Pytanie Do Dziewczyn

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ja uwielbiam u chłopców ciemne oczy... Ale inne też mogą być śliczne ;)
poza tym... zapach... musi ładnie pachnieć.. ogólnie bardzo przepadam za perfumami męskimi.... np. mojego taty (przyznaję się!)
No i powalający uśmiech :D
Dalej. Ogólnie wygląd dla mnie się nie liczy. Pomijając fakt, żeby nie był zbyt niski, a to nie jest duży problem bo sama jestem niska i taka juz zostanę ;)
Bardzo ważny jest charakter. I musi mieć to COŚ. Musi byc miły, romantyczny.... no i takie tam.
Ale co jest najważniejsze w tym wszystkim?
Musi być sobą. Nie udawać kogoś innego, szpanować tym czy czymś innym. Po prostu być sobą.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
mam fobie na punkcie męskich perfum
(bez bicia przyznaje się, że uwielbiam wąchać np. perfumy braci albo taty ;p)
więc musi ładne pachnieć, ogólnie to, zadbany, czysty, nie głupi ;p
najlepiej żeby miał troche dłuzsze włoski ;p
w główce też coś musi mieć, w tym też mnie ;p
powinien byc dosyć wysoki i ładne oczy musi mieć ;p
musi mnie rozumieć (dzięki temu chyba zawsze będę sama ;p)
a.
gapie się na wszystkich chłopaków,
którzy koło mnie przechodzą.. ;p
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Hm... jasno brązowe włosy - fryzura ... oj, nie wiem :D, oczka śliczne, str8 czerwony :} ubrania mało ważne, liczy sie to pod... nimi ^^
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hm..moze sie troszke wylamie i nie powiem,
ze wyglad nie ma znaczenia :p
chociaz tak naprawde to jezeli mam przdd soba dwoch chlopakow
i jeden jest przytsojniesjzy, ale ten drugi madrzejszy :D
to wybieram drugiego :)
lubie jak chlopak ma krotkie wloski, ale nie za ktotkie,
tak zeby postawil na zela to jest dobrze :eek:k:
oczy..najlepiej niebeiskie-zdecydowanie
oczy, ktore maja w sobie glebie..
takie rozmarzone i tajemnicze..
co do ubioru to nie podobaja mi sie spodnie obcisle i szerokie (krok miedzy kolanami)
fajne sa takie luzne, lekko spuszczone, ale nie za duze
jak innne dziewcyzny tez nie lubie jak chlopak od gory do dolu ma same metki
puma,nike,adidas i cala reszta
perfumy..mm to mnie najbardziej pociaga :D
ale nie lubie jak sa przesadzone..tylko taka delikatna mgielka
i..miekne :D
 

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Ja lubie facetów odwaznych. Nie koniecznie romantykow. Dla mnie "to cos" u faceta to dobrze zbudowany z WŁOSAMI NA ŻELU I NIE MOZE MIEC NIEBIESKICH OCZU!!!!!!!!!! Musi byc zdecydowany i miec jakis cel w zyciu i własne zdanie:) Musi dbac o siebie. Nie musi byc miły i sympatyczny dla innych; ma byc sympatyczny dla mnie.
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
facet... Taktowny, nieciamajdowaty, kulturalny, gentelmam, z uczuciami (nie macho!!), ladnie pachnie, czysty!! i na koncu jak wisienka na deserze ;) zniewalający czarujący usmiech, a prawda jest taka ze jak facet sie usmiecha do dziewczyny to zaraz miekna jej kolana. Mojemu chlopakowi ktos powiedzial ze sie idoitycznie usmiecha i od tej pory ma na tym punkcie kompleks :/ za przeproszeniem G.... PRAWDA. Kazdy facet :cenzura: sie usmiecha :)
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Rokita napisał:
ja też gapię się na facetów
a raczej na ich tyłeczki :p
A ja myślałem, że to tylko faceci gapią się na tyłki kobiet. ;p
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Hm... Czyli jak ładnie zacznę kręcić tyłkiem to będą na mnie bardziej zwracały uwagę? ;p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
oj nie Syd.. czasem kobitki są bardziejzboczone na punkcie meskich tyłków aniżeli faceci na naszych hihi...
oj tak :p

