Czy dobrze zrobiłam?

Mishhka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ShadowLand
Jak to 'mamić się'?
Może i nie wiem, co to jest uczucie do kogoś, ale wiem, że z tego tego uczucia mojego do niego nic nie będzie 100%, rozumiesz?
 

A200

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
ale nie przekonuj mnie dziewczya, przeciez mnie je.bie co do niego czujesz.... ja ci probuje zwrocic uwage na to, ze nie powinien byc to dla ciebie problem bo przeciez nie umiesz do nikogo zywic uczuc ;]
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Muszę tutaj zrobić małego OTa bo nie mogę się powstrzymać. A200 za:cenzura:isty awek :p
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
głupia sytuacja, fakt ale nie dawałaś większych znaków temu kolesiowi że będziecie ze sobą itd. Dobrze że Twoja kumpela go uświadomiła ale lepiej byłoby gdybyś Ty to zrobiła.. jeśli czujesz na 100000% ze nic z tego nigdy nie bedzie to odpuść sobie spotkania po lekcjach. W szkole wiadomo do szkoły chodzić musisz. Gadaj z nim normalnie ale pogadaj z nim też i powiedz mu ze mozecie zostać dobrymi kumplami. Nie zmieniaj swoich ambicji bo koleś sie w Tobie zakochał.. On z czasem to zrozumie. A jeśli sie nie zakochał i tylko mu sie podobasz to bedzie jeszcze łatwiej ;)
 

Mishhka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ShadowLand
A200 Nie umiem do nikogo żywić uczuć? A więc poznajesz człowieka po paru postach, i wszystko wiesz? :eek:k: Chciałabym wiedzieć na jakiej podstawie tak sądzisz? Wiesz, zaintrygowałeś mnie.
musi_ca wiem, że głupia sytuacja, 1000% pewna jestem, ze nic z tego nie będzie.
 

A200

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
A200 Nie umiem do nikogo żywić uczuć? A więc poznajesz człowieka po paru postach, i wszystko wiesz? :eek:k: Chciałabym wiedzieć na jakiej podstawie tak sądzisz? Wiesz, zaintrygowałeś mnie.
musi_ca wiem, że głupia sytuacja, 1000% pewna jestem, ze nic z tego nie będzie.


hmm. jestes dzieckiem, a dzieci nie potrafia jeszcze trwac w zadnym zwiazku, a co za tym idzie nie potrafia wzgledem drugiej osoby w zwiazku miec uczuc. proste ;]
 

Mishhka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ShadowLand
A200 Skąd wiesz, że jestem dzieckiem? Oceniasz na podstawie paru postów, a jednak. Po to forum... ale nie obrażaj mnie.
 

A200

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
A200 Skąd wiesz, że jestem dzieckiem? Oceniasz na podstawie paru postów, a jednak. Po to forum... ale nie obrażaj mnie.


no nie obrazam, ale wlasnie po twoich posach twierdze ze jestes dzieckiem. dam sobie to i owo uciac, ze nie masz wiecej jak nascie lat ;]. no a jesli sie myle to jestes bardzo nie dojzala i kolko sie zamyka.
 

Mishhka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ShadowLand
Tak, tak. Chodzę do I LO więc mam 16 lat.
Co ja takiego napisałam, że oceniono mnie na . . . 13? ;>
 

A200

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Tak, tak. Chodzę do I LO więc mam 16 lat.
Co ja takiego napisałam, że oceniono mnie na . . . 13? ;>

ja cie nie ocenilem na 13, ale wlasnie jakies 16 ... wiec to normalne, ze jestes niedojzala emocjonalnie, nie masz sie czym martwic, kiedys dorosniesz : )
 

Mishhka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ShadowLand
A więc Twoim zdaniem wszystkie związku nastolatków to nie związki? I nie ma miłości przed którymś tam rokiem życia? No ciekawe... ciekawie postrzegasz świat i ludzi.
Przepraszam, że pytam, ale co takiego przydarzyło się Tobie, że masz taki, a nie inny na to pogląd?
 

A200

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
A więc Twoim zdaniem wszystkie związku nastolatków to nie związki? I nie ma miłości przed którymś tam rokiem życia? No ciekawe... ciekawie postrzegasz świat i ludzi.
Przepraszam, że pytam, ale co takiego przydarzyło się Tobie, że masz taki, a nie inny na to pogląd?

nieno zwiazki to zwiazki, ja nie mowie, ze nie ... ale milosci nie ma ;] ... no a ty napewno jej w sobie nie masz
 

snake91

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bełchatów
nieno zwiazki to zwiazki, ja nie mowie, ze nie ... ale milosci nie ma ;] ... no a ty napewno jej w sobie nie masz


milosc jest wszystkim...i niczym...
dla ludzi ktorzy nie chca jej poznac, maja za duzo w du... ona nie istnieje...
juz tak nisko upadacie ze zamieraja w was podstawowe wartoscie ktore ksztaltowaly ten swiat...

poza tym...jezeli czlowiek nie bedzie jej szukac to nigdy jej nie spotka...


co do zwiazkow nastolatkow...mysle ze kazdy zwiazek jest wazny, daje nowe doswiadczenie zwiazane z miloscia...
potrafi pozniej odroznic zauroczenie od tego co naprawde wazne...
 

Mishhka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ShadowLand
Jeszcze do A200 to Twoim zdaniem dzieci nie kochają? Jak Twoje dziecko powie Ci: ,,Kocham Cię", to powiesz: ,,Przyjdź za parę lat, bo teraz nie wiesz, co to miłość". Nie wierzę.
Dla mnie miłość to sens życia.
Dziękuję za odpowiedzi.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Jeszcze do A200 to Twoim zdaniem dzieci nie kochają? Jak Twoje dziecko powie Ci: ,,Kocham Cię", to powiesz: ,,Przyjdź za parę lat, bo teraz nie wiesz, co to miłość". Nie wierzę.
Troszkę go nie zrozumiałaś. Chodziło mu o miłość kobiety do męszczyzny (dziewczyny do chłopaka). A200 wątpi w to żeby dziecko (płci żeńskiej w tym przypadku) mogło kochać jakiegoś kolesia w ten konkretny sposób.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Troszkę go nie zrozumiałaś. Chodziło mu o miłość kobiety do męszczyzny (dziewczyny do chłopaka). A200 wątpi w to żeby dziecko (płci żeńskiej w tym przypadku) mogło kochać jakiegoś kolesia w ten konkretny sposób.
dziecko czy nastolatek ?
Wydaje mi sie ze mozliwe jest by nastolatka umiala kochac w konkretny sposob jakiegos kolesia
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Wiesz 15-latka niby się do dzieci nie zalicza ale kochać nie potrafi...no są skrajne przypadki jak wszędzie indziej. W każdym razie ogólnie nie wierzę w miłość w tym wieku...
 
Do góry