Dieta odchudzająca :)

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Nadbywa mi kilka kilogramów i chciałabym powrócić do dawnej figury ;] choć nigdy nie była doskonała :p

Więc tak: Nie musi to być dieta jakaś super szybka. Mam czas ... I tam nie chce popaść w anoreksje itp.
Chodzi o pozbycie się kilku kilogramów. Może jakaś dieta, ćwiczenia ... Proszę pomóżcie mi :)
Wydaje mi się, że odpowiednie jest założenie osobnego tematu bo to mój oddzielny problem nie ... niewiem sama czy dobrze robie tu pisząc. Czuje się grubsza od innych koleżanek. Czuje się taka fuuuuu ... pomożcie!
(Wspomnę jeszcze, że uwielbiam słodycze i nie moge sobie z tym poradzić ;( )

Mam celulit ... chyba :( na udach i brzuchu ;( ;(
Jejciu jestem okropna ;(
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
No coś nie przejmuj się naprawde, bo złoże się,że nie ma czym i przesadzasz :) ale rozumiem cie bo też tak mam :D
Kocham słodycze i własnei czuję że "grubnę" choc wszyscy mówią, że jest inaczej... a tu :cenzura: prawda... :p bo chyba sama się widze i wiem jak wygladam... a co do diety to nie znam zadnej no i tez nie stosuje...bo uważam ze to razcej nie ma sensu...a jeśli chodzi o cwiczenia to na brzuszek najlepsze sa brzuszki :D powaznie one pomagają kiedyś robiłam i sama zauwazylam poprawe...ale już mi się nie chce i nie potrafię się zmusic...ale jakbys tak np codziennie robila po iles tam i codziennie zwiększała liczbę na pewno być zauwazyła rezultaty :) Powodzenia :)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Hmmm ... brzuszki to i może nawet dobry pomysł ... muszę się zmusić.
Niewiem jedynie jak powstrzymać się od słodycyz. :( ;(
 

lol69

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
stąd
ja brzuszkow nie polecam
robie od 3 miesiecy 300 dziennie ( 100 rano 100 po szkole 100 przed snem) i niby czuje jakies tam miesnie, ale brzuch jak deska raczey nie wyglada :/ . Jak sie cieplej zrobi to ma zamiar rano biegać ( :D takkk juz to widze)
i raz w tyg. na basen, mysle ze to wystarczy by zrucic zimową opnke :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nie powstrzymuj się całkowicie od słodyczy! Pozwól sobie np. na 1 batonika raz na kilka dni, ale wtedy ćwicz 10 minut więcej niż zwykle. Spalisz go i będziesz szczęśliwa :) A kg zgubisz latem! Bo zimą powinno się ze 2, 3kg przytyć. To zdrowe jest :)
 

Asia_87

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
duzo ruchu, zero slodyczy... zamiast tego owoce, warzywa...
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
z motylkami pływaj xD
ja ogólnie polecam zdrowe odżywianie, odstawić gazowane napoje. i biegać. niedość, że brzuszek ładny to i nogi.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
z motylkami pływaj xD
:lol:
ale ja nie chce z eliza plywac :D :D

a na brzuch i wogole na cialo, naprawde dobry jest basen ;)
ksztaltuje sylwetke i jest swietny ;P
 

NiewiernyAngel

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Heaven
A tam... sie nie utopisz... kup sobie te takie smieszne rekawki co dzieci w przedszkolu mają... albo zagadaj do jakiegos przystojnego ratownika zeby ci udzielil przyspieszonego kursu^^ ;D :eek:k:
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Poszukaj :p

Poszłam za waszą radą i dzisiaj byłam na basenie :p :D
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
ja brzuszkow nie polecam
robie od 3 miesiecy 300 dziennie ( 100 rano 100 po szkole 100 przed snem) i niby czuje jakies tam miesnie, ale brzuch jak deska raczey nie wyglada :/ . Jak sie cieplej zrobi to ma zamiar rano biegać ( :D takkk juz to widze)
i raz w tyg. na basen, mysle ze to wystarczy by zrucic zimową opnke :p


tylko, ze 300 brzuszków to za duzo... bo to nie chodzi o to by się wymęczyć, a o to, żeby spalić. A organizm spala tłuszcze tylko przy okreslonym tętnie (jak oddech jest juz zbyt szybki i jest za ciężko to sie tylko meczysz, i nic sie nie spala) Swego czasu chadzałam na aerobik. Zajecia prowadziła mistrzyni Europy w fitness, i sadze ze to co mówiła jest dość wiarygodne.
Z tego co kojarzę, jesli chodzi o brzuszki, to w jednej serii nie wiecej niz 50. Najlepiej trzasnać 50 rano i 50 wieczorem. spokojnie nie na czas, głęboko oddychajac.

Ponadto (może to oklepane i stare i niemodne ale) polecam czerwona herbatę. Swego czasu piłam nałogowo, nie żeby schudnać, a po prostu tak mi smakowała i nie zauwazyłam kiedy z 50kg zeszłam na 45 (czym zaskoczyła mnie waga u lekarza i półroczny ban na oddawanie krwi). Od tamtej pory pije juz sporadycznie...

no i wiadomo, oprócz brzuszków ruch! spacerki, zamiast czekać na autobus 10 minut- przejsc sie na następny przystanek, korzystac ze schodów a nie windy, itp to zdaje się niewiele, ale dla organizmu to dodatkowa dawka ruchu... no i nie taki chyba mega wysiłek jak ktoś jest leniuszkiem nawet...

Słodycze zastąpić owocami, warzywami. Np sałatkami owocowymi, nieduzo trzeba by było smaczne... ot np starkowac marchewkę i wymieszać z pokrojonym ananasem. Pycha...

A tak na koniec- lubić siebie. Nie patrz ze jestes gruba, bo sama sie nakręcasz i moze- kto wie- przez to sięgasz po te słodycze?
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
a ja się nie odchudzam, bo bo kobitka powinna mieć tu i tam ciałka (; i to jest najlepsza dieta.
 
Do góry