Hm... Czyli jak ładnie zacznę kręcić tyłkiem to będą na mnie bardziej zwracały uwagę? ;p

zgadza sie :D

NIE MOZE MIEC NIEBIESKICH OCZU!!!!!!!!!!

dlaczego nie moze? niebieskie sa sliczne;]
a z reszta to wszystkie sa ladne ;]
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Fajnych rzeczy się dowiaduję. Nigdy bym na to nie wpadł. ;p
Chyba zacznę chodzić w miniówce. :mruga:
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Nie noo.. Syd :lol:

bez przesady hihi..

wystarczą odpowiednio dopasowane spodnie hihi
 
P

paulincia=)

Guest
nie czytalam wczesnijszych postow wiec nie wiem co tam bylo ;)
dla mnie chlopak powien byc schludnie ubrany, no i zeby bylo to raczej zgodnie z terazniejsza moda;) najlpeiej jak by mial wlosy na zelu(ale niekoniecznie) no i powinien miec usiemich na twarzz- wtedy byloby swietnie :eek:k:
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
włosy:jasny blond,długie, długosc od ramion :)lekko falowane lub proste,zadbane i NIE NA ZELU:/
bardzo jasna karnacja,
oczy niebieskie, szczere, zamyślone... :)
bródka , najlepiej dłuższa z warkoczykiem.
Ubrania:ciemne spodnie czarne dzinsy i t shirt tez czarny, spodnie nie mogą byc szerokie.
jakis łancuch ale nie koniecznie,

opisuje konkretną osobę, która mi sie podoba, ale tak naprawde wygląd nie jest wazny :) przynajmniej nie chodzi o przystojnego faceta
 

gabibor1

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
:) Ubranie? nie ma takiego znaczenia ale też nie do przesady. a fryzurka? włosy i żel, to jest to :)
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Nie no moim zdaniem wygląd się liczy choć może nie aż tak bardzo,bo co ja mogę wymagać jak sama nie jestem idealna...Atrakcyjność faceta zwiększa się diametralnie jak dba o siebie.Wie co to mydło,szampon,antyperspirant,perfumy itd...nic mnie tak bardziej nie odraża jak facet jest fleja...koszulka przepocona itp..wiadomo o co chodzi.Czasami na wuefie przebiegnie o mnie jakiś kolo to albo zapachnie świeżościa albo no wiecie niemiło sie robi...Tak więc apeluję o przestrzeganie higieny do tych co tego jeszcze nie wiedzą...:p Ubrania? Hmm świeże i czyste no i żeby ubrany w nie wyglądał na fajnego i sympatycznego...a i żeby taki był oczywiście z charakteru...włoski krótkie i uczesane....no i chyba tyle jak narazie...Uffff ale się rozpisałam..pozdro:p:p


Jeszcze jedno to prawda ,że woda toaletowa działa na kobiety jak magnes...nie ma co...A jaki zapach??? Trzeba znaleść taki,który do Ciebie pasuje i już...;P;P
 

Punk_girl

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Toruń
kobiet są wzrokowcami tylko zadko sie do tego przyznają...nie chodzi o wyglad twarzy czy cos w tym stylu ale uwazam koles ktory ladnie pachnie i jest fajnie ubrany ma u mnie wieksze szanse...bo jak ktos sie fajnie ubierze to od razu lepiej sie prezentuje :)
nie chodzi mi oczywiscie o to ze musza to byc najdrozsze perfumy i orginalne ubrania...tylko troche z pomyślunkiem
wlasny styl itp :)
 
Do góry