Sesja- System Eliminacji Studentów Jest Aktywny :-)

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
ja dzisiaj miałam egzamin z budownictwa...po jutrze mechanika a na następny dzień uwaga.....9 GODZINNY egzamin z geometrii wykreślnej...;/
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
o kurcze :/ nieźle :/ 9 godzin egzaminu :eek: szczerze współczuję

ja obliczylam dokladnie, w tej sesji mam 9 egzaminów :eek: na szczęście większość za mną, ale już naprawdę nie daje rady :/ a już niedlugo literatura...mój koszmar odwieczny (tym razem ok. 15 lektur w tym "faust" i inne bzdety goethego, schiller itp. -> wszystko to nudne niesamowicie <_<
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja to tyle sie uczylam, ze nawet nie mialam czasu tu zajrzec, napisane juz wszytko mam, teraz czekam na reszte wynikow

no coz 4 egzaminy byly i 8 zaliczen, ja i tak nie rozumiem po co to inaczej nazywac jak to i tak to samo :]
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
u mnie nie ma czegos takiego jak zaliczenia. Za ćwiczenia dostaje zal. na podstawie wcześniejszych kolokwiów i obecnosci na zajeciach,aaa z jendego przedmiotu mam pracę do napisania przez wakacje
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
no widzisz a ja mam 4 egzaminy i 4 zaliczenia na prawach egzaminu bo ktos mial kaprys tak to nazwac ale jak juz Nikastwierdzila to i tak jeden kit:)
jutro znowu pisze miby zaliczenie ale jakos ciemno to widze tyle ze jest test wiec moze jakos to bedzie
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
a ja na szczescie w piatek juz ostatni egzam (z biofizyki), a pozniej wolne przynajmniej do wrzesnia :p
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
jakims cudem zaliczylam ale takiego porabanego testu w zyciu nie widzialam
jeszcze tylko jeden we wtorek i WAKACJE!!!!!!!!
nie wiem czy dozyje ehhhhhh :(
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
właśnie przygotowuje się do 9 godzinnego egzaminu z geometrii wykreślnej...obym, jutro nie zasnęła kreśląc ;)
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
ja dzisiaj zdalam ósmy egzamin (pęcioczęściowy), ostatni egzamin czeka mnie ostatniego dnia czerwca, wiec teraz tydzien porzadnego rycia i WAKACJE :) ale kiedy to bedzie...

u was cos co wyglada jak egzamin, nazywa sie zaliczeniem, a u mnie jest nieco inny kit... oficjalnie to ja mam 5 egzaminów w sesji letniej, tylko, że jeden z nich jest pięcioczęściowy, zdawalam go przez cztery dni ( w tym w jednym dniu był dwie częsci) stres jednak jest przed kazą częścia taki sam, jak przed innymi egzaminami...
 

*Kacha*

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
484
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
Warszawa
a ja w zeszłym tygodniu skończyłam studia i strasznie mi przykro z tego powodu i co ja bym dała nawet za ta kolejna sesje zeby jeszcze troche pochodzic na uniwerek :( miałam takich zaje*** przyjaciół i mam nadzieje za wiekszosc znajomosci przetrwa ale wiem ze pewnie nie wszystkie bo część ludzi dojeżdza z daleka
a co do sesji to bywały cieżki, jak to na prawie. najlepsze było prawo handlowe: podręcznik 900 stron i 3 dodatkowe po około 200 każdy, masakra
 

MARTI:)

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja mam w poniedziałek wyniki z egzaminu z gramatyki j.polskiego :/ a w środe egzamin z łaciny no i w końcu wakacje.ta sesja strasznie mi dala w kość , schudlam już 5 kilo hehe no ale w lipcu jade do włoch to przynajmniej na plaży bede lepiej się prezentować :D
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
w ten wekend 2 egzmainy matma i chemia 3majcie kbiuki. boje sie
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
przeżyłam 9 godzinny egzamin z geometrii wykreślnej :D uwierzycie, że nie starczyło mi czasu??? :mruga: ale pod koniec zaasypiałam
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no a ja czekam na wyniki 1 zaliczenia, a w poniedzialek chce poprawic wynik egzaminu, co prawda zdałam zerówke, ale sprobuje napisac na wyzsza ocene i tak babka powiedziala ze wpisze nam wyzsza, wiec mamy sie nie bac :)
tak wiec z 11 przedmiotów juz w sumie oki :)
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Ja juz jestem po sesji więc czeka mnie labaaaaaaaaaaaaaaaa :) , no ale tylko przez tydzień bo potem tylko praca praca i jeszcze raz praca. :/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja labe bede miec gdzies za tydzien, a za 2 tygodnie wyjezdzam za granice do pracy, wiec sie labą nie naciesze :(
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dlaczego nikt nic nie pisze???

ja od wczoraj mam juz wakacje, juuuupiiiiiiiiiiii :D
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
wlasnie zamknelam sesje w pierwszych terminach yupiiii
teraz sie pochwale .... srednia 4,4:) wiec jest calkiem niezle
moze przynajmniej na naukowe sie zalapie skoro na socjalne nie mam szans z powodu 7 zlotych:)
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
ja 30.06 zakończylam sesję :D jeszcze tylko jedna praca do napisania, ale to w porównanu z egzaminami to juz pikuś :D
 
Do góry