Skini

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Jeśli coś piszesz to kończ. Co znaczą sytuacje krytyczne ?
A pamiętasz kolego wyczyn warszawskiej Antify z tamtego roku, jak w 50 rozgromili 20 osobową grupkę ze stowarzyszenia " Niklot ", składającą kwiaty na Powązkach ? Było tam około 20 osób w tym nauczyciel
z żoną , jeden niepełnosprawny, kilku chłopaków i większość dziewczyn. Napadła na nich zamaskowana banda antyfaszystów uzywająca m.in. pustych butelek. Bardzo honorowe.
Druga sprawa. Atak na Macieja D. pseudonim " Chirurg " (ze wzgłędu na używanie dość ciekawych narzędz ). personalnie członka warszawskiej Antify. Gość był zamieszany w pobicie ze skutkiem śmiertelnym młodego skinheada przed dwoma latami. Logiczne więc, że w imie zasady : " ogień zwalczaj ogniem ", ktoś wyrównał z nim rachunki. Ale o tym prasa nie napisała Dla nich to był spokojny, młody człowiek, który tylko chodził na koncerty punkowe.
A może coś o białostockiej Antifie , zamaskowanej i grożnej. którą można wystraszyć koszulką Combat 18.
Więc nie pisz tu bzdur o White Power jak nie masz o tym pojęcia. To, że ktoś nosi celta to już jest aktywistą
Białego Oporu Aryjskiego ?
A każda małolata z pacyfą to anarchistka i antyfaszystka?
:sciana: :sciana: :sciana:
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Parę lat temu sledziłem co się dzieje "po bu stronach barykady". Żadna ze stron nie jest niewinna.
Chodziło mi o młodych, wygolonych, twardych w grupie, którzy w pojedyńczym zetknięciu z organami siłowymi stają się bardzo potulni, a niektórzy bardzo płaczlii.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Ja tez nie poieram nawalanek bez sensu, zwłaszcza gdy ofiarami są niewinni. I tu tępiłbym wszystkich, kórzy odważni w grupie atakują słabszych od siebie. Do kamieniołomów.
Natomiast nie śledzisz chyba wydarzeń na bieżaco. W Białymstoku od jakiegos czasu trwa wyniszczająca wojna miedzy skins a hools. Kiedys skini byli awangardą białostockich kibiców, ale poszło o to kto ważniejszy
z pretorianami (ultrasi Jagi). Iod tego czasu nie ma litości. Była już pierwsza ofiara smiertelna.Ostatnio doszło do zasadzki na hools. Interweniowała policja. I mogę Cię zapewnić, że nie było ucieczki. Organa ścigania mało same nie oberwały. No ale to może dlatego, że to Białystok. Nie zdążyliśmy się ucywilizować. :mlotkiemgo: :mlotkiemgo: :mlotkiemgo:
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Rzeczywiście obecnie mało mnie obchodzi kto z kim się bije.
To że w grupie wali się w policję mnie nie dziwi. Złudna anonimowość tłumu. Z racji zawodu mam częsty kontakt z policją oraz trochę znajomych. Wiem jak kończą zatrzymani. Naprawdę niewielu zostaje twardych do końca.
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
"ein volk ein reich zwei kaczoren" oo i tak powinii pisac :p a nie inaczej dziwi mnie postawa skrajnej prawicy czyli w tym momencie chodzi o wszechpolakow, ktorzy w wiekszym/mniejszym stopniu wyrazaja swoja solidarnosc z panstwem koscielnym a jednak postepuja przeciwnie wzgledem ustanowionych norm ukazujace jakie powinno byc zycie chrzescijanina :p dziwi mnie ich podejscie do socjalizmu ze przejmuja go akurat od hitlera, przeciez bylo wielu skrajnych polskich socjalistow np Morawski ktorzy mieli bardziej w glowie poukladane niz Hitrel
potrafii mi ktos powiedziec ?? najchetniej jesli jest tu jakis skin ?? moze poprostu jest to zwiazane z ich nieoczytaniem :p polacy tez mieli swoich Hitlerow ale bardziej normalnych i czego ideologii od nich nie czerpac ??
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Gosciu, Polacy czerpią z przedwojennej tradycji myśli endeckiej - SN-owska część LPR i MW, narodowo-radykalnej ONR czy NOP, bądź neopogańsko-zadruzańskiej np, Niklot czy Zadruga. A z ns to czerpią tylko ns np. Blood & Honour no i wyborcza, która doskonale opanowała słowa swego mistrza ciemnej strony:
prawdą jest nawet kłamstwo, ale powtórzone wielokrotnie.
A tak w ogóle to chyba nie czytałeś moich postów bo bys wiedział, że na prawo ode mnie to już tylko ściana.
A kaczory to takie maskotki-straszaki na tęczowych.
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Przypadkowo się zdarzyło że tutaj zaglądnąłem :) I wiecie co to czy za 2 lata czy za 10 w Europie będą się działy przykre rzeczy z emigrantami jest mało istotne, istotne jest to że Ci wszyscy krzykacze którzy teraz bronią obcych rasowo i kulturowo będą skandować idee przeciw tolerancji. Wiecie co jesteście jak kukły jak wam media zagrają tak tańczycie. Teraz jest powszechna tolerancja ale im bardziej będzie niewygodne zamieszkiwanie krajów przez obcokrajowców tym większe będą represje na czarnuchów, arabów i żółtków. POLSKA DLA POLAKÓW !! Precz z obcymi rasowo bądź narodowo, wiele miejsc pracy jest zajętych przez nie Polaków a wiadomo że Polak tak samo wykształcony mógłby dostać poszczególne stanowiska. Mało kto potrafi to zrozumieć jeszcze mniej toleruje, ale powinniśmy walczyć o swoją Polskość. Co do skinów to prawda że większość lata po mieście, ale są też jednostki z odpowiednią hierarchią wartości, osobiście boli mnie to iż większość ludzi utożsamia idee narodowościowe z kolesiami z bejsbolami którzy skandują nazistowskie hasła. Ja taki nie jestem tak samo jak otoczenie w którym się obracam a mam poglądy jakie mam :) Uśmiać się można w kraju nie może być tolerancji dla czegoś obcego, innego tak samo jest w naturze.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Przypadkowo się zdarzyło że tutaj zaglądnąłem :) I wiecie co to czy za 2 lata czy za 10 w Europie będą się działy przykre rzeczy z emigrantami jest mało istotne, istotne jest to że Ci wszyscy krzykacze którzy teraz bronią obcych rasowo i kulturowo będą skandować idee przeciw tolerancji. Wiecie co jesteście jak kukły jak wam media zagrają tak tańczycie. Teraz jest powszechna tolerancja ale im bardziej będzie niewygodne zamieszkiwanie krajów przez obcokrajowców tym większe będą represje na czarnuchów, arabów i żółtków. POLSKA DLA POLAKÓW !! Precz z obcymi rasowo bądź narodowo, wiele miejsc pracy jest zajętych przez nie Polaków a wiadomo że Polak tak samo wykształcony mógłby dostać poszczególne stanowiska. Mało kto potrafi to zrozumieć jeszcze mniej toleruje, ale powinniśmy walczyć o swoją Polskość. Co do skinów to prawda że większość lata po mieście, ale są też jednostki z odpowiednią hierarchią wartości, osobiście boli mnie to iż większość ludzi utożsamia idee narodowościowe z kolesiami z bejsbolami którzy skandują nazistowskie hasła. Ja taki nie jestem tak samo jak otoczenie w którym się obracam a mam poglądy jakie mam :) Uśmiać się można w kraju nie może być tolerancji dla czegoś obcego, innego tak samo jest w naturze.

