Techno

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
33
Miasto
USA and Jamajka
jako to ze interesuje sie muzyka i gram na gitarze zauwazylem ze techno to muzyka dla ludzi którzy nie maja sluchu jak gra sie im jakas piosenke na gitarze to oni nawet jej nie slysza im sie wydaje ze ja tak poprostu wale w struny ^^
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
hehe ciekawe spostrzezenie xD Ja sie z tym raczej nie zgadzam:p no chyba ze chodzi ci o takich ludzi co słuchają "techno" a'la Manieczki albo inna wiocha ^^ Bo tacy co słuchają techno granego przez Talla i 2xlc na pewno słuch mają i to dobry . pozdro
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
eee... ja jakoś nie zauważyłam, żebym NIE miała słuchu. a techna słucham dość często. gitary są też niczego sobie...
 

manieqq

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kołobrzeg
To jest zbyt radykalne spostrzeżenie. Po prostu innym podobają się cięższe gitarowe brzmienia, a innym techno. Jeżeli w ogóle słuchają muzyki to słuch mają dobry ;)
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
właśnie
ja lubię techno ale i tez czasami moge posłuchać skrzypiec(są chyba bardzo podobne do gitary) :D
 
B

buuziaczek:*

Guest
Ja się zupełnie z tym nie zgadzam... :/ ja słucham raczej cięzkiej muzyki typu electro house i uważam że słuch mam dobry... Osobiście śpiewałam już w tylu chórach że nie da się tego zliczyć a na dodatek gram na gitarze... !! Lubie jak w "technie" wykorzystuje się gitare...np. Joy Kitikonti-Dirty Summer... :)
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
phi też mi stwierdzenie że jak ktos słucha takiej muzy to nie ma słuchu. Jakby nie miał słuchu to by nie słuchał żadnej muzy :p
Kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje! :phi:
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Oceniajac cos na podstawie stereotypow lub nielicznych przykladow trudno uzyskac jakis rozsadny i prawdziwy wniosek. Rownie dobrze moge powiedziec, ze ktos nie rozumie minimali czy brakecore gdy puszczam mu jakis konkretny walek. Muzyki nie okresla tylko gitara czy tylko bit, to dla kazdego cos innego...
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Widać, że ktoś chciał narobić szumu i tyle. Taka desperacja, po niezbyt gorącym przyjęciu tematu o roferach. No cóż niektórzy tak mają
 

sNc

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
SiechNiCe
przez 6 lat sluchalem rocka punk rocka i regge , w sumie dalej czasami slucham , lecz ostatnie 2 lata poswiecilem muzyce Trance i sie nie zgadzam zupelnie z Toba :bag:

zauwaz ile osob sluchajacych Rocka Metalu etc. uwaza ze techno ( nawet nie wiedza nic na temat tej muzyki a co dopiero o jej gatunkach ) takze uwazaja ze jest to tylko " łup łup " :p


TWEETASEK

o gustach mozna dyskutowac ale co do krytyki podzielam Twoje zdanie ;)

pozdro :sexy:
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
tak samo można powedzieć że ten kto gra na gitarze nie czuje rytmu i nie umie się bawić

pozory mylą i bez uprzedzeń
 

sOoKaAl

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Żal :/ Pojęciem techno dużo ludzi opisuje jako C-Boola, Kradzieja & Rabusia (Kalwi & Remi :p) itp. Techno to coś jak Carl Cox, Jeff Mills i te inne :) I zgadzam się z poprzednikami: kwestia gustu poprostu.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Nie należy generalizować, że techno to tylko "walenie" łup łup...
W ogóle nie należy tego rozpatrywać w oddzielnych kategoriach.
Techno to jedna wielka rodzina muzyki elektronicznej, więc jeżeli ktoś wypowiada się niechlubnie o techno to zazwyczaj chodzi mu o muzykę elektrniczną jako całość - czyli muzykę tworzoną na komputerach/sprzętach mixerskich itd.
To błąd. Może by tak warto posłuchać najpierw pokrewnych gatunków: Trance, Dance, Ambient, Club Techno, Underground Techno. Oczywiście jeżeli widzimy "techno zajawke ala wiocha disco polo" to nawet najwięksi fani techno skomentują to jako muzykę najniższych lotów -1. Proponuję jechać do Włoch i krzyknąć na rynku, że muzyka klasyczna jest do bani. Nie radzę wracać nocą, bo będzie cię goniła setka wściekłych arystokratów z nożami, która kocha muzyke klasyczną. :D O gustach się nie dyskutuje.
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Fakt. O gustach sie nie dyskutuje. Ja za techno nie przepadam, a raczej nie lubie. A czy osoby ktore sluchaja tej muzyki nie maja sluchu? No nie wiem. Moj kolega slucha techno ale kiedys spiewal w chorze :D czyli chyba sluch ma. Ale rozni sie zdarzają.
 

Punk_girl

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Toruń
techno jest beznadziejne i nie wiem co ludzie w tym widza...czy tam slysza bo ja tego sluchac nie moge...
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Ooooo. Kolejny zdesperowany sie znalazł. I po co to piszesz wogóle?? Żeby narobić szumu??? (zapachniało trollem)
 
Do góry