Techno

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Uuuups. Źle przeczytałem. Myślałem, że chodzi o autora tematu. Ach ten pośpiech :D
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
no i tak ma byc :D . a tak wogole czy ja obrazam ludzi ktorzy sluchaja metalu? nie. mi tam nie przeszkadza ze ktos slucha czegos innego niz ja <_<
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
a tak wogole czy ja obrazam ludzi ktorzy sluchaja metalu? nie. mi tam nie przeszkadza ze ktos slucha czegos innego niz ja

Dokładnie. Ja na przykład nie lubie hip-hopu, ale jakoś nie pisze po forach i nie obrażam ludzi którzy go słuchają. Nie lubie czegoś- nie słucham tego, proste. Temat założony troche bez sensu wg. mnie.
 

Voytas

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
36
techno jest beznadziejne i nie wiem co ludzie w tym widza...czy tam slysza bo ja tego sluchac nie moge...

Skoro ty tak piszesz to ci powiem ze ja nienawidze szarpidrutow ,ja np nie moge pojac jak ludzie moga sluchac jakiegos idioty co sie drze i nawet go zrozumiec nie mozna .Ale normalnie nie wchodze powiedzmy do tematu rock i nie krytykuje czegos co lubia inni ,jak chca niech sluchaja ich sprawa .nie mialbym nic do tej wypowiedzi gdyby nie"techno jest beznadziejne"
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
@Voytas i dokladnie o to chodzi. calkowicie sie z toba zgadzam :]
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Bo w każdej muzyce jest głębia, nie można powiedzieć, że zbiornik w którym jest ropa i woda, nie posiada w większości czystej wody, choć widzimy tylko ropę z wierzchu...
 

Ardena

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
...z głębi dźwięku;]
Bo w każdej muzyce jest głębia, nie można powiedzieć, że zbiornik w którym jest ropa i woda, nie posiada w większości czystej wody, choć widzimy tylko ropę z wierzchu...

hmm.......a to zapewne aluzja do tego co sluchamy.........ależ Ci sie dowcip wyostrzył......... :eek:
 
Do góry