A ziemia dla ziemniaków! :D
Dziecko, ty nie wiesz co piszesz, za kilka lat, będziesz się wstydził ;)
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
No widzisz jak tego nie rozumiesz to po co się udzielasz, być może skończyłem dopiero pół roku temu 18 lat. Ale interesuję się wszystkim co dziejej się w kraju i zagranicą. Coraz bardziej widoczne są ruchy o podtekście rasowym. Ja psychike mam już ugruntowaną. Jak jesteś inny masz inne poglądy proszę bardzo, ale mnie nie krytykuj za to jak ja odbieram świat. Nagonka na narodowców już jest tak irytująca, że mogę stwierdzić iż przypomina prześladowania chrześcijan w Angli w Średniowieczu. Ale my i tak będziemy robić swoje jak przyjdzie pora.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Nie mówimy o organizacji narodowościowej, ale o skinach. To nie są poglądy patriotyczne, ale nazistowskie i rasistowskie. Tego patriotyzm nie tłumaczy.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Już myślałem, że temat zakończony i do lamusa. Jak odezwał się Battlefield nie reagowałem, no cóż błędy młodości. Odeona bym pominął bo i tak niczego nie wniósł. No, ale Ty Ksężniczko jesteś niereformowalna. Tłumacz, tłumacz , a Ty swoje rasizm, nazizm, achtung !!!!!! Zaczynam podejrzewać, że ktoś z Twoich bliskich pracuje w wyborczej i za darmo prasę do domu przynosi. A reszta rodziny żeby się nie zmarnowało czyta i się indoktrynuje. Sława ADAMOWI.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Mylisz, się, nawet nie czytam wyborczej. Nie mam w rodzinie nikogo partyjnego.
Nie jestem zrzeszona, o ile klub moto nie wliczymy do tego typu organizacji.

