Dieta odchudzająca :)

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ey, ElizQa! Nie utopisz się! Weź kilka lekcji pływania, bo wnioskuję, że nie umiesz pływać. Najlepiej u jakiegoś przystojnego ratownika :sexy: Wtedy gwarantuję Ci, że na basen będziesz leciała jak na skrzydłach :D
I nie bój się, że się utopisz. Równie dobrze teraz może Cię meteoryt w czoło walnąć :]
 

Agresja666

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Kobiety, najlepszą dietą cud jest moja dieta która stosuje już kilka lat bo jest tak skuteczna. Jem co lubie i nie marwie sie o zbedne kilogramy. Bo gdy przychodzi wolne (ferie, wakacje, swieta itp) mnie nie ma w domu, wyjezdzam razem z moimi kumplami na coś w stylu obózu sportowo-wojskowego pod okiem prawdziwego dowodcy stracilam naprawde duzo kilo kiedy mialam 14 lat wazylam prawie 70 kilo przy zwroscie 160cm teraz waze 54-55 kilo przy zwroscie prawie 170cm wiec chyba jest roznica. Bo roznego rodzaju tabletki, herbatki Wam moje drogie nie pomoga!!! bo testowalam razem z kolezanka a teraz juz sie nie martwie o takie zdety.
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Myśle że żadna dieta nie jest skuteczna najskuteczniejszy jest ruch dużo ruchu.Choćby nawet zwykły spacer w szybkim tempie,jazda na rowerze,pływanie,bieganie. Tylko trzeba pamiętać że tkanka tłuszczowa spala się dopiero po pół godzinnym wysiłku wię należy ćwiczyć przynajmniej 40 - 60 minut dziennie aby tłuszczyk się spalił. Pilates jest świetny do ćwiczeń w domu również joga, brzuszki i rowerek. :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja od jutra jestem na diecie :] i musze byc rygorystyczna sama do siebie! tak! bede!!

sorry ale jak mozna odchudzic lydki? :(
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
no tak diety i rygor a widziałaś aby ktoś dłużej wytrzymał w jakiejkolwiek diecie ?? Bo ja nie. Gdyby było inaczej to nie byłoby efektu jojo za każdym kiedy dietęa sie skończy albo zabraknie tego rygoru. Moim zdaniem diety są tylko na chwile zrzucisz zbedne kilogramy zrezygnujesz z dalszej diety i znowu przybędzie kilogramów tylko tym razem więcej niz poprzednio.
Znam pare takich osób dlatego w diety nie wierzę
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
ja od jutra jestem na diecie :] i musze byc rygorystyczna sama do siebie! tak! bede!!

sorry ale jak mozna odchudzic lydki? :(

tak..zawsze się tak mówi: od jutra, a efekty później są różne tej "diety od jutra". Wiem z własnego doświadczenia :lol: :lol:
No ale powiedz jak to z tym u ciebie ?
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
narazie dobrze :] 1 dzien wytrzymalam :D musze wytrzymac
 

Dagaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydzia :D
no napewno ćwiczenia pomogą Ci schudnąć... dobry sposób na pozbycie się zbędnego ciałka to jedzenie ostatniego posiłku 3-4 godziny przed snem, ponieważ tyle czasu potrzeba organizmowi na strawienie... kiedy idziemy spać nasze narządy wewnętrzne też zwalniają tempo i w efekcie to co nie zostanie przetrawione odłoży sie na brzuchu czy bioderkach ;) ... nie trzeba wyżeczeń żeby troche schudnąć :D efektów od razu nie widać na to potrzeba czasu :p
 

karinaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
128
Punkty reakcji
0
ja nie polecam diet.. przestudiowalam kilka...naście :D zmienilam tryb siedzący na tryb życia ruszający :sexy: czyli basen, biegi :eek:k:
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
no napewno ćwiczenia pomogą Ci schudnąć... dobry sposób na pozbycie się zbędnego ciałka to jedzenie ostatniego posiłku 3-4 godziny przed snem, ponieważ tyle czasu potrzeba organizmowi na strawienie... kiedy idziemy spać nasze narządy wewnętrzne też zwalniają tempo i w efekcie to co nie zostanie przetrawione odłoży sie na brzuchu czy bioderkach ;) ... nie trzeba wyżeczeń żeby troche schudnąć :D efektów od razu nie widać na to potrzeba czasu :p
A zgadzam się z każdym twoim zdaniem Dagaa :p
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
ja ćwiczę 8 minute ABS, na youtube.com jest m.in.
poza tym ograniczam slodycze,nieslodze herbaty.odzwyczailam sie od tego już.
Piję tez czerwoną herbatę.
aa.. teraz kupilam żel wyszczuplający,antycelluitowy z Garniera,skora jest gladka,a w pasie jakby mniej :D po prostu dobrze napina,ujędrnia.
 

wifi

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Alleluja! że sie nie musze odchudzać.
Wcinam moje ulubione zupki knorra- diabelskie pomidorówy - nie ma to jak znajomi z manią konsol mącący na knorrnudle.pl - albo schabowszczaki kupne, albo marchewki -watpie ze zdrowe z tym calym olowiem z autostrad nanienisionych okolicznych i totalnie nie wkrecam sobie paanoi na punkcie nadwagi.

No ale z drugiej strony nie mam po prostu na to czasu, duzo sie poruszam i duzo mysle ale nie katuje sie.
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
wifi nie ma co zdrowo się odżywiasz :lol: i ty jeszcze żyjesz :p przecież te zupki i inne badziewia są niezdrowe ile w nich konserwantów tych wszystkich E i innych bzdet :/
 
Do góry