację chociaż zdarzają sie wyjątki
Np, u mnie to na odwrót jest to ja niezbyt czesto okazuje swoją miłość ale on wie że ja już taka jestem
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
angelina2 napisał:
Np, u mnie to na odwrót jest to ja niezbyt czesto okazuje swoją miłość ale on wie że ja już taka jestem
czasem chciałabym, żeby to u mnie było na odwrut :D
Ale czasem ma dni, kiedy przez cały dzień potrafi mnie tulić, całowac i mówić, że mnie kocha!
Aż się stęskniłam za nim!
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
nika napisał:
jak kociak a wy???


o tak tak :) miał uwielbiam się tulic do mojego skarba i bardzo często to robię, słowo kocham myślę,że słyszy bardzo często a buziaczek raz na kilka minut musi być :):):) ja za nim po prostu szaleję :):):)
 
Do góry