Myślę samodzielnie, czego nie można powiedzieć o osobach należących do tego typu organizacji jak neo-nazi lub skinhead. Nic tak prosto nie przychodzi jak szerzenie nienawiści, widzieliśmy to 70 lat temu - podobała ci się taka historia? Mnie nie.

Ale ludzie którzy myślą potrafią sami oceniać świat. I nie kierują się propagandą nienawiści.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Aniu zaczynasz sama używać stereotypów. Według Ciebie każdy kto sieje nienawiść nie myśli samodzielnie. Logiczne jest więc, że kazdy kto zwalcza nienawiść ( Antifa, ANF, RAAF ), kto lubi homosiów lub sam do nich należy, kto jest głosicielem równosci ras, kto nie lubi MW i Romka, ten myśli samodzielnie. Ciekawa teoria. Okazuje się , że kiedyś myślałem samodzielnie, aż tu nagle....
I co spowodowało ta straszną zmianę. Książki ? Straszne. Trzeba zacząć lansować analfabetyzm.
I mam jeszcze pytanie. Jak to jest ,że ci którzy np. w latach 60-tych w ramach PZPR walczyli
z syjonizmem w PRL, przyczyniając się do emigracji marcowej, teraz walczą z takimi jak ja w ramach
Stowarzyszenia Otwarta Rzeczpospolita. Oni też myslą samodzielnie ?
Wszystkim myślącym samodzielnie dedykuję cytat z The Gits :
" A my jesteśmy politycznie niepoprawni kto nam k....a nie przyzna racji "
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
I mam jeszcze pytanie. Jak to jest ,że ci którzy np. w latach 60-tych w ramach PZPR walczyli
z syjonizmem w PRL, przyczyniając się do emigracji marcowej, teraz walczą z takimi jak ja w ramach
Stowarzyszenia Otwarta Rzeczpospolita. Oni też myslą samodzielnie ?

Ci którzy w latach 60 walczyli z syjonizmem to także przedwojenni endecy. Taka pokręcona polska historia.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Pomylka kolego mtlic, ci których masz na myśli nie byli endekami, ale wywodzili się z Falangi. To oni na czele z Piaseckim założyli
Pax. Błąd w sztuce mój drogi. Za to Jacek Kuroń, niewątpliwie nalężący do samodzielnie myślących w latach 50-tych niszczył
polskie harcerstwo poprzez tworzenie odpowiednika radzieckich pionierów pod nazwą Harcerskie Drużyny Walterowskie. " Taka
pokręcona polska historia. "
Touche.
 

Punk_girl

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Toruń
jak dla mnie to ludzie porazka...nie toleruje tego co robia i w zadnym wypadku nie popieram...no sorry ale nie chcialabym dostac manto za to jak wygladam i w co wierze...
 

czarnulka19zg

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
a pozatym Hitler był niemcem


O ja ale żes mnie teraz zulwik rozwalil ,wypowiadasz sie na temat skinów, Hitlera a nie wiesz kim Hitler był z urodzenia , żenujacy jesteś twierdzac iz hitler jest niemcem tak to jest jak sie nie jest zorientowanym i nie ma sie o tym pojecia tylko wchodzi i wypowiada tak o . :lol: Hitler - niemcem :lol: Uswiadomie Cie Hitler urodził sie w Austro-Węgrzech !!!! zdziwiony ? :eek: znaj historie a pozniej sie wypowiadaj bo teraz to sie osmieszyles :)
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mhhh...dobry dres nie jest zły. Mam chłopaak dresa to wiem. Tacy ludzie wyłądowuja swoja agresje bo maaj z nia problemy. Tak naprawde to sa baaaaaardzo ale to baaaardzo uczuciowi ludzie. Poprostu przez całe zycie sa opychani i zycie ich nauczyło tylko tego ze jezeli jestes sliny to zyjesz. Nie potrafia ianczej załątwic spraw niz siła tym bardziej ze wszyscy sa do nich odrazu nastawieni źle i jak widze ze ktos ich nie szanuje to reaguja tak samo. Nie zebym ja to popierała w koncu jestem hipisem hehe. Wiem tyle ze jak ci ludzie znajda osobe na ktorej im naprawde zalezy ktora ich nie potepia i potrafi porozmawiac jak z człowiekie potrafi spojzec w oczy to sa ok. Wogoel nie iwem jak ot sie dzieje ze ja sie dogaduje z kazda subkultura moze dlatego ze zadnaj sie nie boje (?)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Dzięki za słowa wsparcia.
:piwosze: :piwosze: :piwosze: :piwosze:
 
Do góry